Autor Wątek: wiktoria kontra carpe diem  (Przeczytany 2507 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline patuśka

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.06.2012
wiktoria kontra carpe diem
« dnia: 23 Stycznia 2011, 22:22 »
Witam wszystkich  ;) Rozpoczeliśmy poszukiwania sali i z tego co widziałam w okolicach sosnowca i mysłowic te 2 sale sa naj :) wiktoria powala na kolana wystrojem ale carpe diem tez niczego nie brakuje.  Od tygodnia siedze na forum i mozna oszalec z tych wszystkich opini, my planujemy wesele na 2012 rok w czerwcu badz sierpniu i prosze o jakies najswizsze opinie o tych lokalach, poniewaz nie ktore wpisy sa np z 2007 albo 2008 roku ;D

Offline Relient
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: wiktoria kontra carpe diem
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Stycznia 2011, 18:03 »
Mieszkam niedaleko od Carpe Diem, w tej samej dzielnicy Mysłowic.  Byłem na weselu 3-4 lata temu.  Jedzenie było dobre, obsługa tez miła (chociaż miałem wrażenie że z łapanki, bo kelnerem był koleś którego znam z widzenia i wiem że wtedy chodził jeszcze do szkoły średniej) ale niczego nie można było im zarzucić.  Wystrój ładny.  Czasem tam chodzę na piwo / kawę, ale dawno na imprezie tam nie byłem.  Sam zrobiłbym tam wesele tylko sala za mała :(

Tylko tak mogę pomóc.

P. S.  O Wiktorii nic nie słyszałem, nawet nie wiem gdzie to. . . 

Offline amika

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2586
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12 kwiecień 2009
Odp: wiktoria kontra carpe diem
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Stycznia 2011, 18:59 »
A my wesele mieliśmy w Wiktorii i jesteśmy bardzo zadowoleni  :)  Kilku gości poleciło  nawet tą sale swoim znajomym.
Jedzenie pyszne ,obsługa super  ;D ;D ;D
 
 

Offline patuśka

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.06.2012
Odp: wiktoria kontra carpe diem
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Stycznia 2011, 19:24 »
No powiem Wam, ze decyzja podjeła sie sama (jeszcze narzeczonego trzeba uswiadomic  ;D ) Dziś byłam na rozmowie z włascicielka Wiktorii i zaproponowała mi menu za 165 zł, zaliczka 500 + umowa, ciasta, tort i zimne napoje w cenie, wiec chyba nie ma sie nad czym zastanawiac !!!! Szkoda, ze mam mało osob, bo tylko 50 i zaproponowano mi ta mniejsza sale a fajniejsza jest ta wieksza zaraz przy wejsci  :-\

Offline amika

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2586
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12 kwiecień 2009
Odp: wiktoria kontra carpe diem
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Stycznia 2011, 19:34 »
Spróbuj pogadać z Nią bo my mieliśmy na niecałe 60 osób i zrobiła nam na tej większej :)  ta mniejsza wydała nam się za mała.A ta przy wejściu w sam raz  ;)
 
 

Offline ernatka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011
Odp: wiktoria kontra carpe diem
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Stycznia 2011, 10:49 »
Ja również mam w Wiktorii wesele w październiku :) Będę wtedy mogła więcej powiedzieć :) Ogólnie słyszałam głównie dobre opinie :) My mamy większe wesele, a więc salę mamy tą przy wejściu :)

Offline patuśka

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.06.2012
Odp: wiktoria kontra carpe diem
« Odpowiedź #6 dnia: 9 Kwietnia 2011, 20:04 »
umowa w Wiktorii podpisana  :) prosze jedynie o jakies wpisy po weselach w tym roku, tak z ciekawosci oczywiście, a wiadomo cos na temat koloru wystroju sali? bo nie pytałam  ;D