e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Przestroga przed szkołą tańca Grażyna Potocka  (Przeczytany 6021 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ta szkoła to oszuści!!!
Wykupiliśmy 45min lekcje indywidualne.  W rzeczywistości lekcje trwały około 30min, do tego zaczynały się z dużym opóźnieniem.  Baba zachowywała się jakby w ogóle robiła nam łaskę prowadząc te zajęcia.  Nie polecam!!!

Cóż... nie jesteś pierwszą osobą na tym forum, która nie poleca tej szkoły tańca...

Offline katarina25

Na czarną listę ją!

Offline Nemezis Kobieta

Ta szkoła od lat ma bardzo negatywne opinie ::) Dziwię się, że ktoś tam jeszcze chodzi... :P

Tak, nasz przypadek to tylko jeden z zapewne setek podobnych.  Żałuję, że wcześniej nie poszukałam opinii o tej szkole.  Ludzie skarżą się na jej bezczelność, prostactwo, megalomanię.  Ma po prostu innych ma za nic, szanuje jedynie pieniądze.  Trafiłam też na artykuł na jej temat w gazecie:

http://www.express.bydgoski.pl/look/article.tpl?IdLanguage=17&IdPublication=2&NrArticle=202620&NrIssue=1814&NrSection=1
Jej byli pracownicy także nie mają o niej dobrego zdania:
http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,591615,0,0
Jest też na jakiejś liście dłużników:

http://www.handeldlugami.pl/www/dlug,002024341854,grazyna,potocka,szkola,tanca,grazyna,potocka.html
No powiedzcie sami, czy uczciwy człowiek mógłby po prostu nie zapłacić komuś za wykonanie usługi lub za towar ?
Moim zdaniem, jedyne wyjście, to informować innych ludzi, ostrzegać gdzie się tylko da.

Offline Precelek Kobieta

Też słyszeliśmy niemiłe opinie na temat tej szkoły.
Jeśli komuś blisko do Fordonu, to szerze polecam szkołę tańca Adelante. Mam film z naszego tańca, ale tylko w jakości HD, więc do netas ciężko wrzucić :)
ale w spotkasniu na zywo jest do pokazania :)

Offline kinia87 Kobieta

nie wiem, jak jest w tej szkole, jeśli chodzi o kurs ślubny...ja kiedyś byłam na jednej lekcji ze znajomym, tak z czystej ciekawości... NAUKA DISCO POLO  w najgorszym mozliwym wydaniu... to bylo jakies2-3 lata temu. Widze, ze sie niewiele zmienilo, albo i nawet jest gorzej. Dorzucam do czarnej listy!

Offline Nemezis Kobieta

Moja kuzynka chodziła kiedyś do tej "szkoły" na taniec towarzyski. Co ciekawe, nawet była zadowolona (nie miała zajęć z panią GP), ale też nie miała porównania z innymi szkołami. Kiedyś odprowadziłam ją na zajęcia i to, co zobaczyłam, załamało mnie... W auli "kolejówki" uczyły się dwie grupy naraz i jednocześnie odbywały się indywidualne zajęcia jakiejś pary... Oczywiście muzyka była tylko jedna. Pięknie to wyglądało, jak ludzie tańczyli cha-chę do walca angielskiego :P Spytałam kuzynkę, czy tak jest zawsze a ona odpowiedziała, że tak... i że przez większość zajęć nauczyciele kłócą się między sobą, jaka muzyka ma teraz lecieć... Takie podejście to kompletny brak profesjonalizmu i szacunku dla klientów >:( Dodam, że w naszej szkole (Fantom) coś takiego byłoby nie do pomyślenia i nawet podczas lekcji indywidualnych para ma całą salę (i muzykę) do dyspozycji :)

Offline AlicjaEwa Kobieta

chodziłam na towarzyski do tej szkoły przez rok.
potwierdzam, że owa pani ma kase fiskalną w oczach, kasuje za wszystko ( włącznie za taniec z nią jako partnerem gdy takiego brakuje na zajęciach komuś do pary) a za każdy stopień pobiera inną opłatę. umawiasz się dajmy na to na 150 zł a ona przy płaceniu mówi 165.
w dodatku do sympatycznych nie należy,
nie polecam,

Offline Żabki Mężczyzna

Ja osobiście polecam szkołę tańca Poltan.  Bardzo miły pan prowadzący - koszt za godzinę 70 zł za parę.  Szybki kurs pierwszego tańca w miłej atmosferze.
Polecam drugi raz w innym temacie bo naprawdę warto :) Jedynym utrudnieniem jest remont na dworcowej - problem z dojazdem :)

My byliśmy w Poltanie na ekspresowym kursie wakacyjnym - świetne doświadczenie :)..

Offline maciuch Mężczyzna

opowiedz coś więcej o tym kursie:
- zajęcia grupowe czy indywidualne?
- na czym polega expresowośc? ile zajęć w tygodniu?
- jakie tańce?

i przede wszystkim: czy nauczyliście się tańczyć?  ;)

pozdrawiam

2 tygodnie / 7  rodzajow układów tanecznych[blues,samba itd.]

zajęcia byly dla par - u nas byly 3 pary

ekspresowe, bo w 2 tygodnie, 4 dni zajęć w tygodniu :D nie da sie tak szybko zapomniec

nauczylismy sie czuc rytm, a kroki - proste i fajnie je mozna wykorzystac

Offline maciuch Mężczyzna

ładnie dziękujemy
 :brawo_2: