e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Krytyka!  (Przeczytany 10636 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline azzurra

• maniak
Krytyka!
2 marca 2006, 12:24
No tak, zapomniałam, że na tym forum nie wolno krytykować. Trzeba chwalić i kadzić. Kółko wzajemnej adoracji...

Skoro mnie się ten zwyczaj nie podoba, to część gości może mieć podobne do moich odczucia, czyż nie?

Offline Agutka Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 26.08.2006
Krytyka!
2 marca 2006, 12:28
Cytat: "azzurra"
No tak, zapomniałam, że na tym foum nie wolno krytykować. Trzeba chwalić i kadzić. Kółko wzajemnej adoracji...

Troszke juz to jest meczace,ze w wielu tematach ciagle pojawie sie ten sam tekst w tym stylu. :|  Nikt Ci nie zabrania krytykowac, i nikt Cie nie zmusza do tego forum. Ale skoro ktos jest za oczepinami to dlaczego ma tego nie powiedziec i nie potwierdzic?Tylko dlatego,ze inni zaczynaja krytyke to nie znaczy,ze cala reszta ma nagle zmienic front i tez krytkowac.
Relacja z tego Jedynego Dnia :) Zapraszam  Gość
http://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?p=119076#119076

Offline groszek

• maniak
Krytyka!
2 marca 2006, 12:31
azzura? czy pijesz do mnie?? uważam przeciwnie- własnie każdy tu wyraża swoje opinie. poczytaj na wątku "obrączki", gdzie jasno daję do zrozumienia, że obrączki typu "pierścień od łożyska" wcale mi się nie podobają
Jedyne z czym się powstrzymuję to negatywna ocena sukien ślubnych- myślę, że każda panna młoda jest baaardzo wrażliwa na punkcie krytyki swojej sukni, więc jeśli naprawdę któraś mi się nie podoba, po prostu nic nie piszę (co by to dało poza przykrością dla właścicielki sukni?), ale nigdy tez nie chwalę fałszywie.
Jesli Panna prosi o pomoc w wyborze, to jasno piszę która suknia mi się podoba, a która nie.
azurra... ja wcale nie odnosze wrażenia, aby tu było kółko wzajemnej adoracji, przecież najnormalniej w świecie napisałam, że u mnie zwyczaj zbierania na wózek się praktykuje i tyle. Nikomu nie narzucam tego zwyczaju i nie zabraniam mieć odmiennego zdania. Ale nie pisałabym o zwyczajach innych regionów, że są głupie, denne, wsiowe. I na tym chyba ta "adoracja" tutaj polega- jeśli nam się coś nie podoba, staramy się powiedzieć delikatnie zaznaczając zawsze, że to nasza osobista opinia, a nie jedziemy po całości, żeby się komuś zrobiło przykro.

Offline azzurra

• maniak
Krytyka!
2 marca 2006, 12:53
Cytat: "groszek"
azzura? czy pijesz do mnie??

Nie Groszku, nie piszę do Ciebie, czytałam Twoje wypowiedzi w temacie obrączek..

To była generalna refleksja na temat tego, co dzisiaj czytałam na forum, tak wyszło, że napisałam tutaj, bo wczęśniej też moje zdanie na temat oczepin spotkało się z ostrą reakcją.

Ja robię to samo co Ty, zazwyczaj nie krytykuję sukien ślubnych, fryzur, pierścionków, itp. Bo o gustach się nie dyskutuje, no chyba, że ktoś pyta: a co sądzicie o...

Agutka - do forum nikt mnie nie zmusza, jest to dla mnie ogromna frajda. Będę nadal tutaj zaglądać, bo wielu rzeczy się dowiedziałam, wiele postanowiń zmieniłam, właśnie dlatego, że wiele osób miało z czymś złe doświadczenia. Po prostu czasami mam wrażenie, że niektórym tak się spieszy, żeby uzyskać status: uzależniony, że w każdym wątku piszą: piękna sukienka, śliczny bukiet, cudo obrączki, itp. żeby tylko "nabić" sobie posty, nawet jeśl wcale im się to nie podoba.

