e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Podziękowania dla Rodziców - kiedy? :/  (Przeczytany 2867 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline eska85 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 01.01.2011
Cześć Dziewczyny :) W październiku mamy ślub cywilny (po ktorym bedzie tylko obiad na ok.  20 osob dla najbliższej rodziny w niedalekiej restauracji - organizowany przez nas tak jak i cała reszta ).  W przyszlym roku zaś planujemy ślub koscielny z niewielkim i skromnym weselem pewnie na ok.  40 osób (za które prawodpodobnie zapłacą nasi rodzice).  Moje pytanie jest takie - Kiedy wypada złożyć oficjalne podziękowanie Rodzicom za trud włożony w nasze wychowanie itd.  (oczywiście z odpowiednimi prezentami)? Podczas tego obiadu po ślubie cywilnym czy na "weselu" po ślubie kościelnym w przyszlym roku? Jak radzicie? Z góry dziękuje za pomoc :P

Offline Precelek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2011
zazwyczaj taki "punkt programu" jest na weselu, które jest zdecydowanie dłuzsze od uroczystego obiadu, no i z zasady ma iles takich głównych momentów.
ale myślę, że to zalezy od Was, jeśli czujecie potrzebę, albo uważacie, że rodzice teraz Was bardzo wsparli przy tym ślubie, możecie na koniec tego obiadu dać rodzicom kwiaty w ramach pomocy i podziękowań i np. wspomnieć, ze za rok, będziecie im dziekować na forum, przy pwszystkich gosciach.

Mi sie wydaje, że rodzce nie spdziewaja się tego terazs, zwąłszcza, że macie w planach wesele i slub koscielny, będzie to dla nich miła niespodzianka chyba :)

Offline eska85 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 01.01.2011
No wlasnie czytalam tutaj na forum ze takie podziekowanie jest na weselu po slubie koscielnym, ale nie wiedzialam co zrobic w sytuacji, gdy bedzie sie mialo oba sluby :) u nas to za ten drugi maja placic rodzice i wtedy tez bedzie wiecej gosci, wiec masz racje Precious, ze najlepszym momentem bedzie "wesele" a nie obiad :) dzieki za pomoc :)