Autor Wątek: Dąbrowa Górnicza Będzin Czeladź i okolice sala weselna z noclegami PLIZZ POMOZCI  (Przeczytany 8417 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kasiek851

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 70
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.08.2009
Hej hej mam taki maly dylemacik poszukuje sli na weele na ok 130 osob chcialabym zeby to byl jakis dworek ewentualnie zajazd hotel lub restauracja. Warunkiem koniecnym jest limatyzowana sala i taka gdzie daloby sie swoj alkohol zakupic a poi imprezie jedzenie zabrac do domu. Slyszalyscie cos moze o Rafaelu lub o sali w Łośniu szafranowym dworze Allegri itp. . . piszcie mam nadzieje ze mi pomozecie ;)


Offline sunflowerka83

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 235
a dla ilu osob z tych 130 maja być noclegi? dla wszystkich?

Offline kasiek851

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 70
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.08.2009
sale juz znalazlam ale bez noclegow sala to Maxim w Dabrowie teraz potrzebuje jakies pokoje z lazienkami dla ol 30 gosci


Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
hmmm domki na pogorii  ;D ;D ;D



Offline kasiek851

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 70
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.08.2009
szukalabym raczej czegos z lazienkami w pokoju hmmm zobaczymy jak narazie szukamy i nic z tego


Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
no to chyba będziesz miała problem ze znaleziemniem pokoi z łązienkami w dąbrowie górniczej :-\



Offline sunflowerka83

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 235
KEM w Dg ma pokoje z łazienkami cena za osobę wychodzi coś kolo 70 zł, ale dla weselnych gości można załatwić zniżkę (liczba miejsc noclegowych - 39)
niestety okolica do bani, choć restauracja bardzo ładna i hotel przyzwoity




Offline sunflowerka83

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 235
Teraz doczytałam, ze masz już salę na wesela i że potrzebujesz 30 noclegów.
w takim razie może zajazd JURAN w Dąbrowie Górniczej? pokoje z łazienkami, ceny chyba od 40 zł za osobę

Offline kasiek851

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 70
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.08.2009
dzieki dziewczyny ale sytuacja jest taka ze nikt mi nie wynajmie samych pokoi z rocznym wyprzedzeniem i jak keszcze ktos w tym czasie by u nich robil wesele to automatycznie pokoje zostana im wynajete wiec nie powiem maly problem jest ale nic trzeba szukac dalej :) ;)


Offline Bea027

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 774
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22 sierpień 2009
Witam!
Hmmm skoro masz wesele na Łęknicach, to najlepiej szukać gdzieś w najbliższej okolicy. 
Z tego co słyszałam są pokoje do wynajęcia obok uczelni WSPS- niestety nie wiem w jakiej ilości i jaka cena, Astra na Morcinka- jedyny minus- tam też są wesela, ale zapytać nie zaszkodzi  :)
Bea- Reden (koło targu),
Hotelik Centrum (niedaleko PKP),
I na Pogorii też są pokoje do wynajęcia w ośrodkach wypoczynkowych, chyba w Kotwicy i Omedze.
Troszkę dalej Noclegi w Rafaelu- Sławków (50 miejsc)

Tyle na dziś  :) Jak sie jeszcze czegoś dowiem to napiszę.  POZDRAWIAM! :skacza:

Offline asteriks
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Kompleks HotelowoRestauracyjny KEM przyjmuje rezerwacje na pokoje nawet bez konieczności organizowania tam wesela

Offline Iza464
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 208
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.06.2010
Witam, polecam sale Dorado w Sosnowcu, nocleg na miejscu dla gości i dla młodej pary z węzłem sanitarnym.  Ok 40 miejsc noclegowych mają, za pokój 6 osobowy 150zł, sala ładna przestronna, ale bez klimy :/  Ceny konkurencyjne w stosunku do innych lokali, które odwiedziliśmy, bardzo miła właścicielka, wszystko pokaże i opowie.  Jedzenie po weselu można zabrać ze sobą.  Menu nie obejmuje napoi zimnych i alkoholu.  My sobie zarezerwowaliśmy właśnie tam i już niemoge się doczekać :) Brak już wolnych terminów na 2009 r.  Pozdrawiam

Offline monik24
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.08.2010
hej, ja mialam swoje wesele w karczmie i hotelu czardasz w kozieglowach, sala piekna duża na ponad 100 osób, jedzenia dużo, ceny za osobe od 160zl, noclegi dla gości, duzo wolnych terminów,maja ladny ogrodek z parasolami, ale dla mnie najwiekszym plusem jest to ze maja bar na sali gdzie barman serwuje drinki kawe z eksprezu itp naparwde polecem

Offline konwalia2006

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 151
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: ustalam
A ja ostatnio gościłam na weselu ,,POD LWEM,, goście od młodej mieli zarezerwowane pokoje około 50 osób spało.
Pokój jest najczystszą formą szczęścia

Offline Annula88
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.2015
A czy któraś z Was wie coś o hotelu rycerskim w Czeladzi? Bardzo spodobał mi się wystrój tej sali i jestem ciekaw czy naprawdę tam wszystko jest tak piękne jak wygląda?