Autor Wątek: Świadkowie  (Przeczytany 2451 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aiyyo
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 1.09.2012
Świadkowie
« dnia: 3 Lipca 2011, 11:04 »
Słuchajcie, mam pytanie, ile przed ślubem poiwnno się poprosić osoby, aby zostały świadkami na ślubie? :) Mam wesele we wrześniu przyszłego roku, czyli jeszcze czasu a czasu (14 miesięcy) i tak się właśnie zaczęłam zastanawiać kiedy poprosić koleżankę na świadkową :)

Offline Nikratka

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 162
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.07.2011
Odp: Świadkowie
« Odpowiedź #1 dnia: 6 Lipca 2011, 16:16 »
Myśmy prosili jakieś pół roku przed weselem.


Offline epox

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1784
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.08.2007 ... podejście x uda sie?...
Odp: Świadkowie
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Lipca 2011, 12:07 »
ja prosiłam miesiac przed ślubem  :)

Offline lea.k

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 53
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.10.2011
Odp: Świadkowie
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Lipca 2011, 20:01 »
Ja poprosiłam moją przyjaciółkę po tym jak wręczyliśmy jej zaproszenie  na wesele, czyli to było jakieś 4 miesiące przed ślubem. Myślę, że przynajmniej 2-1,5 miesiąca wcześniej powinnaś ją poprosić, bo oprócz pełnienia tej zaszczytnej funkcji będzie miła też kilka dodatkowych obowiązków (np. zorganizowanie Twojego wieczoru panieńskiego), więc powinna mieć trochę czau żeby się zorganizować  :)

Offline martha87

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2012
Odp: Świadkowie
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Lipca 2011, 15:16 »
aiyyo  ja biorę tydzień po Tobie ślub, i też się zastanawiałam już kiedy poprosić. Myślę, że jakieś pół roku wcześniej wystarczy, choć można wcześniej coś napomknąć przy okazji rozmowy  :)

Offline Delaila

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 709
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.09.2012
Odp: Świadkowie
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Lipca 2011, 15:36 »
o... mamy ślub w ten sam dzień :D my wybraliśmy i poinformowaliśmy świadków zaraz po ustaleniu daty, czyli już jakiś czas temu ;)



Offline aiyyo
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 1.09.2012
Odp: Świadkowie
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Lipca 2011, 15:36 »
U nas świadek wie już od dawna, że będzie świadkiem - przyjaciel mojego TŻ :) Natomiast właśnie zastanawiałam się co z moją świadkową, chciałabym koleżankę dość dobr, jednak nie sądzę, żeby miała jakieś podejrzenia, że chcę aby była moją świadkową :) Dzięki za odpowiedzi, myślę, że ok. pół roku przed ślubem ją poproszę :)

Offline gosikk2112
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21 lipiec 2012
Odp: Świadkowie
« Odpowiedź #7 dnia: 7 Sierpnia 2011, 16:30 »
o... mamy ślub w ten sam dzień :D my wybraliśmy i poinformowaliśmy świadków zaraz po ustaleniu daty, czyli już jakiś czas temu ;)
mysmy zrobili identycznie po ustaleniu daty...... bardzo sie ucieszyli i musze przyznac ze teraz bardzo sie angażują nawet w najdrobniejsze sprawy nie mowiac o tym że dzieki świadkowi znalezliśmy sale