A skoro w wielu wątkach pojawiają się "tym podobne teksty", to może coś w tym jest?
Czy chciałabyś, żeby ludzie chwalili każdą Twoją decyzję? To po co pytać o zdanie innych?

Offline Agutka Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 26.08.2006
Krytyka!
2 marca 2006, 13:08
Czy chciałabyś, żeby ludzie chwalili każdą Twoją decyzję? To po co pytać o zdanie innych?

Wcale nie chcialabym aby wszyscy chwalili moje decyzje.I nie to mialo wynikac z mojego posta. Ja tez krytykuje jesli mam takie zdanie. Tylko nie lubie jezeli osoba krytykujaca, ktora nie znajdzie poparcia u wiekszosci pisze takie zdania jak Ty to , ktore wczesniej zacytowalam. Bo z niego wynika, jakby tu naprawde  nie mozna bylo innego zdania powiedziec jak tylko och i ach.Dla mnie konstruktywna krytyka jest jak najbardziej oki. A jezeli potweirdzam,ze ktos ma ladna suknie itp. to znaczy ,ze tak sadze,a nie nabijam sobie posty.
Relacja z tego Jedynego Dnia :) Zapraszam  Gość
http://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?p=119076#119076

Offline Marta

• phpBB Moderator
  • Chuck Norris
Krytyka!
2 marca 2006, 14:30
Wydzieliłam te Wasze posty, bo absolutnie nie pasowały do oczepin. :evil:

Offline Antalis

• Chuck Norris
Krytyka!
2 marca 2006, 16:22
Co innego krytykowac co innego pzredstawiac swoje nieco odmienne zdanie.
To ze mi osobiscie sie cos nie podoba - jest do przyjecia
To jesli mowie ze np.Ty robisz zle bo costam .. to jest krytyka lekko nie na miejscu bo ... ilu ludzi tyle opinii.Gusta sa rozne, rozni sa ludzie. A co do kiecek czy obraczek .. nie to ładne co ładne ale co się komu podoba !!

Offline groszek

• maniak
Krytyka!
2 marca 2006, 20:00
W życiu bym nie pomyślała, że komuś zalezy na nabijaniu licznika postów :D Jak dla mnie ów licznik mógłby nie istnieć, bo tylko mi uświadamia, ile "marnuję" czasu przez to forum.

Offline ela Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.08.2005
Krytyka!
2 marca 2006, 22:58
...skasować jej licznik....hihih oczywiście zartuję !!!!
Dziewczyny nie kłucić sie !!!!
A każdy niech pisze to co myśli na dany temat !!!!
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline agulkaaa Kobieta

• Chuck Norris
Krytyka!
2 marca 2006, 22:58
W życiu bym nie pomyślała, że komuś zalezy na nabijaniu licznika postów  Jak dla mnie ów licznik mógłby nie istnieć, bo tylko mi uświadamia, ile "marnuję" czasu przez to forum.

kurde mam takie samo zdanie ostatnio mało pisze bo mnie to przeraża i nie chce żeby ktoś pomyślał że nabijam posty bo i tak jest ich sporo

a co do krytyki to ona nie przeszkadza, chociaż sama wole się nie wypowiadać jeśli sukienki mi się nie podobają

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
Krytyka!
2 marca 2006, 23:35
Cytat: "agulkaaa"
a co do krytyki to ona nie przeszkadza, chociaż sama wole się nie wypowiadać jeśli sukienki mi się nie podobają

tak samo robię.. ewentualna krytykę przesyłąm na priva lub gg ( o czym się juz niejedna panna przekonała) :mrgreen:

Offline azzurra

• maniak
Krytyka!
3 marca 2006, 09:20
Cytat: "martini"
Ludzi "nabijajacych" sobie posty wylacznie przez pisanie dwuwyrazowych postow znajdziesz wszedzie, na kazdym forum, nie tylko tutaj.

