Autor Wątek: Jak stara panna zamienia się w pannę młodą ;-) nie tylko gra słów;-)  (Przeczytany 95509 razy)

0 użytkowników i 15 Gości przegląda ten wątek.

Offline emm-a

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7892
  • Płeć: Kobieta
Do ślubu pozostało prawie 9 miesięcy...zaczynam zatem odliczanko  - zachęcam do czytania i proszę o wsparcie :-)

Mam już 32 lata, zatem według wielu ciotek i "życzliwych" koleżanek jestem starą panną - niech i tak będzie:-)
Zawiedziona mężczyznami, po zawodzie miłosnym postanowiłam w wieku dwudziestu paru lat, że nie będę się z nikim wiązać. Wygodnie mieszkam, mam fajną pracę, swoje hobby, znajomych - mogę randkować, ale żadnego związku. No i żadnego ślubu i dzieci!!!Co dziwne - takie podejście sprawiało, że meżczyzn kręciło się wokół mnie więcej niż kiedykolwiek wcześniej - co za przewrotne stworzenia ;-)Ale byłam nieugięta.
W postanowieniu wytrwałam dość długo - ku rozpaczy rodziców,zwłaszcza mamy;-), która powoli zaczęła się godzić z myślą, że wnuków się ode mnie nie doczeka, a ja zostanę samotną dziwaczką;-)tak przynajmniej mówiła, kiedy odrzucałam propozycje portali randkowych, biur matrymonialnych i "przypadkowych" spotkań z synami znajomych rodziców... Az pojawił się P. :-) Przypadkiem oczywiście...
Poznaliśmy się w necie na jednym z portali społecznościowych. Przez miesiąc korespondowaliśmy na najróżniejsze tematy - nie było żadnych zdjęć. Przyjemne rozmowy skłoniły nas do spotkania.
Nieskromnie powiem, że podczas pierwszego spotkania P. "pożerał" mnie wzrokiem;-) natomiast ja...hhmm....nie bardzo;-) Zawsze lubiłam smukłych wysokich blondynów o dłuższych włosach, a on - brunet,ciemna karnacja,wysoki ale mocno zbudowany - calkiem nie w moim typie. Przez ok.2 miesiące, mimo że bardzo się starał,  traktowalam go jak kolegę i ciągle myslalam,jak tu mu powiedziec,że nic z tego nie będzie...Mówilam mu często,że nie chcę związku,na żonę się nie nadaję, dzieci nie lubię itp. I kiedy w końcu się zdobyłam, aby powiedzieć, że się wiecej nie spotkamy,zrozumialam,że wcale tego nie chcę:-) No i zaczęlismy już naprawde randkować :-) No i to ja pierwsza powiedzialam mu, że go kocham :-) Na jego wyznanie czekalam jeszcze kilka miesięcy...Ale się doczekałam:-) Oczywiście zostałam też przekonana, że ślub to żadna tragedia, a kobiety w ciąży niekoniecznie przypominają orki;-)

Po dwóch latach znajomości, kiedy byliśmy na majówce w górach, na jednym ze szczytów P. uklęknął i się oświadczył, co uwieczniła na zdjęciach moja przyjaciółka :-) Po miesiącu ustaliliśmy, że ślub będzie wiosną - ja chciałam zimę, on - lato, zatem rozwiązanie pośrednie :-) I tak się złożyło, co zauważyłam dopiero jakiś czas później, że oświadczyny miały miejsce 29 kwietnia, a ślub będzie 28 kwietnia następnego roku :-)

Wesele organizujemy w Kubusiu w Szczecinie, mamy już podpisaną umowę i wpłaconą zaliczkę. Jesteśmy w telefonicznym kontakcie z polecanym nam fotografem i również w telefonicznym kontakcie z właścicielem bryczki. To wszystko - według mnie niewiele, według P. - bardzo dużo, a ja panikuję :-)
Poza tym oglądam sukienki, co sprawia mi wielką przyjemność :-)

Mam nadzieję, że nie przynudzam - będę wdzieczna za wszelkie słowa konstruktywnej krytyki :-)
Mimo iż jestem starą panną, czuję się dzięki tym przygotowaniom i świadomości ślubu, wesela, pięknej sukni, jak nastolatka :-)))
Moje Laleczki :-)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.

Offline Delaila

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 709
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.09.2012
pierwszaaa! :D

bardzo ciekawa historia - jak platonskie połówki ;)



Offline emm-a

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7892
  • Płeć: Kobieta
:-) naprawdę bardzo się różnimy, przez co nasz związek bywa dość burzliwy;-) ale najważniejsze, że jest silne uczucie i wspólny kierunek, w którym zmierzamy:-)
Moje Laleczki :-)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.

