e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: POMÓŻCIE - NIETYPOWA PIOSENKA DLA RODZICÓW - WAKACYJNA?!  (Przeczytany 1456 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kinia87 Kobieta

Słuchajcie;) z narzeczonym wpadliśmy na pomysł, że na naszym ślubie, w tej zacnej chwili podziękowań dla rodziców wręczymy im bilety na wycieczkę (jeszcze nie wiemy Turcja/Egipt) no i właśnie chcielibyśmy, by w tym momencie była puszczona jakaś piosenka o wakacjach/wycieczce  (najlepiej polska, bo nasi rodzice niestety z angielskim niewiele mają wspólnego)... szukałam i niestety niewiele znalazłam... jeśli piosenka anglojęzyczna, to chociaż niech będzie taki klimat egzotyczny, który wybitnie będzie wskazywał na wakacje ;)
jak narazie klimate mwakacyjnym najbardziej "zajezdza" jak dla mnie Fly high - Shaggy... no ale tekst juz nie do konca pasuje:P chociaz chociaz:P

Licze na Was kochani!

Offline syladance1979 Kobieta

"ChaŁupy.." WODECKIEGO PRoPONUJĘ:))))
tekst znany, z humorem i na pewno wszyscy się doŁączą do śpiewania:).... ewentualnie można by byŁo "KanikuŁy" po Polsku, ale wymyśleć swoje sŁowa , na temat rodziców jak pakują np walizki i wyruszają na wakacje:)

Offline MELODYJKA

Wodecki pasuje idealnie:)

albo jakąś arabską nutke zapodaj:)

wiesz co...? taką arabską nutkę to na wstępie jest w Alibabie.
Mozna by byŁo zaśpiewać też "Auto stop", lub "bądź gotowy dziś do drogi..."
A jeżeli kapela jest na tyle elastyczna to spokojnie ChŁupy lub KanikuŁy  można w arabskiej nutce zaśpiewać , coś w stylu "araba mustafa sandal".

Offline Nikratka Kobieta

A mnie się skojarzyła "Córka rybaka" :D
Albo "Bananowy song" :)

Offline veronka17 Kobieta

:) A mi sie podoba pomysł syladance1979 :)
Uważam , że nie ma co za duzo kombinować a  Wodecki"Chałupy " faktycznie pasuje i znany jest i przynajmniej zrobi się wesoły klimat :)
Mi osobiscie skojarzyło sie jeszcze Boney M. - Hooray , it's a holiday (  nie wiem czy taki jest tytuł , ale pewnie wiecie o co chodzi ) , no ale to po angielsku juz jest :)

fajnie by byŁo do tych "ChaŁup" przygotować im leżaki, okulary sŁoneczne i jakieś kapelusze i w trakcie tej piosenki ubrac ich w to, posadzić na leżakach, podać śmiesznego drinka z parasolką i w kóŁeczku z wszystkimi gośćmi na okoŁo nich im to gŁosno zaśpiewać:) ..... hm.... taki jakoś rysunek mi się pojawiŁ w gŁowie....może dla innych będzie zbyt szalony pomysŁ... ale jak się ma rozrywkowych rodziców i samemu się jest wesoŁym to taki akcencik potrafi naprawdę podkreślić prezent, no i będzie troszkę inaczej niż przy piosence np "cudownych rodziców" czy podobnej do tej...

WpadŁ mi jeszcze do gŁowy pomysŁ, że można wynając tancerki tańca egzotycznego lub tańca brzucha i po zakończonym show, żeby one wręczyŁy taki duży symboliczny bilet na tą wycieczkę, a Wy przez mikrofon byście  zapowiedzieli ten prezent, podziękowali rodzicom  i na koniec można by byŁo zaspiewać sto lat.

Offline veronka17 Kobieta

fajnie by byŁo do tych "ChaŁup" przygotować im leżaki, okulary sŁoneczne i jakieś kapelusze i w trakcie tej piosenki ubrac ich w to, posadzić na leżakach, podać śmiesznego drinka z parasolką i w kóŁeczku z wszystkimi gośćmi na okoŁo nich im to gŁosno zaśpiewać:) ..
... można wynając tancerki tańca egzotycznego lub tańca brzucha i po zakończonym show....

Taaaaaaaa.........:):):) i jeszcze mozna wynajać z zoo kilka małpek , co by obierały banany i czestowały gości w tym czasie........albo mozna pójść na całość i na środku postawić basen z wodą , przygotować kąpielówki i pływaczki.......:):):):):)..............
.........syladance1979 , chyba Cie troszke poniosło z tymi pomysłami :) Generalnie fajnie , że jestes kreatywna i masz głowę pełna pomysłów , ale chodziło tu raczej o podziekowanie dla rodziców i nietypowa piosenkę , a Ty się wczułaś , jakby chodziło o Twoje wesele :) Poza tym trzebaby zaangażować kilkla osób w takie przedsięwzięcie , a na weselu  nikt raczej nie ma głowy do takich rzeczy ( a przede wszystkim PM ) :)
No ale jeśli ktoś ma ochotę na takie rzeczy.........czemu nie......:):):)

dlatego napisałam, że to wsio zależy jacy są młodzi i rodzice:)))))))

chodziło o nietypową piosenkę i nietypowe podziękowania.... poza tym kinia87 napisała zeby był klimat egzotyczny i wakacyjny.... mi się wakacje kojarzą z wolnością, szaleństwem itp itp.... egzotyka z czymś zupełnie innym niż u nas w Polsce.... można spróbować tego na co ma się ochotę i pomysł... ja nikomu nie narzucam:) niech kinia sama wybierze co chce... po to prosiła w tym wątku o pomoc:)

no.... ale z tymi małpami to dobre...... buhahahaha:))))))))))))))

Offline kinia87 Kobieta

fajnie by byŁo do tych "ChaŁup" przygotować im leżaki, okulary sŁoneczne i jakieś kapelusze i w trakcie tej piosenki ubrac ich w to, posadzić na leżakach, podać śmiesznego drinka z parasolką i w kóŁeczku z wszystkimi gośćmi na okoŁo nich im to gŁosno zaśpiewać:) ..... hm.... taki jakoś rysunek mi się pojawiŁ w gŁowie....może dla innych będzie zbyt szalony pomysŁ... ale jak się ma rozrywkowych rodziców i samemu się jest wesoŁym to taki akcencik potrafi naprawdę podkreślić prezent, no i będzie troszkę inaczej niż przy piosence np "cudownych rodziców" czy podobnej do tej...

To mi sie podoba:D tyle, ze ja tam umre ze smiechu:D w sumie dobrze, ja mam dosc tych tradycyjnych smetow, powinnismy sie wszyscy w takiej chwili cieszyc, a nie wyc;) takie moje zdanie:)))) dzieki Wam wszystkim za pomysly:)))) jestescie bardzo kreatywni!

Offline jarry Mężczyzna

syladance wymiata!!!! jeżeli to osoba z jakiegoś zespołu to musi niezły być humor i pomysłowość w tej kapeli!!!!