Autor Wątek: Zaproszenia ślubne  (Przeczytany 4628 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline peter27
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • data ślubu: niebawem
Zaproszenia ślubne
« dnia: 12 Grudnia 2010, 13:36 »
Witam :)gdzie można kupic ładne zaproszenia ślubne na terenie Zagłębia Dąbrowskiego.

Offline karola84
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.12.2010
Odp: Zaproszenia ślubne
« Odpowiedź #1 dnia: 5 Stycznia 2011, 10:30 »
Przecież takich sklepików są dosłownie setki ;-)

Offline Nikratka

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 162
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.07.2011
Odp: Zaproszenia ślubne
« Odpowiedź #2 dnia: 6 Stycznia 2011, 14:05 »
Określ swoje preferencje: cenę, styl zaproszeń. Zależy wam na dobrej jakości papieru?
Ja osobiście stawiam na tanie zaproszenia z allegro. Zamówiłam kilka próbek i na pewno coś z tego wybiorę. Średnio płacę 1,10-1,30 za zaproszenie. Jeszcze się nie zdecydowałam, które to będzie.


Offline lea.k

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 53
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.10.2011
Odp: Zaproszenia ślubne
« Odpowiedź #3 dnia: 7 Stycznia 2011, 00:43 »
Ja też przeglądam allegro, ale ostatnio moja przyszła szwagierka poradziła mi, aby wybrać się na giełdę kwiatową w tychach. Tam podobno jest stoisko z takimi artykułami papierniczo-ślubnymi i ceny są nawet tańsze niż na allegro.

Offline mikoala

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3534
Odp: Zaproszenia ślubne
« Odpowiedź #4 dnia: 8 Stycznia 2011, 14:39 »
Ja kupowałam jakies dodatki (balony, kokardki) na giełdzie w tychach, czy ja wiem czy tam taniej, jak dla mnie prosciej na allegro, tymbardziej ze niedrogo mozna fajne zaproszenia kupic.

Offline Scholla

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: luty 2011
Odp: Zaproszenia ślubne
« Odpowiedź #5 dnia: 9 Stycznia 2011, 12:01 »
Zdecydowanie allegro ;)
ogromny wybór zaproszeń i tych standardowych i tych na zamówienie.
Można skorzystać z gotowych wzorów zaproszeń lub ułożyć własne, wybrać kształt czcionki, kolor papieru, wstążeczek etc.
Natomiast radziłabym dokładnie czytać opis aukcji - jaki jest rozmiar zaproszenia i jakie rodzaju papier, żeby potem nie było zdziwienia, że zaproszenie jest mniejsze niż się wydawało lub papier za miękki.
zaproszenia można kupić w różnych sklepach papierniczych, ale wychodzi drożej niż na allegro no i mniejszy wybór.

Offline polemika_schola

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.10.11r.
Odp: Zaproszenia ślubne
« Odpowiedź #6 dnia: 9 Stycznia 2011, 17:28 »
Jakaś dziewczyna polecała sklep weselny w Katowicach

ul. 1 Maja 9 w Katowicach (mają swoją www na której jest część asortymentu)

Offline lea.k

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 53
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.10.2011
Odp: Zaproszenia ślubne
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Stycznia 2011, 22:09 »
Jeśli chodzi o to, czy na allegro jest taniej, wydaje mi się, że dosyć istotna jest ilość zaproszeń jaką potrzebujemy. W moim przypadku jest to ok. 40 szt i jeśli mam zapłacić ok 16 zł za przesyłkę, dodatkowo zwiększa to cenę zaproszenia i może okazać się, że w sklepie wyjdzie taniej.

Offline madziaw

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 301
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02-07-2011
Odp: Zaproszenia ślubne
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Stycznia 2011, 10:17 »
racja Scholla, czytać dokładny opis!!! Ja się tak nacięłam. Zaproszenia przedstawione na aukcji były bardzo ładne, zamówiłam próbki, a tu taki badziew przyszedł. Rozmiar maleńki, papier cieniutki jak zwykła kartka, tragedia, ale przynajmniej teraz wiem, na co zwrócić uwagę, czego szukać. Człowiek uczy się na błędach  ;D


Offline polemika_schola

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.10.11r.
Odp: Zaproszenia ślubne
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Stycznia 2011, 14:04 »
Słuchajcie dziewczyny niedługo będą targi w Katowicach w Spodku - na pewno będą tam jakieś firmy ze swoimi katalogami i próbkami.....

