e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Dzień doberek  (Przeczytany 2820 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LadyK

• nowicjusz
Dzień doberek
11 marca 2006, 09:02
Witam Was wszystkich w imieniu własnym i narzyczonego ;-).
W zeszłym tygodniu podjęliśmy tą ważną decyzję, , a że w goracej wodzie kąpani jesteśmy, postanowiliośmy sprawdzić nasze szanse. I ku naszemu zaskoczeniu... mamy termin na 22 lipca. Tak więc czas wciąść sie do roboty!

i... oczywiście liczę na Waszą pomoc ;-)

Offline dziubasek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
Dzień doberek
11 marca 2006, 10:05
Wow!!  :shock: Ale tempo!!  :mrgreen: Witajcie serdecznie!! Napiszcie co macie załatwione..rozumiem, że sala już jest? Musicie się porządnie spiąć bo czasu niewiele a przed Wami bardzo dużo szczegółów do uzgodnienia!! Na forum na pewno znajdziecie masę przydatnych informacji!  :D

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
Dzień doberek
11 marca 2006, 10:37
witaj

to chyba bedzie najszybciej  przygotowane wesele jakie kiedykolwiek widziałam..  :mrgreen:

szykuj się na problemu lokalowo-orkiestrowe.... i pędem za kiecą lataj...

Offline Ecia

• uzależniony
Dzień doberek
11 marca 2006, 11:14
LadyK witaj!

Dziewczyny mają rację - będziecie mieć dużo roboty :) Jak się do przygotowań energicznie weźmiecie to na pewno wszystko się uda. Mam znajomych, którzy do ślubu i wesela przygotowywali się... uwaga... 3(!) miesiące. Sprężyli się, każdego dnia coś załatwiali i wszystko było w porządku :D

Życzę miłego forumkowania! No i oczywiście owocnych przygotowań :D

Offline asia Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 10.09.2005r.
Dzień doberek
11 marca 2006, 11:18
Witaj!
Trzymam kciuki aby wszystkie przygotowania szły sprawnie a efekt końcowy był taki jaki sobie wymarzyliście  :D
Mało czasu ale myślę, że jest to wykonalne....
Przede wszystkim szukajcie sali i zespołu oraz załatwiajcie sprawy kościelne - godzina ślubu, nauki przedmałżeńskie....

Offline Corollka

• użytkownik
Dzień doberek
11 marca 2006, 11:44
LadyK, witam serdecznie  :D
ślubujesz tydzień po mnie   :hopsa:    :hopsa:    :hopsa:    :hopsa:  
lipiec jest pięęęęęęękny heheh   :wink:

Offline Katrinka Kobieta

• My:)
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.08.2007
Dzień doberek
11 marca 2006, 11:58
witaj cieplutko

Offline sylwka

• bywalec
Dzień doberek
11 marca 2006, 12:16
Witaj na forum LadyK :D NIe przejmuj się krótkim terminem - moja kuznka wszystko załatwiła w 1,5 miesiaca :D

Offline monika_mb Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 29 lipiec 2006
Dzień doberek
11 marca 2006, 16:30
Wow faktycznie tempo niezłe macie :) Mam nadzieję, że nie będzie problemu z załatwianiem i wszystko będzie super :) Mam nadzieję, że wśród natłoku spraw zwiazanych z szybkimi przygotowaniami znajdziesz czas, żeby do nas czeęto zaglądać i zdawać relację  jak wszystko posuwa się do przodu :)
Pozdrawiam i witam na forum :)

Offline Violka Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 27.08.2005
Dzień doberek
11 marca 2006, 17:53
Witam
Zanosi się na bardzo intensywne4 miesiące. Życzę powodzenia, przy dobrej organizacji dacie radę.

Offline donia

• entuzjasta
Dzień doberek
11 marca 2006, 22:42
Witaj na forum i do dzieła!

Pomożecie? Pomożemy!

:D

Offline Żabcia

• bywalec
Dzień doberek
12 marca 2006, 10:33
Witaj na Forum, trzymam za Was kciuki.

Offline cmonia Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 27.07.2007
Dzień doberek
12 marca 2006, 10:58
hejka,no rzeczywiście bardzo szybkie tempo bedzie waszych przygotowań.ale mysle ze z waszym optymizmem wszystko sie uda
pozdrawiam  :wink:

Offline Marta

• phpBB Moderator
  • Chuck Norris
Dzień doberek
13 marca 2006, 11:44
Witam serdecznie! :D
Spieszcie się z załatwainiem wszystkiego, bo czas goni. :)

Offline madziulek Kobieta

• Chuck Norris
Dzień doberek
13 marca 2006, 11:48
Witaj cieplutko maasz mnóstwo czasu ... spokojnie sobie poradzicie  :wink:  ślubujecie w moje imieninki więc będziemy razem świetować ;)

Offline Agutka

• maniak
Dzień doberek
13 marca 2006, 11:49
I ja witam serdecznie!Te kilka miesiecy co Wam jeszcze zostalo, jesli tylko sie sprezycie - z pewnoscia Wam wystarczy na poczynienie wszystkich przygotowan!Powodzenia!

Offline LadyK

• nowicjusz
Pełne zaskoczenie
13 marca 2006, 14:50
Dokładnie jak w tytule!
I juz nei chodzi o rodziców i znajomych ;-) na wieści o naszych plkanó, ale i moje na taki odzew na Forum.

Jesteście wsspaniali! ;-). Mam nadzieję, ze poradzę ze wszystkim, ale cieszę sie, ze będę miaął z kim sie cieszyć sukcesami i ewentualnie dzielić porażkami. Oczywiscie chwilowymi, bo w takiej grupie porażki nei wątpię, łatwo przekujemy na sukces ;-).

Tymaczasem mamy salę i kaskę na jedzonko ;-).

mamy też listę wstępną.

jesli chodzi o suknie poradźcie. Powiem szczerze, ze mam straszną ochotę zlecic jej uszycie. Ale majętna nie jestem a  wiekszość  kosztów chcemy z narzeczonym pokryć sami (kredycik...)

czy ktoś z Was szył?
Wiecie jaki to koszt?

Nie wiem czy można tu wstawiac zdjęcia, ale w ramach samochwalstwa - chcemy sami wykonać swoje zaproszenia, wiec liczę że będą śliczne ;-). Choć oczywiśie to sprawia ze zajmie to więcej czasu niż zakup, a czas ucieka. Na ile czasu przed ślubem wypada rozesłać zaproszenia?

Jeszcze raz wielkie dzięki za cieplutkie powitanie :-)

PS> Ktoś zna zespół: Muzykanci?

Offline ela Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.08.2005
Dzień doberek
13 marca 2006, 22:07
:hello:
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline LadyK

• nowicjusz
Dzień doberek
15 marca 2006, 06:58
Hello  :P