Autor Wątek: Zakupy grupowe  (Przeczytany 30997 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline silena

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: czerwiec 2010
Zakupy grupowe
« dnia: 12 Marca 2011, 19:04 »
Chyba jeszcze takie tematu nie było, jeśli się mylę, proszę o wybaczenie ;)
Zauważyłam, że nie wszyscy znają jeszcze zakupy grupowe, a dzięki temu można znacznie zaoszczędzić. Są dwa sposoby:
1. skrzykujemy się w kilka osób i kupujemy w ilościach hurtowych np. alkohol ( przy dużych ilościach można negocjować ceny)
2. korzystamy z portali ( nie będę podawać adresów- wystarczy wpisać "zakupy grupowe" w wyszukiwarkę)

Żałuję, że nie było to tak popularne rok temu. Spokojnie można zaoszczędzić na takich usługach jak fryzjer czy kosmetyczka. Na jednym z portali był nawet bon na zorganizowanie wesela, z którym zaoszczędzić można prawie 1000 zł- to już coś.

Offline osaszczecin

  • Natalka&Dominik
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.08.2011
Odp: Zakupy grupowe
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Kwietnia 2011, 12:03 »
Jeśli w przeciągu 2msc ktoś kupowalby wódkę na terenie szczecina, to chętnie dołaczymy, planujemy zakup  w hurtowni.

Offline Kursana
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Ślub w: Pomorskie
Odp: Zakupy grupowe
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Listopada 2018, 19:29 »
W sumie ciekawy jest taki pomysł zakupów grupowych jednak ja wolę kupować tradycyjnie :) Mam w telefonię swoją wygodną aplikację Blix LINK USUNIETY i korzystam z niej w przypadku planowania zakupów. Warto zapoznać się z gazetkami promocyjnymi, które są w niej dostępne choćby dlatego, aby nie przegapić najlepszych cenowych ofert. A może już ją znacie?
« Ostatnia zmiana: 27 Listopada 2018, 19:55 wysłana przez ~Ania~ »

Offline luki67

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Skąd:: Nowy Targ
Odp: Zakupy grupowe
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Lipca 2019, 13:01 »
Gdzie w internecie są sprawdzone miejsca do zakupu ubrań? Oczekuje dobrej jakości oraz atrakcyjnej ceny, aby nie przepłacać. Warto kupować w kilku sklepach czy raczej w jednym?





« Ostatnia zmiana: 27 Lipca 2019, 14:17 wysłana przez zibi »

Offline Wroniec
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 20.01.1990
  • Skąd:: Katowice
  • Ślub w: Katowice
Odp: Zakupy grupowe
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Listopada 2020, 22:05 »
A takie zalando np?