e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Pełne zaskoczenie  (Przeczytany 3705 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LadyK

• nowicjusz
Pełne zaskoczenie
13 marca 2006, 15:08
Dokładnie jak w tytule!
I juz nei chodzi o rodziców i znajomych  na wieści o naszych plkanó, ale i moje na taki odzew na Forum.

Jesteście wsspaniali! . Mam nadzieję, ze poradzę ze wszystkim, ale cieszę sie, ze będę miaął z kim sie cieszyć sukcesami i ewentualnie dzielić porażkami. Oczywiscie chwilowymi, bo w takiej grupie porażki nei wątpię, łatwo przekujemy na sukces .

Tymaczasem mamy salę i kaskę na jedzonko .

mamy też listę wstępną.

jesli chodzi o suknie poradźcie. Powiem szczerze, ze mam straszną ochotę zlecic jej uszycie. Ale majętna nie jestem a wiekszość kosztów chcemy z narzeczonym pokryć sami (kredycik...)

czy ktoś z Was szył?
Wiecie jaki to koszt?

Nie wiem czy można tu wstawiac zdjęcia, ale w ramach samochwalstwa - chcemy sami wykonać swoje zaproszenia, wiec liczę że będą śliczne . Choć oczywiśie to sprawia ze zajmie to więcej czasu niż zakup, a czas ucieka. Na ile czasu przed ślubem wypada rozesłać zaproszenia?

Jeszcze raz wielkie dzięki za cieplutkie powitanie  

PS> Ktoś zna zespół: Muzykanci?

Offline Julia

• Chuck Norris
Pełne zaskoczenie
13 marca 2006, 23:44
Cena uszycia zależy od wielu czynników. Jeśli suknia jest prosta i skromna - wiadomo taniej. Przy bogato zdobionej, szerokiej sukni na kole będzie sporo drożej. Jeśli szyjesz u krawcowej- taniej, jeśli w salonie sukien - zawsze drożej. Zależy też z jakiego materiału chcesz mieć suknię - koronki, jedwab, satyna królewska to zawsze znacząco podniesie cenę. Jeśli masz klasyczne wymiary (36-38) to może warto rozejrzeć się za suknią używaną. Jest to z pewnością duża oszczędność, a wiele dziewczyn chce sprzedać swoje suknie, wystarczy np popatrzeć choćby na allegro. Dobrą opcją jest też wypożyczenie kiecki. Zdaje się, że na forum dziewczyny polecały sobie krawcową bodajże z Kalisza pomorskiego.

Offline Julia

• Chuck Norris
Pełne zaskoczenie
13 marca 2006, 23:47
Jak mówiłam suknia sukni nierówna, więc i ceny inne. Ja szyłam w salonie Justyna, za 3-częściową sukienkę zapłaciłam 1960 złotych. Ale wiem, że można tam dosyć tanio wypożyczyć sukienkę.

Offline groszek

• maniak
Pełne zaskoczenie
14 marca 2006, 13:34
Ja szyję za 1700. Cenę podnoszą wszelkie aplikacje ręcznie naszywane: perełki, kryształki, koraliki... Jeśli jestem wymiarowa to najlepiej poszukaj gotowej i wypożycz. Jest duuuuży wybór. Przy mojej figurze niestety musze szyć.

Offline Ninka Kobieta

• Chuck Norris
Pełne zaskoczenie
29 marca 2006, 18:21
a gdzie szyjesz groszku?

Offline groszek

• maniak
Pełne zaskoczenie
29 marca 2006, 21:17
W salonie sukien ślubnych w Słupsku. Ten zakład nie ma jakiejś wydumanej nazwy.. nazwa pochodzi od nazwiska właściciela.

Offline Ninka Kobieta

• Chuck Norris
Pełne zaskoczenie
30 marca 2006, 00:41
A w Szczecinie nie chciałaś? Np w Justynie?Nasłuchałam się samych dobrych rzeczy, o tym miejscu.

Offline groszek

• maniak
Pełne zaskoczenie
30 marca 2006, 11:57
A ty nie chciałaś w Katowicach?  :mrgreen:  Albo w Nowym Sączu??  :wink:
Kurde, kobitki, ja nic nie mam do Szczecina, jako dziecko miałam ciocię w tym mieście i często jeździłam do niej, ale niektórym z was chyba naprawdę się wydaje, że na Szczecinie świat mody ślubnej się kończy.
Nie jestem aż tak napalona, by jeździć "za kiecką" po całej Polsce i uważam, że zorientowanie się w Słupsku, czy miastach ościennych absolutnie mi wystarczyło by dokonać słusznego wyboru.

Offline Ninka Kobieta

• Chuck Norris
Pełne zaskoczenie
31 marca 2006, 12:56
Groszku, no :!: Ja nie skojarzyłam że z Słupska jesteś :). Naprawdę, jakoś tak przyjęłam że ze Szczecina, a przecież jest napisane jak byk :twisted: ! hi hi :lol:

Offline lena25

• użytkownik
Pełne zaskoczenie
31 marca 2006, 13:21
Cytat: "groszek"
A ty nie chciałaś w Katowicach?  Albo w Nowym Sączu??  

hehe groszku.... widać, że słupszczanka z Ciebie i to z charakterem... ech jeszcze dwa tygodnie i znowu jadę do rodziców, czyli do słupska :) moje śliczne miasto!!!!!!
 :D

Offline Ninka Kobieta

• Chuck Norris
Pełne zaskoczenie
10 kwietnia 2006, 00:18
JULIA :!:  Zadowolona byłaś z Justyny? Właśnie podpisałam tam umwę na swoją sukienusię :). Jaki model szyłaś i z jakiego materiału?