e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wesele w Niemczech- plusy i minusy?  (Przeczytany 1031 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dorola

Wesele w Niemczech- plusy i minusy?
2 Czerwca 2011, 16:01
Witam! Świta mi w głowie urządzenie Domu Weselnego po zachodniej stronie naszej granicy- niedaleko, 26 kilometrów od Szczecina, 10 od Gryfina.  Ocywiście z przeznaczeniem głównie dla Polaków, z reklamami po naszej stronie i polską obsługą.  Chodzi o to,że jest dużo taniej kupić odpowiednią nieruchomość, a i potem formalności z firmą nie są jakieś zabójcze.  Co by Was odstraszało, a co zachęcało? Czy to miałoby w ogóle jakieś znaczenie? Byłąbym bardzo wdzięczna za opinie. . . . .

Offline Anjuschka Kobieta

Na pewno musiałby to być Dom Weselny + Hotel, tzn. dla mnie byłoby to ważne.
To, że nie byłoby to w Polsce, to chyba nie miałoby dla mnie znaczenia (sama brałam ślub w Szczecinie, a wesele było w Goleniowie).
Zachęcać musiałby wygląd i atmosfera miejsca - zresztą chyba jak każdego, no i opinia, którą z czasem wyrobiłoby sobie miejsce.

Offline madziatko Kobieta

A ja ze Śląska jestem, więc tylko teoretycznie się wypowiem.

Oczywiście musiałby by hotel w jednym budynku. Ale i tak nie zdecydowałabym się na wesele w Niemczech. Czemu? Bo nie czułabym się tam dobrze, bo nie lubię tego kraju (tak ogólnie), bo.. po prostu bo nie... Na pewno nie byłoby to moje wesele....

Offline Jane Kobieta

No to ja się wypowiem na podstawie moich obserwacji ( znajomi mieli wesele w Czechach)

Najlepiej gdyby w okolicy był jakiś kościół gdzie można by było powiedzieć sakramentalne TAK :), w okolicy jakiś ładny i ciekawy teren żeby zrobić sesje zdjęciową, hotel na pewno musi być i jakaś atrakcyjna oferta z poprawinami też się przyda :):).  Znajomi właśnie na takie rzeczy zwracali uwagę mam nadzieje że choć troche pomogę. 

No tak, kwestia samego miejsca to już ważna sprawa :) Tak jak madziatko "nie, bo nie pasuje mi kraj" i coś w tym jest ;) Ale jeśli jesteś zdecydowana, kieruj się sama swoimi odczuciami :)