e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Ubranka po starszakach... czy ma ktoś fajne nidrogie ciuszki dla Klusia?  (Przeczytany 1335 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ooppoonnkkaa Kobieta

• Traktuj ludzi tak jak byś sam chciał być traktowany...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 29.07.2006
Szukam, szukam i wszędzie tylko ubranka dla maleństw... Może ktoś ma jakieś fajne ubranka dla starszego chłopca??? Klusiak nosi rozmiar 98 ale mam problem ze spodenkami bo jest baaardzo chudziutki i wszystko za luźne na ten wiek więc może ktoś ma jakieś dłuższe 92? I szukam płaszcza przeciwdeszczowego, takiego typowo do chodzenia po deszczu, nie nieprzemakalnej niby kurtki. Ma ktoś może takie cudo?

Generalnie nowe ubranka są bardzo drogie, u mnie w mieście nie ma raczej wyprzedaży bo nie ma sieciówek tylko osiedlowe sklepy. Może ktoś chce się pozbyć ciuszków niedrogo? Jak macie coś to wklejajcie zdjęcia, rozmiawy i ceny :)

Nie potrzebuję jedynie bluzeczek z długim rękawkiem i z krótkim. Ale jakąś koszulę z krótkim fajną bym wzieła może :)

• Chuck Norris
Hej dziewczyny, mam do sprzedania śliczną bluzeczkę z Pretty Girl. Kupiłam ją niecałe dwa miesiące temu i niestety jeszcze schudłam i bluzka jest na mnie za duża. Bluzka nie była ANI RAZU założona (oprócz mierzenia) ale jest bez metki bo jak ją przymierzałam w domu to była dobra więc metkę oderwałam :/

Jest więc nowiutka, bardzo ładna, z elegancką mini stójką. Ma też pasek lekko lakierowany.

ROZMIAR S  cena 25,00

Zdjęcia są różne bo jedne z lampą, inne bez bo kolory lampa przekłamuje. Bluzka jest mocno czarna

Bluzka jest piękna i straszliwie mi się podobała i miałam ją założyć wczoraj na rocznicę ślubu i aż mnie złość wzieła że jest za duża!

Offline vonka

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
podaj mi jej wymiary
jeśli się zmieszczę to jest moja  ;D

• Chuck Norris
długość 64 cm, stójka 3 cm, szerokość w miejscu paska 36,5cm.

Jej dekolt jest taki kopertowy więc chyba jest na każdy rozmiar biustu, pewnie najładniej wygląda jak go ktoś ma ;D Pod pachami też nie mierzę bo przez ten dekolt ona się dopasowuje.
Aha i jest z bardzo rozciągliwego materiału na dole. Na rękawkach są gumeczki więc też nie ma problemu

Offline vonka

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
jednak za mała  :buu:
szkoda bo jest naprawdę śliczna

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
oj sliczna ale na mnie tez niestety za mala :-/