Offline Delaila

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 709
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.09.2012
to chyba podstawa ;) z resztą nie od dziś wiadomo, że przeciwieństwa się przyciągają :D



Offline Natysa

  • To co na zawsze między nami, dodaje wiary w lepszy czas;*
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1274
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.05.2012
Druga!! :skacza:
Z tą starą panna nie przesadzaj  ;D ;D zauważyłam ostatnio, że coraz więcej moich znajomych hajta się ok 30  ;D
dawaj zdjęcia ;D cobyśmy wiedzieli jak wyglądacie ;D ;D
Gabriela
Zofia

Offline aniolek86
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2682
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: :Serduszka:18.08.2012r. :Serduszka:
Trzecia! ;D
No to się jednak ugięłaś i nie zostałaś singielką ;) teraz już się nie mówi stara panna :P
Przyłączam się do Natysy pokażcie się nam :skacza:

Offline sylwiq

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 21329
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
wychodzi mi ze jestem czwarta ;D bede zagladac ;)


Offline Kasia*

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14875
  • Płeć: Kobieta
fajny tytul wątku (czyli jest dla mnie nadziej bo za 2 m-ce bede miec 30 lat ;))
bede podczytywac.
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline misia241

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5491
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.08.2011
Jestem i ja,bede czytac ;D swietny poczatek ;)



Offline Buuuś

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 501
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2012
Ja też się melduję :D  jestem i czekam na kolejne części odliczanka :)
piękny początek Waszej historii - Twój rozum mówił nie, a serducho TAK - dobrze że rozum zmienił zdanie  :D

...kobiety w ciąży niekoniecznie przypominają orki;-) ... ja lubię określenie z jednego z seriali gdzie była mowa o kobiecie moooocno w ciąży, która bardzo zmęczona powaliła się na kanapę - a tu tekst się pojawia: wielorybek osiadła na mieliźnie...  ;D ;D ;D ubawiło mnie to do łez  :D


Offline emm-a

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7892
  • Płeć: Kobieta
Mam problem z załadowaniem zdjęć....nie wiem o co tu chodzi,może potem jeszcze raz spróbuję...
Cieszę się, że mnie będziecie wspierały, dziękuję:-) :skacza: :-*

Wiesz Buuuś...orka, wielorybek...wiadomo o co chodzi;-) pozostanę przy orce,którą mam nadzieję się stać ;-) po ślubie oczywiście :-)

Kasia* nadzieja jest zawsze:-) w momencie kiedy najmniej się będziesz tego spodziewała,przydarzy Ci się coś niesamowitego :-) trzymam kciuki :-)

Natysa i Aniołek86 - mnie określenie stara panna nie przeszkadza - czuję się i wyglądam młodo ;-)  ;D ale wiecie jak to jest z "życzliwymi" koleżankami, które żyją życiem innych i plotkowaniem....;-)
Moje Laleczki :-)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.

Offline emm-a

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7892
  • Płeć: Kobieta
Jak już wspomniałam, z przyjemnością poszukuję sukienki:-) Mam zamiar kupić jakąś na wyprzedaży albo od kogoś, bo te, w których mi dobrze i które mi się podobają, są dla mnie stanowczo za drogie...:-(

w arvenie są promocje na niektóre modele - wczoraj to odkryłam :-)

http://www.pphmercator.com.pl/main.php?action=strefa

szkoda, że te, które chciałabym przymierzyć,są nie w moim rozmiarze :-( 

Moje Laleczki :-)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.

Offline emm-a

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7892
  • Płeć: Kobieta
tu też promocje :-)

http://www.suknieslubne.szczecin.pl/pl_promotions.html

tylko jakoś nic mi w oko nie wpadło szczególnie...:-(
Moje Laleczki :-)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.

Offline mkarolinka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10103
  • Płeć: Kobieta
No to i ja będę zaglądać :)

Offline Anjuszka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6903
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.07.2011
Ja również dołączę  :hello:

Offline sylwiq

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 21329
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
w tym salonie na jagiellonskiej, mi wpadlo kilka sukienek w oko ;] jedna nawet szczegolnie i nawet w duzym rozmiarze ale cos czuje ze gdybym sobie taka kupila to wygladalabym jak beza ;D
i w ogole to ci zazdroszcze ze juz mozesz chodzi mierzyc i ogladac itp ;D ja musze byc cierpliwa do zimy neistety... ;p
i w ogole zareczyny mialas piekne ;) takie romantyczne.. ;p moj K. taki romantyczny nie jest ;)
czekamy na c.d


Offline emm-a

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7892
  • Płeć: Kobieta
chyba się wścieknę!!! jak załadować zdjęcia? kiedy dodaję jakieś w załączniku,pojawia się informacja,że plik jest już pełny - a przecież nic nie załadowałam! wwrrrr.......

