e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Czy suknia z atłasu jest bardzo niewygodna i ciężka?  (Przeczytany 1660 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DianQ Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 13.08.2011r.
Witam, mam pytanko odnośnie sukni.  Pani krawcowa, która dopasowuje mi suknię powiedziała, że wybrałam zbyt ciężką suknię, bo z atłasu, a jestem raczej szczupła i może mnie boleć kręgosłup i może mi zjeżdżać (oczywiście umówiłyśmy się na doszycie chowanych ramiączek).  Moim zdaniem suknia jest prosta, nie ma falban i innych szczególnie ciężkich elementów, ale ma podpinany tren i podobno sam materiał sprawia, że będzie niewygodna.  Czy któraś z Was drogie Forumowiczki miała atłasową suknię z trenem i może mi powiedzieć, jak przetrwała w niej wesele? Czy to prawda, że będzie mi aż tak ciężko, bo niestety czasem miewam bóle kręgosłupa, ale chyba jak każdy :)

Offline DianQ Kobieta

• nowicjusz
Czyli nikt nie miał sukni z atłasu? :/ To chyba zły znak...

Offline Daria81 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 08.08.2009
Nie miałam takiej sukni, ale atłas lekki nie jest

Offline kaassia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.11.2010
Moja była z tafty...ale atłas faktycznie jest dość cieżki...
Tyle tylko, że to zawsze też zależy od kroju...jak prosta jest? Skoro nie m falban itp...to nie powinno byc zbyt dużego problemu... tak mi sie wydaje...

Offline ellie Kobieta

• użytkownik
jak dla mnie krawcowa troszkę ci głupot naopowiadała,ciężka to jest suknia bogato wyszywana kamieniami nawet na cienkim jedwabiu,na pewno będziesz dobrze się czuła w swojej sukni:)

Offline DianQ Kobieta

• nowicjusz
Moim zdaniem nie ma tak dużo tego materiału: http://www.whiteorchidbridal.net/product.php?Category=Bridal%20Wear&Range=Ellis%20Bridals&Name=11021 Mam nadzieję, że będzie dobrze, bo im bliżej tego ślubu, tym więcej rzeczy zdaje się nie wychodzić jak należy, zaczynam się już denerwować  ::)

Offline kaassia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.11.2010
No to ja trzymam kciuki, żeby wszystko było juz ok i zaczęło jednak wychodzić :)

Offline tommcia Kobieta

• nowicjusz
Cytat: DianQ link=topic=23268. msg1472014#msg1472014 date=1298311717
Czyli nikt nie miał sukni z atłasu? :/ To chyba zły znak. . .

też słyszałam ,że te suknie nie są za lekkie w noszeniu , ale może krój sukni może jej dodać lekkości?