e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: prezent dla mamy, która wychodzi za mąż  (Przeczytany 3085 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline młoda mama Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: dawno , dawno temy był sobie mój ślub. teraz wychodzi za mąż moja mama i przeżywam wszystko od nowa:)
witajcie. zachodzę w głowę, co by tu kupić mamie na prezent ślubny. Pieniędzy w kopertę chyba na nie wypada dać, kwiatów też nie chcemy, jedynie zamówimy kosz z kwiatami, no i się zastanawiamy nad jakims drobiazgiem. Myślałam o biżuterii z grawerem dla niej i dla jej partnera, ale mój mąż proponuje wykupic im wycieczkę lub tydzień w hotelu ze SPA. Moja mama zakochana jest w Dolinie Charlotty, ale nigdy tam nie była. Zawsze mówiła, że marzy by tam spędzić trochę czasu i marzy o locie balonem nad tym miejscem. Sama nie wiem....trudno mi wybrać prezent dla własnej mamy i na dodatek prezent ślubny.

Offline :martyna: Kobieta

• Chuck Norris
Ich wspólne zdjęcie ślubne w ramie do powieszenia nad łóżkiem albo wymalowany portret na płótnie.

Offline wisienka2000 Kobieta

• nowicjusz
Może coś oryginalnego i z klasą? Np.  złota różą złocona 24-karatowym złotem:)  Na allegro są różne wielkości.   Piękna ozdoba na wiele lat :)

Offline HankaS Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 23.05.2015
Ta wycieczka to może być świetny pomysł;)

Offline halynka

• nowicjusz
Taka wycieczka to super pomysł, zwłaszcza jeśli wiesz, że by to było spełnienie marzeń Twojej mamy. Najważniejsze, żeby prezent był odbrany do osoby i ucieszył. Mimo, że czasem prezent wydaje się absurdalny. Np. wiedziałam, że mój tata zawsze chcial szyć na maszynie. Ale mówili mu w domu, że to babskie zajęcie, wiecie stereotypy - kobieta do kuchni, prania, sprzątania, szycia, a facet tylko do pracy i w piecu na palić, ech... i w końcu w tym roku zdecydowałam się spełnić jego marzenie, a co pomyślałam sobie. Poodkładam pieniązki i kupiłam mu w Galerii Łucznik piękną Zofię 2015. Maszyna dla początkujących, ale ma sporo funkcji i jest solidna, więc powinna mu posłużyć na lata. Radość taty po odpakowaniu prezentu bezcenna :)

Offline Radosna

• bywalec
  • data ślubu: 07.07.2017
Dlaczego pieniedzy w kopercie nie wypada dac? Moim zdaniem wypada, problem raczej w tym, ze zwykle daje sie je, kiedy nie wiadomo, czego dana para by sobie zyczyla, a to jednak Twoja mama, wiec powinnas wiedziec. Tj. na pewno sie nie obrazi, no ale lepiej by bylo czyms ja zaskoczyc. Pomysl z wycieczka wydaje sie byc bardzo trafiony zwlaszcza, ze, jak sama piszesz, zawsze o tym marzyla.