Z tymi zaręczynami to naprawdę się postarał:-) Nikt - łącznie ze mną - nie podejrzewał go o taki romantyzm :-) Byliśmy na szczycie i weszliśmy na taką platformę widokową - tam wchodzi zawsze kilka osób, napawają się widokami,robią zdjęcia i schodzą, i wchodzą następni. Zatem bylismy na niej my i moja przyjaciółka z mężem i w kolejce czekali ludzie. No i moja przyjaciółka czekała z aparatem,żebyśmy się do fotki ustawili, ludzie też już zdenerwowani nas poganiają, a P. coś tam w plecaku szpera...Ja go poganiam i pytam,czego tam szuka,że później to zrobi, a on nagle się odwraca i klęka i ma w ręce pierścionek:-) zamurowało mnie i przyjaciółkę, która na szczęście zachowała jednak przytomność umysłu i zaczęła robić szybko fotki - dzięki temu chwila uwieczniona:-) chcialam wlasnie Wam wkleić to zdjęcie,ale nie umiem :-( Wyobraźcie sobie,że ja nawet z wrażenia pytania nie słyszałam, a ponoć spytał, czy zostanę jego żoną :-))) dopiero jakaś kobieta z kolejki czekającej aż zejdziemy,powiedziala,że nie słyszała "TAK" :-) zatem powiedziałam tak :-) wszyscy bili nam brawo i gratulowali, ja nie wiedzialam co się dzieje :-)
ale wrażenia...jak sobie to wszystko przypomnę,aż buzia mi się śmieje :-)
Moje Laleczki :-)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.

Offline .:Anka:.
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 23667
  • Płeć: Kobieta
e-mma a jaki jest twój rozmiar?

a co do ładowania zdjęc - najlepiej załóż sobie konto na imageshack.us czy innym tego typu portalu
poczytaj też tutaj

https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=2381.0

Offline emm-a

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7892
  • Płeć: Kobieta
dziękuję Anka :-) ale żeby dobrze zrozumieć o co w tym chodzi, będę musiała kilka razy przeczytać...;-) szkoda, że nie można "normalnie"wkleić zdjęć ;-(

A noszę rozmiar 36,natomiast suknie ślubne dobre są na mnie 34, rozmiarówka sukien ślubnych jest chyba nieco zawyżona...
Moje Laleczki :-)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.

Offline emm-a

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7892
  • Płeć: Kobieta
Anjuszka a jak Twój ślub???? :-) gdzieś o tym napisałaś? jakaś relacja? :-)
Moje Laleczki :-)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.

Offline aniolek86
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2682
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: :Serduszka:18.08.2012r. :Serduszka:
Piękne zaręczyny czyli jednak w każdym facecie romantyk siedzi ;)
na pewno znajdziesz suknię na Ciebie i będzie idealna :-*
a fotki nauczysz się wklejać nic się nie bój ;D

Offline smoczyca
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1749
  • Płeć: Kobieta
jejku... jaka super historia! dołączam i ja!  :D

Offline emm-a

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7892
  • Płeć: Kobieta
jak fajnie że Was coraz więcej :-) bardzo bardzo mi miło i dziękuję :-))) :skacza:
Moje Laleczki :-)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.

Offline aagaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3236
  • RAZEM od 3.03.2004
  • data ślubu: 2011
Puk puk można??  :hello:


Offline emm-a

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7892
  • Płeć: Kobieta
zapraszam aagaa :-)

Mieliśmy się dziś spotkać z fotografem, ale P. ma dużo pracy i nie da rady...:-( Oczywiście proponował, żebym sama się z fotografem spotkała,ale nic z tego!!! Gdybym chciała w skali od 1 do 10 określić jego zaangażowanie w nasze przygotowania ślubno - weselne.... ;-)
Normalnie bym się mocno zdenerwowała,ale nie tym razem. W weekend jedziemy w góry i to dlatego w pracy ma teraz więcej do zrobienia niż zazwyczaj, zatem mu odpuszczam ;-)