Cieszę się, że jednak się zgadzasz, że tutaj też "nabija" się posty.
Nie znam się na forach, to jedyne, na którym regularnie się udzielam. Tutaj takie krótkie posty szczególnie mnie drażnią, bo nic nie wnoszą do dyskusji, tylko tracę czas na ich przerzucanie szukając informacji, ktore są mi potrzebne.
Rozumiem, że są tematy, w których chodzi właśnie o wyrażanie zdania, ale drażni mnie to, np. w topicku: własnoręcznie zrobione zaproszenia. Ja też mam zamiar sama zrobić moje. Wchodzę tam, bo szukam pomysłów, rad. A co widzę? Jak ktoś zamieści zdjęcie własnego zaproszenia to idzie cała strona achów i ochów! I to mnie drażni! Po co? Co to ma wnosić? Rozumiem, że można się wypowiedzieć i dodatkowo zamieścić wyrazy uznania, ale tylko kilkanaście wypowiedzi w stylu: bardzo się się te Wasze zaproszenia podabają. ???? Wszystkie? Każdego? Nie wierzę! Myślę, że jest to chwalenie z grzeczności i to mnie mierźwi. Wolę krytykę niż chwalenie z grzeczności.
Tak samo jest z sukniami. Dziwczyny się pytają: w ktorej wyglądam najlepiej, a odpowiedzi są: mnie się podobasz we wszystkich. Tak, to imj przyszli mężowie pewnie odpowiadają, bo dla nich są najpiękniejsze, ale one się nas pytają, żebyśmy im naprawdę doradziły!

No, rozpisałam się, pomarudziłam... Mam nadzieję, że komuś może da to do myślenia. Przede wszystkim tym, którzy bezkrytycznie przyjmują te achy i ochy...

Zaznaczę, że nie mam nikogo konkretnego na myśli! A jak ktoś to weźmie do siebie, to znaczy, że ma nieczyste sumienie  :luzak:

P.S. DO MOJEGO ŚLUBU MNIEJ NIŻ PÓŁ ROKU!

Offline asia Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 10.09.2005r.
Krytyka!
3 marca 2006, 09:27
Ja staram się pisać szczerze - i jak mi się coś podoba ale również wtedy kiedy coś nie jest w moim stylu. Ale wolę wypowiadać się wtedy, kiedy mogę kogoś lub jakiś wybór pochwalić. Nie sprawia mi przyjemności walenie komuś przykrości między oczy...
Dlatego - jeśli cos mi się nie podoba, wolę przemilczeć niż skrytykować.
Ale w pewnym sensie podziwiam osoby "szczere aż do bólu" bo ludzie są różni i niektórzy z nas potrzebują tej jasnej, konkretnej odpowiedzi na swoje pytania - nawet jeśli odpowiedź nie będzie cacy...
Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów  :D

Offline sylwka

• bywalec
Krytyka!
3 marca 2006, 09:36
azzurra, rozumiem cię. Czasami też odnosze wrażenie, że utworzyło sie tutaj towarzystwo wzajemnej adoracji a wynika to z tego, że wiekszość forumowiczów to mieszkańcy szczecina i okolic. Nie ma tutaj nikogo z moich okolic i trudno pozostałym doradzic mi fryzjera czy kosmetyczkę - to jest niemożliwe! W grupie raźniej :D Szkoda, ze nie ma tekiego forum dla moich okolic :(

Offline Agnieszka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.08.2005
Krytyka!
3 marca 2006, 10:17
Ja pamiętam, że jak pokazałam sukienkę swoich marzeć to nie było żadnych achów i ochów, tylko zdania, że nie podoba im się ta sukienka i tyle, i tak samo było z dekoracją na samochód...Spotykałam się na tym forum z dobrym zdaniem na temat moich poczynań ślubnych ale też spotykałam się z innym zdaniem niż moje...ale nie nazwałabym tego krytyką, a pomocą, bo przecież jesteśmy tutaj żeby ją uzyskać...

A zdanie że ludzie sobie nabijają posty to już przesada...

Offline dziubasek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
Krytyka!
3 marca 2006, 10:27
A zdanie że ludzie sobie nabijają posty to już przesada...

Zgadzam się z Agnieszką!! po co nabijać posty?? Dostaje się za to jakieś nagrody, uznanie?? Bezsensu....

