e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ZALESIE K/BARCZEWA  (Przeczytany 8221 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nava

ZALESIE K/BARCZEWA
7 Maja 2011, 01:25
Czy ktoś robił wesele w ośrodku wypoczynkowym w Zalesiu k/Barczewa? A może słyszał ktoś jakieś opinie na temat tego ośrodka? Jak cenowo to wygląda? Czy faktycznie jest tak jak na stronie obiecują? Jacy są właściciele (czy są pomocni, bezproblemowi? czy naciągają na koszty?) Jak wygląda kwestia jedzenia, obsługi, noclegu i poprawin?
Miejsce wydaje się dość ciekawe ale nigdzie nie mogę znaleźć opinii na temat wesel.

Offline biala_dama21 Kobieta

Odp: ZALESIE K/BARCZEWA
12 Czerwca 2013, 08:49
My mamy za sobą wesele na 120 osób w ośrodku Zalesie Mazury właśnie, w Mazurskiej chacie. Muszę przyznać, że nigdy wcześniej nie bawiłam się w tak przestronnym i dobrze zaplanowanym miejscu. Widać, że sala powstała z myślą o weselach, bo wszystkie elementy świetnie ze sobą zagrały.  Jeszcze w czasie przygotowań wszystko przebiegało bardzo sprawnie. Praktycznie cały czas mieliśmy kontakt z panem Mariuszem lub panią Gosią, więc tak naprawdę nic nie mogło pójść nie po naszej myśli. Jeśli chodzi o jedzenie, to porcje były duże, a menu różnorodne i bardzo smaczne. A obsługa sprawna i chętna do pomocy. I przyznam, że bardzo miło było się obudzić następnego dnia w tak malowniczym miejscu. Zaplanowaliśmy tam również mini sesję zdjęciową ;)

Odp: ZALESIE K/BARCZEWA
31 Lipca 2013, 15:31
My również mieliśmy przyjemność (bo niewątpliwie była to przyjemność) bawić się na weselu w Zalesie Active Spa. Piękna sala bankietowa, przystosowana do wesel i większych przyjęć. Jedzenie smaczne. Okolica też piękna - więc można zrobić sobie mały spacer. Na udaną zabawę składa się oczywiście wiele czynników, w tym goście weselni i zespół ale nie da się ukryć, że miejsce jest równie ważne a to z pewnością zapewnia odpowiednie warunki i komfort. 

Offline Kolorowa Kobieta

Odp: ZALESIE K/BARCZEWA
9 Sierpnia 2013, 15:18
My tez tam byliśmy na weselu.  Było bardzo fajnie.  Wszystko dopięte na ostatni guzik, elegancka obsługa, smaczne jedzenie.  Porcje w sam raz.  Ciekawe przekąski.  Poza tym ładna okolica.