e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Suknie na przeciwko C.H Pogoria w Dąbrowie  (Przeczytany 1960 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline madziaw Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 02-07-2011
Cześć dziewczyny,
          Czy któraś z Was może się wypowiedzieć na temat nowego salonu sukien ślubnych na przeciwko C.H Pogorii w Dąbrowie ul. Sobieskiego, nie pamiętam nazwy. Przechodziłam kiedyś i zajrzałam, przyznam, że parę ładnych rzuciło mi sie w oczy. Przy okazji trafiłam na przymiarkę, dziewczyna wyglądała na prawde olśniewająco. Chciałam spytać, czy któras z Was tam szyła sukienkę? A może ktoś słyszał opinię o tym salonie? Tak przy okazji co się stało z salonem przy antykwaricie? Czytałam na forum praktycznie same negatywne wypowiedzi dotyczące tego włąśnie salu przy antykwariacie. Może właścicielka doigrała się i splajtowała przez swoje podejście, ewentualnie połączyła dwa salony (z tym drugim na chyba ul. Kościuszki). Chociaż to był chyba najdłuzej działający salon w D.G. W każdym bądź razie, po tym co się naczytałam o nim, nigdy bym nie zdecydowała się tam zamawiać sukienki. Wracając do temtu, bo troszkę mi się odbiegło, szukam opinii o salonie na przeciwko Pogorii.

Offline Nikratka Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 02.07.2011
Byłam tam raz. Sukienki na manekinach wyglądały całkiem nieźle, ceny tez były przystępne. Niestety gdy przymierzyłam 3 z nich stwierdziłam, że wyglądam okropnie i podziękowałam. Trochę odrzuciła mnie sytuacja przy ostatniej sukience. Przymierzyłam ją i od razu stwierdziłam że lewa strona uszyta jest wyżej od prawej strony - Pani stwierdziła, że ona też tak myślała, ale Pan który sukienki jej przywozi tłumaczył, że ta sukienka jest specjalnie tak uszyta. No nie wiem, dla mnie zdecydowanie był to błąd sukienki a nie specjalne zamierzenie krawcowej....

Offline mamba_m Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 18.09.2010r.

Offline madziaw Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 02-07-2011
o dzięki mamba_m