Autor Wątek: Pociążowa wyprzedaż!!  (Przeczytany 1619 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Joasia

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 216
  • Płeć: Kobieta
  • Patusiowa mamusia
  • data ślubu: 04.08.2007
Pociążowa wyprzedaż!!
« dnia: 1 Marca 2011, 10:28 »
Witajcie,

ponieważ ten cudny okres już za mną wyprzedaję kilka ciążowych ciuszków. Jak Wam się coś spodoba dajcie znać. Przepraszam za jakość zdjęć, ale tylko takie mam z okresu ciąży i myślę, że najlepiej pokażą jak wyglądają ciuszki na brzuszku. Podane ceny są do negocjacji i nalezy do nich doliczyć koszty przesyłki Pocztą Polską. Myślę, że w granicach 6 - 10 zł (w zależności od ciężaru i ilosci ubrań). ZAPRASZAM!!!
[/size][/font][/color]

1. Sukienka kupiona nowa w HAPPYMUM za ok.160 zł, sprzedam za 80 zł. Rozmiar M. Założona dwa razy.

[/URL]

[/img]

Offline Joasia

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 216
  • Płeć: Kobieta
  • Patusiowa mamusia
  • data ślubu: 04.08.2007
Odp: Pociążowa wyprzedaż!!
« Odpowiedź #1 dnia: 1 Marca 2011, 11:31 »
Przepraszam Was Kochani, ale musiałam sobie przypomnieć wklejanie zdjęć. Jeszcze raz:

1. Sukienka kupiona nowa w HAPPYMUM za ok.160 zł, sprzedam za 80 zł. Rozmiar M. Założona dwa razy, stan idealny.



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

2. Spódniczka z białą gumką na brzuszek. Kupiona nowa za około 80 zł, sprzedam za 40 zł. Stan bardzo dobry.



Uploaded with ImageShack.us

3. Spodnie ciążowe z białą gumą na brzuszek. Kupione w Happymum, rozmiar 38, stan bardzo dobry. Sprzedam za 50 zł.



Uploaded with ImageShack.us

4. Spódnica ciążowa ogrodniczka, rozmiar 38. Kupiona nowa za 99 zł, sprzedam za 50 zł. Stan dobry.


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us