Z brakiem krytyki tez się nie zgodzę bo kiedy trzeba to ostre jezyki się zawsze znajdą. Sama nie lubię krytykować bez potrzeby- nie skrytykuje np żadnej kiecki, bo to rzecz gustu...jak mi się nie podoba to po prostu nic nie napiszę i tyle.  Jeśli czyjeś zachownie forumkowe mi się nie podoba to chętnie podyskutuje...ale przez priv, bo po co psuć krew na forum? A achy i ochy (które uważam w 99% za szczere...bo po jaką pietruszkę ktoś miałby kłamac na forum??) są jaknajbardziej potrzebne bo mile łechcą Pannę Młodą i wprawiają ją w miły nastrój. I nie przeszkadza mi, że te ochy i achy rozprzestrzeniają się na kilku stronach jednego wątku ;) Jesteśmy tu też między innymi po to by się wspierać i upewniać w wyborach które dokonujemy  :mrgreen:

Offline pioteras Mężczyzna

• uzależniony
    • ZDJĘCIA KUBUSIA TUTAJ !!
  • data ślubu: 15.07.2006
Krytyka!
3 marca 2006, 13:50
Cytat: "dziubasek"
nie skrytykuje np żadnej kiecki, bo to rzecz gustu

Ale pomyślcie, z takiej własnie postawy wynika to że forum wydaje sie cukierkowe i wazeliniarskie bo jak na lekarstwo jest krytycznych wypowiedzi gdyż się nie wypowiadacie, sa w większości tylko posty pochwalne  :P  mniej lub bardziej szczere

Offline groszek

• maniak
Krytyka!
3 marca 2006, 23:28
azurra... nie można Tobie odmówić logiki, ale powiedz, czy jeśli iluś tam osobom z forum nie spodoba się Twoja suknia (o ile zamieścisz jej zdjęcie), zaproszenia, dekoracje itp, to chciałabyś czytać głosy krytyki?? Szyjesz sobie wymarzoną suknię, to tu 5 bab z forum pisze, że wyglądasz beznadziejnie, że chyba oczy miałaś w..., jak ją wybierałas. No i czy wówczas nie zrobi Ci się przykro? Lepiej chyba, żeby te 5 osób ugryzło się w język (w palce), a zamiast tego niech wypowie się na ten temat 10 osób, które będą suknią oczarowane.

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Krytyka!
3 marca 2006, 23:46
chcesz porządnej krytyki???

no problema.. proponuje gimblę  :twisted:

zamieściłam zdjęcia mojej przerobionej persji i następnie znalazłam cos takiego

Nominuję moskirz w temacie "zobaczcie jak zajebiście przerobiłam swoją suknię ślubną, podziwiajcie, a jak nie to wpierdol"

oto dowód: [...]

ja bym ja nominowala w kategorii:

Jak mozna spierdolic sukienke slubna i byc z tego zadowolonym.

ta kategoria równie dobrze oddaje sens wątku

Z moskirzem też nie kumam zresztą, ale co ja tam wiem..

W sumie nikt jej nie broni zważyć kiecki, ale chyba ja wkurza, ze się nie podoba ludziom przerobienie

ja się nie dziwię, sama bym się wkurwiła gdybym przerobiła swoją kieckę i wyszedłby z niej worek

E tam, zaraz wkurwiła... Doszyłabyś rurzowe rurzyczki i pochwaliła się na forum jak to Ci zgrabnie wyszło

że moja sukieniusia jest prześliczniusia, oczywiście, że czekałabym na poklask

Offline groszek

• maniak
Krytyka!
3 marca 2006, 23:55
was ist das??? skąd to???

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Krytyka!
4 marca 2006, 00:03
a z gimbli..

trudno jest to nazwać krytyką.. powiedziałabym,ze laski granatem od pługa oderwane są  :twisted:

no cóż.. ktoś mądry powiedział, że milczenie jest złotem  :mrgreen:

Offline Ecia

• uzależniony
Krytyka!
4 marca 2006, 09:42
monia ale szok... mormalnie zbierałam szczękę z podłogi...

Trafiłam kiedyś na gimblę - dobrze, że się tam nie zarejestrowałam, tylko tu...

