Autor Wątek: Dobry fotograf, kamerzysta, orkiestra - czyli prawie podstawa udanego wesela :)  (Przeczytany 1321 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anetka NW
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 sierpień 2012
Witam serdecznie,

Po przestudiowaniu forum e-wesele stwierdziłam, iż może tu uda Nam się cosik znaleźć :).  Wspólnie z Narzeczonym wyznaczyliśmy datę wesela na 25 sierpnia roku 2012.  Salę już mamy teraz trzeba pozapinać kolejne "guziczki".  Wesele odbędzie się w Będzinie (niedaleko Zameczku ;)) Poszukujemy . . .   ??? ??? ??? ???
Na tą chwilę poszukujemy dobrego:
- fotografa
- kamerzystę
- zespół :)

Mamy już coś na oku ale chcemy mieć większy wybór by mieć porównanie i z czego wybierać :) Bardzo mile widziane propozycję niekoniecznie konkretne oferty :) ale one również b.  mile widziane ;p

Z góry bardzo dziękuje za odpowiedzi na mojego posta;)


Pozdrawiam serdecznie
Aneta :)

Offline tolkatade
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 4.06.2011
fotograf to zawsze dylemat.  .  .   ja mam to juz za sobą.   moge stwierdzić w 100 %, ze lepiej zrezygnowac z kamerzysty a skupić się na dobrym fotografie.   Ja ze swojego jestem mega zadowolona.   Zaskoczyło mnie nietuzinkowe podejście do ślubu, wesela itd.  .  .   miało to przekład w efektach jego pracy.  
człowiek robi foto w całej europie z tego co wiem, do tej pory jestem pod wrażeniem.  .  .  
myśle, ze nie obrazi się nasz Pan Dominik jak podam namiar, a tobie mam nadzieje, ze troche pomogłam

Reklama kosztuje!!! Proszę zapoznać się z regulaminem forum!!!
« Ostatnia zmiana: 21 Lipca 2011, 21:58 wysłana przez asia »

Offline Myszuś

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011
idę na to ryzyko, że znowu ktoś pomysli że gram w zespole lub jestem fotografem  ;)

ja ze spokojnym sumieniem mogę polecić zespół COMBO z nowogardu i kamerzystę i fotografa z BEST VIDEO
combo grali na naszym weselu i było fantastycznie!!!!! muzyka i wokal super! prowadzili wesele idealnie i dopasowywali się do sytuacji. czyli jeśli zobaczyli, że goście w większości jeszcze jedzą a nie siedzą, piją i czekają na muzykę to poczekali jeszcze chwilkę. jeśli zobaczyli że nóżki już chodzą to skrócili swoja przerwę i zaczynali grać. muzykę dopasowali idealnie do towarzystwa, oczepiny super poprowadzili i zabawy mieli świetne!
naprawdę jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni że ich wybraliśmy!!!

best video robili zdjęcia i film - tutaj również jesteśmy bardzo zadowoleni. pakiet który proponują dla młodych jest bardzo fajny i jak dla mnie to bardzo duzo obejmuję. dogadanie się z basią i sebkiem jest bezproblemowe. do tego widać (i w trakcie wesela, sesji zdjęciowej i też przy końcowym rezultacie) że oni się pasjonują tym so robią, są kreatywni i po prostu sprawia im przyjemność, jeśli mogą w 100 % uszczęśliwic swoich klientów! idywidualnie podchodzą i każdej pary, wykorzystują spotkanie lub rozmowy żeby poznać młodych - żeby później dopasować scenariusz filmu i ujęcia do nich.

jeśli jest zainteresowanie chętnie podam namiary na pryw. wiad. bo sama wiem jak ważne jest znaleźć dobrą orkiestrę i kamerzystę i naprawdę bardzo się cieszę że nam się tak wspaniale trafiło.