Autor Wątek: jaki bukiet ratujcie  (Przeczytany 3963 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline olka222
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: kwiecień
jaki bukiet ratujcie
« dnia: 3 Lutego 2011, 14:25 »
Witam was wszystkich mam wielki problem nie potrafie wybrać sobie bukietu na moje wesele A to już za niedługo bo na początku kwietnia.  Mam do was prośbę pomożecie mi… ? proszę was z całego serca.  Nie wiem jakie kwiaty w tym sezonie są najbardziej odpowiednie na weselach w kwietniu? Mam sukienkę z gorsetem pełnym kamyczków i dól jest cały w piórach.  Moja przyjaciólka twierdzi ze do takiej sukienki najciekawszym bukietem będzie bukiet z tulipanów  usunięto link
 Podobno do biało-śnieżnej sukienki wiązanka ślubna z mocno różowych i białych tulipanów pasuje idealnie.  Co wy sądzicie o koncepcji mojej przyjaciółki? Bo ja już sama nie wiem czy tulipany są odpowiednim rozwiązaniem na mój problem? Czy może mam pójść starą metoda i tradycją i wybrać róże? Pomóżcie mi proszę was. . .  Ratujcie mnie bo kwiecień jest już za miesiąc a ja jeszcze nie mam zamówionego bukietu.  Czekam na wasze propozycje na temat dobrania kwiatów do mojej sukienki.  Z góry wam dziękuję i pozdrawiam serdecznie.  Buziole:*:*:*

« Ostatnia zmiana: 3 Lutego 2011, 14:42 wysłana przez KAHA »

Offline asiunia26

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: jaki bukiet ratujcie
« Odpowiedź #1 dnia: 3 Lutego 2011, 16:14 »

Witaj olka222 :)
Nie denerwuj się, spróbujemy pomóc. Suknię masz bogato zdobioną do tego pióra, więc moża jakąś spokojną wiązankę z róż np. ...
ZA DUŻA FOTKA



albo właśnie tulipany


« Ostatnia zmiana: 4 Lutego 2011, 10:22 wysłana przez KAHA »
Przyjaźń poznaję po tym, że nic nie może jej zawieść, a prawdziwą miłość po tym, że nic nie może jej zniszczyć. 
— Antoine de Saint-Exupéry