A ta "krytyka" to brzmi jak wymiania zdań między rozpuszczonymi małolatami. Ile te babki mają lat? Jeśli koło 20 to po prostu bez komentarza :/

Offline Aniołek Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 20-05-2006
Krytyka!
4 marca 2006, 09:43
jak ja sie cieszę, ze jestem na tym forum. Nikt mi nie powie, ze "odjebałam", najwyzej, ze "przesadziłam troche"  :wink: I o to chodzi! krytykować z dyplomacją...

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Krytyka!
17 sierpnia 2001, 02:58
eee.. no co ty

to nobliwe matki , żony ( o kochanicach nie wspomnę) .. tak kole 30 każda z nich ma  :twisted:

ktos jeszcze chce " konstruktywnej krytyki" ???  :mrgreen:

Offline azzurra

• maniak
Krytyka!
4 marca 2006, 19:23
azurra... nie można Tobie odmówić logiki, ale powiedz, czy jeśli iluś tam osobom z forum nie spodoba się Twoja suknia (o ile zamieścisz jej zdjęcie), zaproszenia, dekoracje itp, to chciałabyś czytać głosy krytyki?? Szyjesz sobie wymarzoną suknię, to tu 5 bab z forum pisze, że wyglądasz beznadziejnie, że chyba oczy miałaś w..., jak ją wybierałas. No i czy wówczas nie zrobi Ci się przykro? Lepiej chyba, żeby te 5 osób ugryzło się w język (w palce), a zamiast tego niech wypowie się na ten temat 10 osób, które będą suknią oczarowane.

Sukienki nie zamieszczę, bo jak może wiesz, mój Szymuś tu bywa. Ale nawet gdyby tutaj nie zaglądał, to i tak bym tutaj jej nie wkleiła, bo wystarczy mi zdanie Mamy, no i oczywiście moje własne. Wiem, do czego służy lustro, jestem dość samokrytyczna. A poza tym... i tak będę wyglądać pięknie! (Nie ma jak skromność  :luzak: )
Ja po prostu nie potrzebuję rad, nie należę do ludzi, którzy potrzebują potwierdzenia ze strony innych  jeśli chodzi o sukienkę, zaproszenia, fryzurę, itp. Ale są tutaj tacy, którzy właśnie tego szukają. Zasługują więc chyba na szczerość, żeby może uniknąć błędu, a nie pochwały w imię "dobrego wychowania"?

Offline okruszek

• maniak
Krytyka!
5 marca 2006, 08:09
ale fajny temacik :)

Offline dziubasek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
Krytyka!
5 marca 2006, 09:57
Cytat: "azzurra"
Ja po prostu nie potrzebuję rad, nie należę do ludzi, którzy potrzebują potwierdzenia ze strony innych

To po co Ci forum?? Kurcze... ja tu właśnie z tego powodu jestem- żeby radzić się osób które podobnie jak ja szykują się do TEGO dnia, albo już go mają za sobą i mogą mi pomóc w dręczących mnie sprawach  :| A i potwierdzenie słuszności wyborów też jest bardzo miłe :)

Offline groszek

• maniak
Krytyka!
5 marca 2006, 09:59
azurra szuka tu jedynie informacji (pisała to już wcześniej) ale w takim razie rzeczywiście forum się nie sprawdzi, lepiej wpisać w google  :D

Offline azzurra

• maniak
Krytyka!
5 marca 2006, 10:14
azurra szuka tu jedynie informacji (pisała to już wcześniej) ale w takim razie rzeczywiście forum się nie sprawdzi, lepiej wpisać w google  :D

Subiektywnych informacji ;)

Czytanie ze zrozumieniem się kłania  :luzak: Pisałam przecież wyraźnie, że nie chodzi mi o opinię w zakresie moich wyborów. Ale chętnie poznan zdanie innych, np. o tym czym najlepiej wycinać zaproszenia, albo gdzie są we Wrocławiu smaczne torty.

Widzicie różnicę między tego typu informacjami, a pytaniem: a lepiej mi w bieli, czy ecru?

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
Krytyka!
5 marca 2006, 10:15
kurka co to jest ta gimbla.....wooowww :roll: szczenusia spadła mi na panele podłogowe....ale odjazd!!!! u nas to pełna kulturka...lightowe forum rzekłabym!!!!