e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Czy zaprasza się kierowce na wesele?  (Przeczytany 9246 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jurka

Czy zaprasza się kierowce na wesele?
30 Kwietnia 2011, 21:45
Witam wszystkich

Mam następujące pytanie, czy zaprasza się kierowcę na wesele, który przywozi część gości weselnych z dużej odległości (650km).  Kolesia nikt nie zna, ale sam się dopytuje czy go zaproszą, mama mojego przyszłego męża (bo to jego goście jadą z daleka) dowiadywała się u koleżanek i te mówią, że się powinno.  Spotkaliście się z czymś podobnym? Dodatkowo sytuacja wygląda tak, że ślub jest w Szczecinie i ten kierowca już na początku mówił, że ma tu brata i może się u niego zatrzymać.  Za odpowiedź z góry dziękuję. 
Pozdrowienia dla wszystkich

Offline madziatko Kobieta

Ja bym na obiad zaprosiła jedynie, jeśli w ogóle.

U nas była taka sytuacja, że kierowcą był wujek, który też nie był proszony na wesele (i w chwili układania listy gości nie wiedziliśmy, że będzie woził gości, bo goście sami go o to popropsili). Gdy my się dowiedziliśmy, że będzie woził kuzynostwo to zaprosilismy go na obiad i tyle. Ale jak mówię to był mój wujek, a nie zupełnie obca osoba.

Offline MAŃKA100 Kobieta

Ja też bym zaprosiła na obiad.

Offline Myszuś Kobieta

nazym kierowcą był kuzyn mojego piotrka którego w sumie nie mielieśmy zaprosić..... ale skoro się zgodził na rozwożenie gości przez całą noc to stwierdziklismy że zaprosimy go z osobą towarzyszącą
na poprawinach już był "tylko" gościem

Offline ata Kobieta

Ja też bym zaprosiła tego pana, pomimo tego, że nie jest z nami spokrewniony. Wkońcu jedzie z bardzo daleka, więc wypada go zaprosić na obiad ;)

Offline wiolcia Kobieta

Ja swojego kierowce zaprosilam na cale wesele.Byl to calkiem obcy mi męzczyzna,ale bardzo  zadowolona bylam,a po drugie mial nas po weselu odwiezc.

Ja zaprosiłabym kierowcę na obiad, żeby usiadł z fotografem i orkiestrą. Potem lepiej nich idzie się przespać do brata, żeby nie wracał zmęczony.