e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Panstwowy ginekolog w Szczecinie pilnie poszukiwany !  (Przeczytany 2543 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Agnieszka_B Kobieta

• Szczęśliwa żona i mama
  • Chuck Norris
  • Total likes: 7
  • data ślubu: 26 grudnia 2008
Hej dziewczyny , licze bardzo na Was.

Poszukuje dobrego, jednakze dostepnego "panstwowo" ginekologa w Szczecinie/Policach - bede wdzieczna za kazdy namiar.

na łuczniczej jest dr sylwista- jaśkiewicz

Offline Agnieszka_B Kobieta

• Szczęśliwa żona i mama
  • Chuck Norris
  • Total likes: 7
  • data ślubu: 26 grudnia 2008
na łuczniczej jest dr sylwista- jaśkiewicz

Dzieki za pamiec, ale to juz nie aktualne. Jak dla mnie mozna zamknac watek.

Offline agairish Kobieta

od pani Jaśkiewicz proponowałabym trzymać się z daleka... Ja do niej kiedyś chodziłam. I co wizytę słyszałam "drożdżyca" i coraz to nowe globulki i inne środki dostawałam. A potem poszłam do swojego obecnago gina. I pokazując mi taki sam papierek lakmusowy, zabarwiony dokładnie tak jak u tamtej pani, oznajmiał mi "wszystko jest ok, zabarwienie doskonałe". I jemu wierzę...
Że nie wspomnę, że przez tą panią byłam wzywana do skłądania zeznań w jej sprawie jako świadek... Nawet nie wiem co przeskrobała, ale coś na pewno...

Offline lucynan Kobieta

Dziewczyny odnawiam wątek bo dowiedziałam się  kilka dni temu ze jestem w 4 tygodniu ciąży.

Może znacie jakiegoś dobrego ginekologa, który poprowadzi ciążę (najlepiej na NFZ).

Dodam , że chciałabym rodzić w Policach.

Liczę na Was :)

Offline hejkuma Kobieta

Przyłączam się do pytania. Również poszukuję sprawdzonego lekarza, ale nie koniecznie przyjmującego na NFZ. Mogę chodzić prywatnie.

Offline agairish Kobieta

Hejkuma - jeśli jesteś ze Szczecina, to polecam doktora Świderskiego. Dusza człowiek, wspaniale prowadzi ciąże, no i do tego jest niezwykle kompetentny. Każda moja koleżanka, która do niego poszła z mojego polecenia jest bardzo zadowolona (nawet jeśli nie ciążę chodzi...). On jest także zastępcą ordynatora w Policach.

Offline hejkuma Kobieta

Dr Świderskiego polecała mi też moja koleżanka, nawet jakiś czas temu zadzwoniłam, aby umówic się na wizytę. Tylko zależało mi na w miarę szybkiej wizycie, a pan dr pierwszy wolny termin miał dopiero za ponad miesiąc. Mam nadzieję, że było to związane może z jakimś urlopem. Chyba spróbuję jeszcze raz. Może tym razem się uda. 

Offline agairish Kobieta

No niestety on ma tyle pacjentek, że faktycznie chcąc umówić się na pierwszą wizytę najczęściej trzeba poczekać. Ale warto ;)

Offline ricardo Kobieta

Ja byłam ostatnio na wizycie zwykłej kontrolnej u dr Bogusława Tarnowskiego. Nie wiem jak prowadzi ciążę, ale ja zawsze u lekarza państwowego miałam tak, że o wszystko trzeba się prosić a jeszcze robią wszystko z łaską... Myślałam, że tylko mnie zbada a tutaj oprócz badania jeszcze cytologia, do tego zrobił usg jak to wygląda od wewnątrz no i jeszcze badanie piersi... Byłam w szoku... Lekarz bardzo miły i sympatyczny, na wszystko dokładnie odpowiada, można fajnie porozmawiać do tego delikatny. Przyjmuje na Przecławiu i w Policach.