Autor Wątek: NOWY PAROWAR TEFAL VS 4001 VITACUISINE +KSIAZKA  (Przeczytany 5548 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tete

  • "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6151
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2.06.2007
NOWY PAROWAR TEFAL VS 4001 VITACUISINE +KSIAZKA
« dnia: 1 Grudnia 2010, 13:49 »
Hej
Mam do sprzedania NOWY NIGDY NIE UŻYTY(nietrafiony prezent dlanas :P)chyba najlepsze'dziecko "sposród parowarów Tefala.
+instr.po polsku=orginalne opk.

Bardzo nowoczesny parowar, który pozwala zachować więcej witamin w potrawach. Wyjątkowa książka ze smakowitymi przepisami na dania z parowarów w prezencie. Urządzeni to gwarantuje najzdrowszy sposób odżywiania dzięki temu, że gotowanie odbywa się bez użycia soli i tłuszczu. Artykuły żywnościowe takie jak mięso, ryby, warzywa, ziemniaki i ryż mogą być doskonale i szybko przyrządzone.

Zastosowano tutaj wiele bardzo przydatnych funkcji takich jak wyjątkowy sposób umieszczenia koszyków obok siebie, aby zapachy i smaki potraw nie mieszały się. Dodatkowo koszyki wykonane są ze stali nierdzewnej. Funkcja Vitamin+ przyspiesz parowanie i zachowuje znacznie więcej witamin w przygotowanych potrawach. Mamy możliwość pełnej kontroli przygotowywanych potraw a ułatwi to lampka kontrolna czy też wskaźnik poziomu wody.


wyjątkowy sposób umieszczenia koszyków obok siebie, aby zapachy i smaki potraw nie mieszały się
funkcja vitamin+ przyspieszająca parowanie i zachowująca więcej witamin
maksymalna pojemność misy 10 l
odrębny pojemnik na ryż
60 min. wyłącznik czasowy
wskaźnik poziomu wody
zewnętrzne uzupełnianie wody
lampka kontrolna
moc 2000 w
symbol vs4001


Generalnie chyba nie trzeba go specjalnie reklamowac....Idalny jako prezent na nadchodzące świeta i do codziennego uzytku..
Cena sklepowa to ok 400zł,moja cena to 280zł+koszt tran.
Mozliwosc dowiezienia na terenie Szczecina i okolic.


 ;D ;D ;D
« Ostatnia zmiana: 11 Maja 2011, 08:50 wysłana przez .:Anka:. »
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.

Offline tete

  • "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6151
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2.06.2007
Odp: NOWY PAROWAR TEFAL VS 4001 VITACUISINE +KSIAZKA
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Maja 2011, 08:44 »
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.