Ja z allegro zamówiłam próbki od dwóch uzytkowników jdstyle i aKukuStudio, jak któraś chce to moge udostępnić do "pomacania" w centrum Sosnowca.

Offline lea.k

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 53
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.10.2011
Odp: Zaproszenia ślubne
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Stycznia 2011, 21:11 »
Tak,tak - na targach w Spodku są stoiska z zaproszeniami i galanterią papierniczą. Byliśmy w zeszłym roku i w tym też się wybieramy. Mam zamiar pooglądać sobie zaproszenia i ewentualnie porównać z cenami na allegro i wtedy na coś się zdecydujemy.

Offline 5mysza
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zaproszenia ślubne
« Odpowiedź #11 dnia: 7 Listopada 2013, 12:55 »
dla tych co szukają pięknych i tanich zaproszeń ślubnych polecam hxxp: allegro. pl/zaproszenia-slubne-50szt-za-1zl-i3686240378. html
kupiłam 50 sztuk zaproszeń za 1zł  :) Zaproszenia są cudowne, tam są różne wzory, ale ja wybrałam ten który jest na zdjęciu  ;D
Są śliczne i taniuśko :)

Offline szproteczka1988

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14 Czerwiec 2014
Odp: Zaproszenia ślubne
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Listopada 2013, 08:07 »
Ja polecam w 100 % allegro o wiele ładniejsze zaproszenia dedykowane pod Was mówię głównie o 1 stronie , cały tekst Twój robią o wiele lepiej to wygląda niż kupione na giełdzie czy w sklepie ;)
Ceny niskie ;)
My jak robilismy przyjęcie zaręczynowe tez z allegro zamówiłam i były prześliczne każdy był zszokowany że są takie zaręczynowe zaproszenia a one były weselne tylko zmieniony projekt pod Nas było ok 10 zaproszeń a za całość zapłaciłam ok 20 zł z przesyłką.
Szprotka

Offline JustynaN
  • Młoda żona
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zaproszenia ślubne
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Grudnia 2015, 15:34 »
Ja właśnie zastanawiam się nad zakupem zaproszeń z Probitus  można zobaczyć na ich stronie mają wiele ciekawych i ładnych wzorów. Mam już nawet wybrane, ale nie wiem co mój mąż na to. Oby mu się spodobały ;)
« Ostatnia zmiana: 11 Grudnia 2015, 17:57 wysłana przez zibi »

Offline Madzix91
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • data ślubu: 24.09.2016
  • Skąd:: Sosnowiec
Odp: Zaproszenia ślubne
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Grudnia 2015, 15:48 »
Ja tam wolę dotknąć i obejrzeć z bliska. Już miałam przypadki że na internecie coś było pięknie opisane i sfotografowane a jak już przyszło to okazywało się że w realu trochę to inaczej wygląda. Oczywiście nie zawsze gorzej ale jednak inaczej. Zawsze można się przejść na targi i zobaczyć próbki a jeśli firma ma jeszcze inne wzory to wtedy wybrać ze strony.

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: Zaproszenia ślubne
« Odpowiedź #15 dnia: 17 Grudnia 2015, 00:00 »
Faktem jest, że ja np też nie lubię tego w necie, że czegoś tam nie da się dotknąc..więc jak większość zasuwam do sklepu zobaczyć, pomacać..
Może jakimś rozwiązaniem byłoby zamówienie jakichś próbek np... i wtedy dalej zlecenie na wybrany model...

Offline Lenka30

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zaproszenia ślubne
« Odpowiedź #16 dnia: 4 Marca 2016, 14:36 »
Chyba najlepiej znaleźć coś fajnego w internecie. Polecam probitus.pl fajny sklep z dużą ilością ciekawych wzorów.