Autor Wątek: Gościniec pod aniołami - opinie i relacje  (Przeczytany 7064 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 01bonita

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2012
Gościniec pod aniołami - opinie i relacje
« dnia: 12 Stycznia 2011, 16:16 »
Nie znalazłam wątku o tym lokalu. A jest na szczycie listy gdzie chciałabym urządziź swoje wesele.
Proszę o opinie i relacje!! :)


Offline przyszlazona
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1321
  • Płeć: Kobieta
  • SPRZEDAM FIGURKĘ NA TORT I PODUSZKĘ NA OBRĄCZKI
Odp: Gościniec pod aniołami - opinie i relacje
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Stycznia 2011, 01:16 »
bylam obejrzec te sale-w ogole nie przypadla mi do gustu (o gustach sie nie dyskutuje . . .  wiem) ale naprawde nie podobala mi sie, czytajac na stronie bylam zachwycona, a na zywo klapa. . .  zdjecia ze strony sa z dolnej czesci czyli tam, gdzie bar i restauracja,naprawde ladne,ale sala weselna jest na gorze po stromych schodach i to jest takie poddasze, niezbyt duzo miejsca i ciasno jesli chodzi o siedzenie dla gosci. . .  nie bylam tam na weselu,ale byl znajomy, mowil, ze bylo super,tylko,ze duzo gosci zeszlo na dol do baru i tam pili drinki na koszt pary mlodej hmmm. . .

Offline 01bonita

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2012
Odp: Gościniec pod aniołami - opinie i relacje
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Stycznia 2011, 08:47 »
no własnie nie byłam jeszcze, a chciałam sie przejechać w którąś niedziele na obiad. Z tym barem to szczerze powiem nieciekawie.... może można to jakoś omówić z włascicielem zeby kasowali za drinki gosci i nie dopisywali do rachunku....  :-\


Offline przyszlazona
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1321
  • Płeć: Kobieta
  • SPRZEDAM FIGURKĘ NA TORT I PODUSZKĘ NA OBRĄCZKI
Odp: Gościniec pod aniołami - opinie i relacje
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Stycznia 2011, 12:46 »
pewnie mozna. . . nie wiem,a obiad. . . tez bylam-prawie 100 zl za dwie osoby-szalu w smakach nie bylo,ale ok, ja od razu zrezygnowalam,bo nie chce,aby mi sie goscie porozchodzili po lokalu,ale decyzje musisz podjac sama.

Offline Karina
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 540
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2005-06-25
Odp: Gościniec pod aniołami - opinie i relacje
« Odpowiedź #4 dnia: 5 Lipca 2011, 20:28 »
Sala ok, jak się ją przystroi w jasne kolory; lokal ma dekorację w cenie, ale nie jest to super dekoracja i głównie bordowa
tak na 70-80osób w sam raz, z góry jest wyjście na taras, z którego można zejśc do ogrodu, nie trzeba schodzić przez cały lokal. Można się porozumieć z właścicielem w sprawie własnego napoju % i torta -odliczane od ceny.
Jak jest wesele, to lokal jest cały zamykany.



Offline jamajka222

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15-09-2012
Odp: Gościniec pod aniołami - opinie i relacje
« Odpowiedź #5 dnia: 6 Lipca 2011, 12:45 »
Mi też się sala bardziej podobała na zdjęciach niż w rzeczywistości, ale dla mnie nie do przyjęcia był brak pokoi i to, że bar miał być otwarty dla gości z zewnątrz.

Offline CooLToscA
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.03.2010/21.05.2011
Odp: Gościniec pod aniołami - opinie i relacje
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Października 2011, 12:16 »
Za dużo informacji na temat Gościńca nie ma więc pozwolę sobie dodać swoją opinię jako gość wesela - jedzenie bardzo dobre, nie ma co narzekać na ilość i jakość, sala ładnie przystrojona i dość funkcjonalna, ale wydaje mi si, że na nie więcej niż jakieś 70-80 osób. Poza tym ogromny minus dla obsługi - na początku wesela owszem jeszcze panie kelnerki się uwijały wokół stołów, ale im później tym częściej brakowało napojów i alkoholu... za każdym razem trzeba było prosić aby coś uzupełnić... pomijam fakt, że prosząc o czystą szklankę usłyszałam "a wie Pani ile te szklanki kosztują?!" - nie nie interesuje mnie ile kosztują, chcę czystą szklankę! Pomijam fakt, że szklanki były sygnowane nazwą pewnej wódki, która była na weselu, a takie rzeczy się zamawia od dostawcy i się za to nie płaci... sama pracuję w gastronomii więc wiem.
Także wybierając to miejsce zwróćcie uwagę właścicielowi na obsługę, poza tym dużą rolę na weselu odgrywa zespół i goście to oni tworzą klimat!



