e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Fisher Price stoliczek  (Przeczytany 1356 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ANNUUSSIIA Kobieta

• uzależniony
Fisher Price stoliczek
22 marca 2011, 10:56
Aktywny Stoliczek dwujęzyczny FISHER PRICE

Prawdziwe interaktywne centrum zabaw: dwujęzyczny stoliczek z interaktywnymi postaciami zachęca dziecko do nauki poprzez zabawę. Charakterystyczne wesołe podświetlane postacie zachęcają dziecko do poruszania się wokół stoliczka i pomagają dziecku poznać kolejne zabawy. Po skończeniu jednego typu zabawy, podświetli się inny element zabawki, a dziecko usłyszy głos zachęcający do dalszej gry. W zestawie znajduje się laptop-zabawka, książka do nauki pierwszych słów, telefon z odczepianą słuchawką do nauki liczb oraz mini-pianinko. Stoliczek posiada 4 tryby gry: nauka w języku polskim, nauka w języku angielskim (np. alfabetu itp.), tryb melodyjek i tryb ćwiczenia wyobraźni - z realistycznymi dźwiękami. Zabawka uczy liter, liczb, przeciwieństw, kształtów, kolorów, powitań i podtsawowych słów. W pamięci znajduje się ponad 40 piosenek i melodii. Nogi stoliczka odłaczają się, aby umożliwić najmłodszym dzieciom zabawę na podłodze.

Stolik jest polsko-angielski. Stan bardzo dobry.
Cena 120zł

• uzależniony
Odp: Fisher Price stoliczek
23 marca 2011, 16:25

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Offline sekreettt Kobieta

• Dwa Szczęścia- Madzia i Marcinek
  • forumowicz
  • data ślubu: 14-06-2008
23 marca 2011, 21:16
a Ty jeszcze stoliczek Fisher sprzedajesz:) fajny jest :)

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.10.2008
24 marca 2011, 00:48
czy mogę zarezerwować do jutra? wieczorem dałabym odpowiedź? aha i czy on różni się od innych zabawek z fishera?bo mam krzesełko uczydełko, książeczkę, gąsienicę i szczeniaczka i ogólnie w kadej są podobne piosenki i "czytanki"(czasem identyczne). Czekam na wiadomość  :)

• uzależniony
24 marca 2011, 10:44
Rezerwację ma jak na razie Ewiszka.
Co do piosenek to szczerze nie wiem, nie miałam krzesełka uczydełka.

Offline sekreettt Kobieta

• Dwa Szczęścia- Madzia i Marcinek
  • forumowicz
  • data ślubu: 14-06-2008
25 marca 2011, 22:57
i sprzedany stoliczek ?