Autor Wątek: Wesele w Mysłowicach  (Przeczytany 2484 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline narzeczona1
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.09.2012.
Wesele w Mysłowicach
« dnia: 4 Lutego 2011, 21:02 »
Dzień dobry wszystkim.
Na ostatnią sobotę września 2012 zaplanowaliśmy nasz ślub i wesele.  Ponieważ moja parafia jest w Mysłowicach, więc tez chcemy zrobić tu wesele.  ???
No tak przewidujemy ok 100 gości, może część odmówi ale tego nie wiemy.
Szukaliśmy trochę po internecie i w związku z tym mamy kilka pytań o radę i opinię.
Wstępnie puki co jesteśmy zainteresowani Pod Ratuszem, Dwór Bismarcka (Trojak raczej nie bo pewnie za drogi) może Centralna, a może jakieś inne sugestie.
Będę bardzo wdzięczna za podpowiedzi.  ???

Offline werlimex

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: Nie dotyczy
Odp: Wesele w Mysłowicach
« Odpowiedź #1 dnia: 4 Lutego 2011, 22:58 »
Jeżeli interesuje cie sala na ogródkach działkowych w jaworznie z pokojami na górze i z obsługą to prosze o kontakt na priva dam ci namiary.

Offline narzeczona1
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.09.2012.
Odp: Wesele w Mysłowicach
« Odpowiedź #2 dnia: 5 Lutego 2011, 11:18 »
Nie, dzięki bardzo ale ogródki jakoś kojarzą mi się z tandetą.  Pamiętam takie wesele z dzieciństwa i pamiętam że moja ciocia wówczas młoda pani, strasznie pomstowała, że nie zrobiła wesela w jakimś normalnym domu przyjęć albo restauracji.  Pamiętam jak rozmawiano, że takie wesela gdzie kelnerzy są od przypadku a czasem nawet zmieniają sie podczas imprezy są wielkim błędem i kosztują o wiele więcej mimo pozorów

Offline werlimex

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: Nie dotyczy
Odp: Wesele w Mysłowicach
« Odpowiedź #3 dnia: 5 Lutego 2011, 16:25 »
No jak chcesz tylko przypomne że w dzieciństwie nie było internetu i komputerów , teraz są także porównania takie to wydaje mi sie błąd ,ale oczywiście twój wybór. Ja tylko chciałem pomóc żeby było profesjonalnie za dobre pieniądze , ponieważ sam organizuje wesela i u mnie nie ma nikogo z przypadku z obsługi.Pozdrawiam

Offline narzeczona1
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.09.2012.
Odp: Wesele w Mysłowicach
« Odpowiedź #4 dnia: 5 Lutego 2011, 19:04 »
 :o Nie wiem czy zerknąłeś na mój profil.  Moje dzieciństwo, to 10-12 lat temu.  Nie możesz powiedzieć, że wtedy nie było internetu.  Nie chciała bym Cię obrazić ale internet to właśnie całe moje dzieciństwo i młodość.  Pozdrawiam serdecznie Panów Organizatorów wesel :) Jednak osobiście wolałabym aby obsługa była bardziej trwale połączona z obiektem w którym odbywa się wesele.

Offline werlimex

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: Nie dotyczy
Odp: Wesele w Mysłowicach
« Odpowiedź #5 dnia: 6 Lutego 2011, 14:19 »
To powodzenia życzę.Pozdrawiam