Autor Wątek: [Śląsk] Poszukiwany zespół grający muzykę weselną i NOWOCZESNĄ...  (Przeczytany 1466 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bezel
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 15.09.2012
Witam. . .

Moi drodzy, Panowie i Panie. .  poszukuję zespołu muzycznego na terenie śląska, który gra na weselach.
Najlepiej by był to zespół powyżej 2 osób.  Z racji mlodego wieku mlodej pary, oraz dosc mlodej sredniej wieku gości, chciałbym bardzo (w sumie jest to nawet warunek) by zespół potrafił zagrać równiez nowoczesną muzykę typu.  September, Ace of Base - bardziej dancowe klimaty - nie tylko klasyczne weselne kawałki polskie.  Takich zespołów nie jest za wiele, ale może ma ktoś namiar, był na weselu gdzie grano taką muzykę. . .  Będę wdzięczny za pomoc.

Jak na razie znalazlem: Kapela Akcja, Zespol Obssesion. . . 

Offline veronka17

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 407
  • Płeć: Kobieta
  • .: co mnie nie zabije , to mnie wzmocni :.
  • data ślubu: Jak będzie , to sie dowiecie :)
Odp: [Śląsk] Poszukiwany zespół grający muzykę weselną i NOWOCZESNĄ...
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Stycznia 2011, 13:50 »
A może weź kogos niekoniecznie ze swojego województwa........:)
Jest mnóstwo takich zespołów , które mogłyby spełnić Twoje oczekiwania , ale wszystko zależy od tego , ile jestes w stanie zapłacić :):):):):)

Niestety nie znam żadnego zespołu z Twoich okolic , ale w necie ogrom zespołów sie ogłasza.....:)

Offline MISIEK

  • Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 544
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [Śląsk] Poszukiwany zespół grający muzykę weselną i NOWOCZESNĄ...
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Stycznia 2011, 14:12 »
Grupa D-Tonacja z pewnością jest takim zespołem
powodzenia

Offline veronka17

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 407
  • Płeć: Kobieta
  • .: co mnie nie zabije , to mnie wzmocni :.
  • data ślubu: Jak będzie , to sie dowiecie :)
Odp: [Śląsk] Poszukiwany zespół grający muzykę weselną i NOWOCZESNĄ...
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Stycznia 2011, 09:15 »
 O tak ! Z pewnością !!! :):):) Są świetni , tylko tyle , że nie na każdą kieszeń :)...................ale jeśli budżet Cię nie ogranicza to polecam :)

Offline papierowy_ptak
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: jesień 2012 :)
polecam zespół MERKURY z Cieszyna - są rewelacyjni , byłam na weselu które prowadzili.  Rewelacyjna 5 osobowa kapela - perkusja gitary klawisze saksofon altówka no i ten wyjątkowy mikrofon estradowy który robił wrażenie :) profesjonaliści.  W jednym roku byłam na 4 weselach w rodzinie i u znajomych - Merkury z Cieszyna był najlepszy.  Do tanich zespołów nie należy ale jeśli za pana na klawiszach i panią przy mikrofonie mam zapłacić 2 500zł to zdecydowanie bym zapłaciła te 5200zł za 5osobowy profesjonalny zespół muzyczny by uszcześliwić gości prawdziwą muzyką na żywo [ dodam że cała ekipa jest w różnym przedziale wiekowym i po szkołach muzycznych].  Żadna piosenka zaproponowana przez gości z parkietu nie była dla nich problemem :) polecam :)

pozdrawiam
papierowy_ptak

Offline marzena_dg
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.06.2013
Witam,

Po dokonanym research'u znalazłam zespół ADRIA.  Niestety nie ma aktualnych opinii na Ich temat i nie znam nikogo, kto mógłby Ich polecić.  Czy możecie się wypowiedzieć i doradzić co nieco na podstawie swoich doświadczeń ?? Byłabym bardzo wdzięczna :)

Pozdrawiam