Nie sposób natomiast nie wspomnieć o naszym fotografie...:-) Mówię "naszym" choć nawet się jeszcze nie widzieliśmy:-) Jak już wspominałam, otrzymaliśmy na niego namiary od właścicielki Kubusia. Powiedziała, że skończył studia fotograficzne i naprawdę zna się na swojej pracy, robi piękne, wyjątkowe zdjęcia, często poza granicami naszego kraju. No i nie policzy nam dużo, kiedy powołamy się na nią i powiemy, że wesele w Kubusiu.
Po takiej reklamie niezwłocznie do niego zadzwoniliśmy. Hhmm...mówię "my"...ja zadzwoniłam oczywiście :-) Nie było go akurat w Szczecinie, więc postanowiliśmy się spotkać, kiedy wróci. Wrócił, ale ja byłam u rodziców. Teraz znowu dzwoni, ale my wyjeżdżamy...Pech jakiś chyba ;-) W każdym razie przesłał nam próbki swoich prac, żebyśmy mieli już jakieś pojęcie, czego się możemy spodziewać.
Tu powinna nastąpić dłuższa przerwa, tudzież ciszaaaa.... Zatkało mnie bowiem nieco;-) Zdjęcia takie...hhmm...zupełnie inne, niebanalne. Od razu widać, że robił je ktoś o artystycznej duszy :-) Byłam pod ogromnym wrażeniem. P. też się spodobały.
Myślę, że jeśli zechcemy standardowe fotki, to pewnie się zgodzi, ale chyba warto zaryzykowac i zdać się na niego:-)
Po prostu patrząc na te zdjęcia, ma sie wrażenie że te osoby nie sa nam obojętne, jakbyśmy czuli co one czują i w tym uczestniczyli. Przynajmniej do mnie tak przemawiają, ale ja jestem taka emocjonalna, więc może dla kogoś innego byłyby jak każde inne fotki.
Np. utkwiła mi w pamięci fotka przedstawiająca dwoje starszych ludzi - ona mu siedzi na kolanach,śmieją się, jak bym miała zdjęcie zatytułować, to byłoby to SZCZĘŚCIE albo może MIŁOŚĆ, sama nie wiem.
Chętnie bym Wam podesłała jakiś link, ale chyba nie można, tzn. fotograf by sobie może nie życzył, ale kiedy już wrócimy z gór i dojdzie do spotkania, to zapytam go:-)
Tak poza tym to wsród jego twórczości dostrzegłam i portrety i akty....a wszystko naprawdę ciekawe :-)

Dodam jeszcze tylko, że jakąś godzinę temu dzwonił i zaproponował,że sam do nas przyjedzie,jak nie mamy czasu,jeśli chcemy oczywiście i spytał gdzie mieszkamy. A ja na to - jak to mieszkamy? przecież nie jesteśmy jeszcze po ślubie!!

:-) trochę go zatkało;-) i się grzecznie pożegnał :-) :skacza:
 
Moje Laleczki :-)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.

Offline sylwiq

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 21329
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
hahahha emm-a ale go pewnie zatkalo, teraz to zadkosc ze nie mieszkaja anrzeczeni razem ;p ale wy chociaz podtrzymujecie tradycje ;D
jejku jak ja ci zazdroszcze tego 36 ja to bym chciala chociaz 40 na ta chwile... a mam 2 wiecej ;/ ale zgubie je do zimy ;p

bedzie dieta dukana i bieganie ;D
a wiecie ze.. my juz mamy troszke pozalatwiane a zareczyn nie ma jeszcze....... ;]


Offline aagaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3236
  • RAZEM od 3.03.2004
  • data ślubu: 2011
Haha Kochana witaj w klubie!
My też nie mieszkamy ze sobą :)

chętnie sobie pooglądam zdjęcia tego fotografa!
My tak jesteśmy zachwyceni kamerzystą... Mam nadzieję że za równy miesiąc będzie wszystko ok :)

emm-a a może jakies zdjęcie??


Offline smoczyca
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1749
  • Płeć: Kobieta
jestem strasznie ciekawa tego fotografa :)

Offline patrycja_4r

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5513
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
Jestem i ja  ;D
Pochłonęłam wszystko jednym tchem  ;D ;D ;D


Offline Myszk@

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 281
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.09.2012
Jestem też ja :D

Pięknie piszesz... czyta się jednym tchem i ciągle chce się więcej :) zaręczyny tak romantyczne,że dech zapiera ;) super ;)
fotografa też jestem ciekawa, a przy okazji dołączam się do dziewczyn: prosimy Wasze zdjęcia  ;D