Offline aga30
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.08.2011
Odp: Gościniec pod aniołami - opinie i relacje
« Odpowiedź #7 dnia: 2 Listopada 2011, 13:03 »
Witam serdecznie . 
Zgadzam się z opinią powyżej. 
Mielismy tam wesele i poprawiny. 
Jedzonko dobre , właściciel pomocny, wystrój ok. . . .  Jedyne co pozostawia wiele do życzenia to obsługa. 
U nas było to samo , o  obsługę  trzeba było długo się prosić. . . 
Często brakowało czystych talerzy . 
Tak naprawdę obsługa najmniej się nami interesowała na poprawinach. 
Ciągle trzeba było się o wszystko dopominać.  Napoje były opłacone ( bez ograniczeń ), jednak każdy musiał  chodzić do baru i zamawiać. 
Obsługa zapomniała o obiedzie dla pani młodej :)  Potraktowałam to wszystko z poczuciem humoru, dopiero po weselu nasunęły się wnioski i ewentualnie rady dla innych, którzy zdecydują sie na wesele w Gościńcu. 
Pewnie jakbym kolejny raz miała tam zrobić imprezę, zdecydowałabym, ale z szefem poważnie bym uzgodniła jakie zadania ma mieć obsługa. . . . 

Offline Magda89

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 sierpień 2012
Odp: Gościniec pod aniołami - opinie i relacje
« Odpowiedź #8 dnia: 9 Listopada 2011, 16:01 »
Hej, też myślałam nad tą salą ale się rozmyśliłam, dziewczyny już chyba wszystko napisały.  Najważniejsze żebyś się przejechała zobaczyć na żywo bo na zdjęciach to jedno, a na żywo drugie.  Patrz przy szukaniu sali żeby było miejsce do swobodnego przechodzenia między stołami i do tańca.  My w końcu wybraliśmy 'Leśny Dwór' w Pogorzelicy i wesele nad morzem.  Pozdrawiam  :)

Offline lizzie4

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06,2013
Odp: Gościniec pod aniołami - opinie i relacje
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Marca 2012, 00:06 »
Czytam te opinie wszystkie i chyba się zdecydujemy na ten lokal, zastanawiam się tylko jak tam wygląda sprawa alkoholu.  Czy można zakupić swój? Bo ta opcja otwartego baru dla gości mi się w ogóle nie podoba, całe wesele bym się martwiła jaki rachunek dostane, a poza tym to nie wiadomo ile właściciele sobie dopiszą.  Napiszcie proszę jak to tam wygląda:)

Offline młodażonka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.04.2012
Odp: Gościniec pod aniołami - opinie i relacje
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Kwietnia 2012, 16:15 »
A my na temat Gościńca Pod Aniołami w Dobrej, całkiem na świeżo, ślub i wesele mieliśmy 13. 04. 2012r.  PIĄTEK 13-tego :) urządziliśmy je w gościńcu i to był strzał w "10".  Goście zachwyceni, jedzenie pyszne (polecam prosiaka i winko),jedzenia bardzo dużo, poprawiny robiliśmy w domu, więc jeszcze nakarmiliśmy rodzinę jedzeniem z przyjęcia.  Wzięliśmy menu nr 5, wódka donoszona była na czas, talerzyki zmieniane jak trzeba, Panie Kelnerki bardzo pomocne i miłe.  Mieliśmy głośną orkiestrę i się przestraszyłam, że może nie będzie można porozmawiać, oczywiście zupełnie niepotrzebnie, sala ma bardzo dobrą akustykę.  Schody zupełnie nie przeszkadzały, nawet szanownym Panom, którzy zdążyli trochę wypić, a potem zapragnęli zleźć na dół na papieroska :) Właściciel lokalu jest bardzo pomocny i Bogu dzięki zaufałam mu we wszystkim co oszczędziło mi niepotrzebnych stresów.  Co do barku na dole to można zastrzec lub się umówić, że będzie zamknięty więc luz całkowity, nikt nie pił na mój i Małża koszt :) Jeżeli ktoś z Was planuje tam wesele, to ja z czystym sercem polecam.  Moja koleżanka też tam robiła wesele (ok 1,5 roku temu) i też jest zachwycona.  Naprawdę polecam, można zresztą pójśc do lokalu i przeczytać nasz wpis w Księdze Gości :) a i tort też przepyszny.  Wesele był na 72 osoby, ale spokojnie jeszcze było miejsce dla większej ilości gości.   :-*