Autor Wątek: ZESPÓŁ 4Band  (Przeczytany 2939 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jane

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.08.2012
ZESPÓŁ 4Band
« dnia: 20 Czerwca 2011, 13:30 »
Witam

Mam takie pytanko czy ktoś słyszał jakieś opinie na temat zespołu 4Band? Razem z narzeczonym zastanawiamy się na tym właśnie zespołem na nasz wielki dzień:).  Za wszystkie opinie będę bardzo wdzięczna.  Mam nadzieje że nie powtarzam się z tematem (sprawdzałam mam nadzieje że nie przeoczyłam gdzieś).   ;)

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: ZESPÓŁ 4Band
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Czerwca 2011, 13:53 »
Byłem na weselu w ubiegłym roku na którym grali. W składzie jest gitara, klawisze i saksofon ( trzech facetów). Mają bardzo ładną wokalistkę umiejącą śpiewać :D.  W sumie zespół 4-ro osobowy. Ogólnie kapela warta zachodu. Polecam.

Offline Jane

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.08.2012
Odp: ZESPÓŁ 4Band
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Czerwca 2011, 13:55 »
pocieszająca wypowiedz :) mam nadzieje ze ktos jeszcze zna ten zespol i sie wypowie.  ;)

Offline aagaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3236
  • RAZEM od 3.03.2004
  • data ślubu: 2011
Odp: ZESPÓŁ 4Band
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Czerwca 2011, 12:41 »
Witam, ja również w zeszłym roku bawiłam się na weselu kuzynki na którym grał ten zespół :)

zespół moim zdaniem godny polecenia, tak jak napisał obserwator Pani wokalistka potrafi śpiewać!
Cały skład bardzo profesjonalny, grają dalece wszechstronną muzykę!
ja mogę mówić w samych superlatywach, a najlepszą opinią jest pełna sala bawiących się gości!


Offline patipati1717
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2015-12-31
Odp: ZESPÓŁ 4Band
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Maja 2015, 16:15 »
Byłam ostatnimi czasy na weselu prowadzonym przez zepsół 4Band z Łazów/Zawiercia.  I szczerze, szczerze nie polecam. . .  Abstrahując od tego, że nie lubię generalnie zespołów na weselach, ale jestem gościem, który nie patrzy, co grają, ale niech w ogóle grają, natomiast w tym zespole to granie było największym problemem.  Zespół niestety od świadka dostał wódkę i mieli mnóstwo jedzenia, więc wolał czas spędzać przy stole.  Owszem, na początku było fajnie, ale to jedynie pierwsze dwa cykle wystąpień.  Potem było 20 minut grania i 20 minut albo i więcej przerwy, a metodę mieli następującą: zagrać ze dwa wolniaczki, potem jakieś szybsze, na koniec zagrać cygańską nutę lub zrobić konkurs, uznać, że goście się zmęczyli i "idziemy na jednego".  Tragedia, potem z racji przedłużających się przerw a to świadkowie, a to Para Młoda, a to ktoś z gości w końcu chodził do szanownych grajków i przypominał, że może by tak znowu zacząć grać. . .  Dodatkowo były dwie takie sytuacje, gdzie chyba w ogóle się zapomnieli, gdzie są i co robią. . .  O oczepinach też musiano im przypomnieć, bo po torcie i długiej znowu przerwie była już 0:20, a oni nawet nie zareagowali, żeby zacząć oczepiny.  No i zaczęcie zabawy "kto urodzony" bez Pary Młodej, której zupełnie nie było na sali.  Dobrze, że ich daty urodzenia to maj i październik to zdążyli dotrzeć. 
No chyba nie bardzo to wszystko, i szczerze NIE POLECAM.

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: ZESPÓŁ 4Band
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Czerwca 2015, 14:36 »
patipati1717 chyba każdy z nas pisze o innym zespole, bo to co piszesz w ogóle nie pasuje do 4band.

Offline ALICJA1993
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: ZESPÓŁ 4Band
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Czerwca 2015, 11:38 »
WITAJCIE.  WIDZĘ, ŻE TEN TEMAT ŻYJE NA TEJ STRONIE.  JA MAM PYTANIE DOTYCZĄCE INNEGO ZESPOŁU ALE BYĆ MOŻE SZUKAJĄC ZESPOŁU OTARŁYŚCIE SIĘ O ZESPÓŁ ROXANA.  SĄ TO DWAJ BRACIA BLIŹNIACY Z OKOLIC SOSNOWCA.  SZUKAM DO NICH NAMIARU.  BYŁAM NA IMPREZIE W ZESZŁYM ROKU I ONI GRALI A TERAZ JA POSZUKUJĘ ZESPOŁU NA SWOJE WESELE I BARDZO CHCIAŁABYM ŻEBY ONI GRALI LECZ NIESTETY NIE MOGĘ NIGDZIE DOSTAĆ NAMIARU NA TEN ZESPÓŁ.  JEŚLI JEST KTOŚ W STANIE MI POMÓC TO BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNA.