Autor Wątek: sala weselna GLIWICE i okolice, zna ktoś ??  (Przeczytany 29042 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mania

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 153
sala weselna GLIWICE i okolice, zna ktoś ??
« dnia: 28 Lutego 2006, 15:03 »
Szukam sal weselnych w Gliwicach lub okolicach na ok 130 osob. Najlepiej gdyby to nie bylo w okolicach ruchliwych drog, tak jak przy Pszczynskiej, ale taka sala mi sie marzy...sala i kuchnia. Prosze o adresy, ewentualnie namiary :)


Moje odliczanie : link

Nie żeń się dla pieniędzy, można je taniej pożyczyć :)

Offline Igraszka
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 314
  • Płeć: Kobieta
ślub
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Kwietnia 2006, 16:32 »
Witaj.jeśli jesteś też zainteroesowna kamerzystąi oriestrąmogę Ci polecic dobrych i sprawdzonych ludzi. CZekam na kontakt. A co to slai to mozę bedę miala w następnym tygodniu namiary.Pozdrawiam. Igraszka

Offline mania

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 153
sala weselna GLIWICE i okolice, zna ktoś ??
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Kwietnia 2006, 07:46 »
Dzieki :) Potrzebuje tylko sal ;) Pozdrawiam


Moje odliczanie : link

Nie żeń się dla pieniędzy, można je taniej pożyczyć :)

Offline ainka
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 155
sala weselna GLIWICE i okolice, zna ktoś ??
« Odpowiedź #3 dnia: 3 Czerwca 2006, 21:22 »
Dziewczyny a macie moze namiary na jakas dobra maakijarzystke i fryzjerke? Jesli tak to prosze o namiary. A sale polecam na stolowce blisko Kopalni Sosnica. Ja wlasnie tam bede miala weseleale juz wiem od innych ze jest tam super. Pozdrawiam
I jestesmy razem ;-)


[img]https://e-wesele.pl/forum/co

Offline mania

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 153
sala weselna GLIWICE i okolice, zna ktoś ??
« Odpowiedź #4 dnia: 3 Czerwca 2006, 21:26 »
a ile placisz za sale? masz swoje kucharki i obsluge? sa jakies wymagania co do wystroju sali? bo "Pod Platanem" w Kozłowie np. nie wolno stroić balonami  :shock:  glupota. Mam kolezanke fryzjerke ktora chodzi do domu, ale nie recze za jej "punktualnosc"  :|


Moje odliczanie : link

Nie żeń się dla pieniędzy, można je taniej pożyczyć :)

Offline ainka
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 155
sala weselna GLIWICE i okolice, zna ktoś ??
« Odpowiedź #5 dnia: 4 Czerwca 2006, 10:48 »
Za dwa dni bede placila 130 zl za osobe. Oczywiscie nie ma tam ciast i  alkocholu, napoi. Sale oczywiscie mozna przystroic balonikami. Wiec nie ma problemu. Jedzenie jest naprawde pyszne. A co do tej fryzjerki mozna o namiasy? Z gory dziekuje.
I jestesmy razem ;-)


[img]https://e-wesele.pl/forum/co

Offline mania

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 153
sala weselna GLIWICE i okolice, zna ktoś ??
« Odpowiedź #6 dnia: 4 Czerwca 2006, 10:52 »
Mam do niej komorke, ale wole sie nie narazac :) Czasami ktos sobie tego nie zyczy :) Wiec powiem Ci gdzie mozesz ja spotkac, gdzie pracuje. Na ul. Toszeckiej jest biurowiec Kopernik, w tym biurowcu na parterze jest fryzjer, ona ma na imie Sylwia, ma ciemne wlosy z pasemkami grubymi blond. Taka chudzina :) Powiedz, ze masz namiary od mani lub Kasi. Jesli chcesz to mam tez dziewczyne ktora robi piekne paznokcie.

Pozdrawiam :id_juz:


Moje odliczanie : link

Nie żeń się dla pieniędzy, można je taniej pożyczyć :)

Offline Nel
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 40
sala weselna GLIWICE i okolice, zna ktoś ??
« Odpowiedź #7 dnia: 7 Czerwca 2006, 21:51 »
Witaj,
ja polecam sale w hotelu Silvia w Sosniowicach miałam tam wesele pare dni temu jestem zachwycona podobnie jak mąż rodzice teściowie i goście. Sala bankietowa przepiękna jedzenie wyśmienite hotel położony na skraju lasu cisza spokój i piękne otoczenie. Przy dość wykwintnym menu (cena uzależniona własnie od niego) płaciłam 163 zł od łebka. Polecam bardzo bardzo gorąco

Offline ainka
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 155
sala weselna GLIWICE i okolice, zna ktoś ??
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Czerwca 2006, 16:58 »
Chetnie poprosze o namiary na Pania ktora robi paznokcie  :D
I jestesmy razem ;-)


[img]https://e-wesele.pl/forum/co

Offline anicka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 69
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 5.5.2007
sala weselna GLIWICE i okolice, zna ktoś ??
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Czerwca 2006, 19:08 »
Ja też szukam sali weselnej w Gliwicach lub okolicach Gliwic. Znam jedną, w której bardzo chętnie miałabym wesele - Karczma U KAROLA w Rudnie, ul.Gliwicka 42. Byłam tam miesiąc temu na weselu i było genialnie! Jedzenie jest przepyszne - typowo polska kuchnia, świetnie ugotowana i podana. Sala jest b.duża. Ja niestety nie mogę tam mieć, bo nie mają terminów na sierpień 2007. Polecam tę karczmę. A gdybyś Ty może miała jakieś namiary na salę wolną w terminie sierpniowym (na ok60-70 osób), to byłabym wdzięczna za informację. Powodzenia!
Anicka

Offline pyh

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1285
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: mężatka od 7.7.7
sala weselna GLIWICE i okolice, zna ktoś ??
« Odpowiedź #10 dnia: 27 Listopada 2006, 20:34 »
ja sie podepne bo nie chce zakladac nowego watku....a sala na przyjecie weselne-ok.30 osob w Gliwicach (ew.Kielcach,bo jeszcze nie wiemy czy u mnie,czy przyszlego).Bede wdzieczna za info

Offline kocisko
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.2010
Odp: sala weselna GLIWICE i okolice, zna ktoś ??
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Kwietnia 2009, 10:35 »
Anicka - to gdzie w końcu miałaś swoje wesele ??? zareklamuj coś, bo ja się właśnie rozglądam i poszukuję.... no i wybiorę się do tej karczmy pooglądać. Skoro karczma, to chyba niedrogo....

Offline Olinqa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2010
Odp: sala weselna GLIWICE i okolice, zna ktoś ??
« Odpowiedź #12 dnia: 5 Lipca 2009, 17:58 »
Ja również jestem na etapie poszukiwań.  Chciałabym coś zacisznego tzn z dala od ruchliwych dróg no i klimatycznego oraz oczywiście z pysznym jedzonkiem :) Na razie nie podjęliśmy jeszcze decyzji z moim narzeczonym ale testujemy różne możliwości.

Osobiście byłam na weselu w hotelu Silvia - bardzo dobre jedzenie i obsługa, trochę 'standardowo' jeśli chodzi o wystrój ale to moja prywatna opinia i być może mam za duże wymagania :P.  Byłam również na weselu w Chacie Polaka - góralska restauracja przy strefie ekonomicznej - jedzenia w bród, nie da się zjeść wszystkiego, obsługo dobra, fajnie bo trochę zieleni wokoło więc goście mogą wyjść pooddychać świeżym powietrzem.  Z tego co słyszałam od ówczesnej pary młodej cena za organizację w normie ;)
Jeśli kogoś nie przeraża wyższa cena to polecam restaurację 'Gospoda u Wrochema' w Tarnowicach Starych pod Tarnowskimi Górami (bliżej Zbrosławic) - jest tam cały kompleks zamkowy, restauracja bardzo klimatyczna, ma miłe zaplecze na zewnątrz, no i niedaleko jest przecudny mały kościółek w parku w Świerklańcu.

Offline robertania
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • data ślubu: 14.02
Odp: sala weselna GLIWICE i okolice, zna ktoś ??
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Października 2009, 19:35 »
Witam.
Polecam restauracje kosmos w knurowie sam mam tam termin a ceny są przystępne, lokal ładny, i wiem od znajomych że lokal sprawdzony.

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Odp: sala weselna GLIWICE i okolice, zna ktoś ??
« Odpowiedź #14 dnia: 11 Października 2009, 19:56 »
No jak polecasz a nie widziałeś  ;D No to super :) Napisałeś naprawdę wiarygodny post :)
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline kasia.mrozik

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.12.2010
Odp: sala weselna GLIWICE i okolice, zna ktoś ??
« Odpowiedź #15 dnia: 11 Października 2009, 20:00 »
Czy ja mogę prosić o namaiary ?
Jeszcze sie zastanawiam nad wyborem ale wszelkie oferty mile widziane :)

A masz może meila do własciciela ? Wolę z nim pogadac i się zorientowac .

Napisz prosze coś wiecej o tej sali !

Pozdrawiam Kasia

Offline robertania
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • data ślubu: 14.02
Odp: sala weselna GLIWICE i okolice, zna ktoś ??
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Października 2009, 20:22 »
Pamiętam adres Knurów Kapelanów wojskowych  restauracja Kosmos nie pamietam teraz telefonu
« Ostatnia zmiana: 11 Października 2009, 20:45 wysłana przez ela »

Offline kocisko
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.2010
Odp: sala weselna GLIWICE i okolice, zna ktoś ??
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Października 2009, 13:05 »
Po długich poszukiwaniach i kilkakrotnej zmianie swoich decyzji, kłótniach z rodzinką i moim rozstroju nerwowym -  padło na Tawernę. A śmiałam się kiedyś oglądając na TVN Style program : "Denerwująca Panna Młoda" - staję się potworem :)

Offline gniecha2
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: pazdziernik 2009
Odp: sala weselna GLIWICE i okolice, zna ktoś ??
« Odpowiedź #18 dnia: 23 Października 2009, 11:31 »
Ja zamiast polecac chcialabym odradzic.  Chodzi o sale 3 Swiaty w Gliwicach.

W prawdzie jest bardzo ladna, ale niestety obsluga jest fatalna! Mimo iz kelnerzy sa mili to mielismy wrazenie, ze oni tylko czekaja na polecenia.  W zwiazku z tym zamiast sie bawic na wlasnym weselu chodzilismy co chwile do kogos z obslugi mowiac "bardzo prosze o uzulepnienie napooju przy stoliku 1", " przy stoliku 4 nie ma juz wody mineralnej", "stolik nr 2 prosi o otwarcie wina" i tak caly czas z roznymi problemami. 
Brakuje im nie tylko doswiadczenia, ale i profesjonalizmy.  Robia podstawowe bledy, a podstawowy to ten, ze nie obserwuja tego co sie dzieje przy stolikach! Woda mineralna (ktora miala byc bez ograniczen) byla podawana w malych dzbanuszkach (taki dzbanuszek byl na stolikach 10 osobowych) w wziazku z czym wystarczylo, ze dwie osoby zeszly z parkietu i wody juz nie bylo.  Bylo by OK gdyby byla od razu napelniana, ale tak nie bylo!

Do tego dochodza problemy zwiazane z tym wszystkim co przed samym weselem.  Fatalna komunikacja! Kazdy z pracownikow pracuje chyba na wlasna reke (a nie jako zespol ktory przekazuje sobie wazne informacje).  W zwiazku z tym pojawialy sie problemy natury technicznej (stawienie stolikow, sala niby na 120 osob ale przy 115 problem byl zeby wszystkich pomiescic). 

Kolejna sprawa to dodatkowe koszty, o ktorych nie bylo mowy przy podpisywaniu umowy! Uzgodniona byla cena od osoby za kawe/herbate bez ograniczen, poczym kiedy przyszlo do platnosci, powiedzieli, ze to nie jest cena "bez ograniczen" za kazda filizanke kawy lub herbaty jaka gosc wypije! Dodatkowo oplata za wylozenie owocow na patery i slydyczy na jeden talez (kupilismy zelki dla dzieci).  O tym nie wspominano na poczatku tylko dopiero w dzien wesela!

I tak mozna by pisac i pisac. . .

Nie chce sobie psuc wspomnien z wesela myslac o tym jak nieuczciwie i nieprofesjonalnie postepuje personel hotelu i restauracji 3 Swiaty w Gliwicach, dlatego bede pamietac tylko o tym wszystkim co bylo dobre, chce jednak ostrzec innych ktorzy szukaja wymarzonego miejsca na swoje wesele.  Ja myslalam, ze 3 swiaty takie beda - niestety bardzo, bardzo sie rozczarowalam

Przepraszam za dlugi wpis



Offline OLA255
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.06.2009
Odp: sala weselna GLIWICE i okolice, zna ktoś ??
« Odpowiedź #19 dnia: 27 Października 2009, 12:34 »
Witam serdecznie!
Chciałam tez coś napisac na temat lokalu 3 światy.  W czerwcu sama miałam tam wesele, i musze powiedziec że zaryzykowałam i jestem pozytywnie zaskoczona i to bardzo, co do obsługi, jedzenia i wystroju sali.  W sali od 1 do 10-11!!!
Bardzo miło wspominam pokaz wieczorny restauracji, starania obsługi o zadowolenie gości, i złego słowa o obsłudze nie powiem. . .
W wrześniu natomiast była tam na weselu znajomej, tez w 3 światach i co poradze wszystkim przyszłym pannom młodym, uważajcie kogo zapraszacie na wesele, wszystko było swietnie gdyby nie rodzina jej męza, akurat tak trafiło że jedna z pań popsuła im całą atmosferę ślubu wiecznie na wszystko narzekając, i troche nie ładne było jej zachowanie ponieważ nie dość że popsuła sobie całą zabawę to w dodatku i innym, przez co większość gości opuściła wesele zniesmaczona. . . .
ja polecam ale to moja opinia, decyzje trzeba podjąć samemu:)


Offline pativiki
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 110
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06-04-2013
Odp: sala weselna GLIWICE i okolice, zna ktoś ??
« Odpowiedź #20 dnia: 29 Października 2009, 10:50 »
Ja moge polecić VALDI PLUS (wyszukiwarka znajdzie bez problemu). Bylam tam na weselu i kilkanascie razy bylam na obiedzie i kolacji - jedzenie dobre a na weselu wszystko bylo w porzadku. Pozdrawiam :)

Offline obiektywna86
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 2009
Odp: sala weselna GLIWICE i okolice, zna ktoś ??
« Odpowiedź #21 dnia: 30 Października 2009, 00:50 »
Witam.

Miałam okazję widzieć opisane wyżej wesele z drugie strony- osoby obsługującej.
Jeżeli chodzi o dodatkowe opłaty to przypominam Państwu iż wybraliście menu poniżej stawki jaką mamy w lokalu, na menu którego kopię Państwo posiadacie jak i my jest wyraźnie napisane iż kawa/ herbata jest Państwu sprzedana w cenie 3,00 od osoby.
Następnie, jeżeli chodzi o ustawienie sali to do ostatniego momentu osoby ustalające wesele nie były w stanie określić dokładnej ilości gości- 80 osób- 90 osób- 106 osób. . .  i wymierzanie sali z linijką w ręku- godne polecenia.
Woda na Państwa weselu była podawana w karakach 0,5l, a to że Państwo na samym początku mieli 60 l soków świadczy tylko o tym iż Państwo oszczędzali na organizacj wesela.  Podobnie jak przy kolacji nocnej- 40 porcji krokietów na ponad 106 osób?
Staraliśmy się jak mogliśmy- czasemi lepiej wydać te parę groszy więcej na napoje niż liczyć na gratisową wodę mineralną.
Przykro mi że wyniosła Pani takie wspomnienia z własnego wesela- może warto było podjąć samemu rozmowy niż liczyć na organizację ze strony osób trzecich.

Offline aeniołek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5175
  • Płeć: Kobieta
  • R+R+M+M = A :-)
  • data ślubu: 6.02.10
Odp: sala weselna GLIWICE i okolice, zna ktoś ??
« Odpowiedź #22 dnia: 8 Lutego 2010, 18:21 »
Witam WAS! Chciałam napisać kilka słów o lokalu, w którym 2 dni temu odbyło się moje wesele. Otóż był to HOTEL TAWERNA w Kleszczowie.Mogę spokojnie i gorąco polecić ten lokal.Obsluga zawsze chętna do pomocy, sala pięknie przystrojona, jedzenie pyszne, pokoje hotelowe w idealnym stanie.Pani Kasia kierowniczka cudowna osoba ! POLECAM !!!! :)

Offline beatamarek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 31 07 2010
Odp: sala weselna GLIWICE i okolice, zna ktoś ??
« Odpowiedź #23 dnia: 12 Września 2010, 20:47 »
Nasze wesele odbyło się w ostatni dzień lipca tego roku w restauracji tawerna  przeżyliśmy tam niezapomniane dwa dni miejsce warte do polecenia , ,profesjonalna obsługa ,bardzo dobre jedzenie ,sala ładnie  ustrojona .  Jeśli wesele to tylko tam

Offline Tomek1986
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: sala weselna GLIWICE i okolice, zna ktoś ??
« Odpowiedź #24 dnia: 3 Marca 2012, 15:42 »
Osobiście byłem na weselu w Hotelu LAGUNA w czerwcu zeszłego roku.  Z całą pewnością mogę polecić wszystkim ten lokal.  Obługa na bardzo wysokim poziomie i poprostu pyszne jedzenie.  Hotel położony jest w bardzo ładnym otoczeniu.  Położenie nad jeziorem oraz wśród lasu bardzo ładnie współgra z taką uroczystością jaką jest wesele.

www. hotel-laguna. pl

Offline Misia858585
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.07.2010 r
Odp: sala weselna GLIWICE i okolice, zna ktoś ??
« Odpowiedź #25 dnia: 9 Maja 2013, 13:44 »
Osobiście mogę polecić Hotel- Restaurację Tawerna w Kleszczowie.  Wesele było jak najbardziej udane, będę je miło wspominała, wszystko dopięte było na ostatni guzik ( Pani Kasia miała ze mną niezły sajgon;)) Miałam swoją wizję wystroju, wszelkie najdrobniejsze dodatki i nic nie zostało pominięte;) Piękny zadbany budynek, pyszne jedzenie, super pokoje i miła obsługa także szczerze polecam!:)