e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: POLONIA?  (Przeczytany 5816 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 31.07.1999
POLONIA?
7 marca 2006, 14:41
słuchajcie, system ntuej sporo wejść z zagranicy, wiem, że część to osoby tam będące czasowo np. w pracy, któe wracają do Polski
ale chyba są też prawdziwi Polonusi,
może by tak zechcieli się poudzielać na forum, to mogłoby pomóc innym Polakom  z zagranicy w przygotowaniach do ślubu...

Odezwijcie się!
Będzie nam Cię brakowało Maju....

Offline Agutka

• maniak
POLONIA?
7 marca 2006, 14:44
Zibi a co masz na mysli piszac-prawdziwi Polonusi? bo ja nie wiem do kogo mam sie zaliczac :wink: Raczej zostane tu na dluuuuugi okres wiec naleze juz do tej kategorii? :D A tak  to popieram temacik!!!!

Offline Sylvi Kobieta

• Administrator
  • maniak
POLONIA?
7 marca 2006, 16:57
Zibiemu chodzi pewni o ludzi, którzy są za granicą od długich lat, tam się osiedlili, założyli rodziny, mają dzieci, etc.etc i nie zamierzają wracać do Polski. Ja to tak rozumiem. :roll:

Offline Agutka

• maniak
POLONIA?
7 marca 2006, 18:02
No dobra to ja jak na razie  jeszcze sie do tego nie zaliczam-hihi :D Ale temacik dalej popieram :D  :D

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 31.07.1999
POLONIA?
8 marca 2006, 13:33
Mam na myśli np. osoby mieszkające na stałe za granicą i szukające również za granicą np. polskiej kapeli, polskiego lokalu, może czegoś tam jeszcze,
sądzę np. że dziewczyny kupujące np. sunkię w USA czy Fracji czy gdzie indziej, mogą podpowiedzieć coś innym ze swojego kraju, regionu itp.
pytanie czy takie tematy mają szanse na rozwinięcie,
poczekamy zobaczymy
Będzie nam Cię brakowało Maju....

Offline krollewna

• forumowicz
POLONIA?
1 czerwca 2006, 17:07
A ja mysle, ze to dobry pomysl. Do polonii nie naleze, bo slub w Polsce i mam zamiar wrocic, ale w takim watku moglyby sie znalezc informacje: jak zorganizowac slub w Polsce bedac za granica?Albo mozemy sobie pogadac o weselnych tradycjach i tendencjach  w innych panstwach. A z UK na forum jest duzo osob i moze tez beda zainteresowane?

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
POLONIA?
1 czerwca 2006, 17:11
Cytat: "krollewna"
ale w takim watku moglyby sie znalezc informacje: jak zorganizowac slub w Polsce bedac za granica?

taki wątek już jest
http://forum.e-wesele.pl/viewtopic.php?t=2885

Offline galaretka Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: były już dwa :hopsa:
Odp: POLONIA?
12 listopada 2009, 23:53
haha, strasznie stary watek  ;D moge sie zalozyc, ze na forum wiecej Polonii sie teraz znajdzie :D
sama sie chyba moge zaliczyc
zglaszam sie zza Odry :)