e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Ośrodek JULIA Samociążek- prośba o opinie  (Przeczytany 2828 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline emiliab86 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 02.06.2012
Witam wszystkich :)

Mam zamiar wyprawić wesele w ośrodku JULIA w SAMOCIĄŻKU.  W związku z tym mam pytanie.  Czy ktoś z Was był tam na weselu?? Jak tam wyglada z jedzeniem i obsługą??

Z góry dziękuję za informację

Offline agusiaa_k Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 4.06.2011
osobiscie chcialam zrobic wesele wlasnie tam w czerwcu tego roku ale Pani niedawno powiedziala mi ze wzrosly ceny (radykalnie0 - np stol wiejski ktory mial kosztowac na poaczatku 800 zl kosztuje teraz 45 zl od osoby a mamy 150 osob. . . . .  , menu mialo kosztowac 150 zl a kosztuje teraz 180 . . .  itd odradzam organizacji wesela w tamtym miejscu pomimo pieknych widokow i jeziora

Offline Magda Pawlak Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 13.08.2011
A ja szczerze POLECAM!!! :) tydzień temu mieliśmy tam wesele:) mimo, że cena się zmieniła - naprawdę warto:) obsługa na wysokim poziomie!!! na 60 os.  było chyba 4 kelnerów oprócz tego Pani Hania cały czas doglądała porządku na stołach:) wszystko na bieżąco donoszone i znoszone!! A JEDZENIE. . . . . . . .  paluszki lizać :) wszyscy są zadowoleni!!! goście też polecają :) było cudownie=) z miłą chęcią będziemy robić tam wszystkie imprezy:) POLECAM!!! GORĄCO POLECAM!!!