e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ODKUPIE,bądz POZYCZĘ ozdoby i dekoracje do kościoła  (Przeczytany 3161 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ramaya

• nowicjusz
Bardzo chętnie odkupię, bądż pożyczę od jakiejś już mężatki wszelkie dekoracje i ozdoby do kościoła.Mam tu na mysli tiul,stroiki itp. Czekam na wszelkie informacje:) Pozdrawiam

Offline Madzialena Kobieta

• Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • data ślubu: 17.09.2005r.
hmm podejrzewam, że będzie ciężko Ci znaleźć kogos, od kogo będziesz mogła coś pożyczyc lub kupić, a do tego kogos, od kogo ozdoby będą Ci pasowały, jeszcze trudniej..  :?

Po prostu zdecydowanie łatwiej, taniej i bezproblemowo jest zamówic dekorację kościoła w jakiejś firmie dekoratorskiej...  :D Ty wybierasz, co chcesz, zamawiasz, oni przyjeżdzają, wszystko przygotowują, po mszy to zabierają, Ciebie nic więcej nie interesuje....
 Dlatego mało kto decyzuje się kupować dekoracje i samemu stroic kościół...  po prostu wygodniej jest zamówic wykonanie dekoracji... i jest to tańsze, niż kupowanie.. cóż... ale jesli jestes zdecydowana to szukaj..

Offline Ramaya

• nowicjusz
obawiam się cen takich firm dekoratorskich :) Bede musiala widocznie się rozejszec. Macie jakies wiadomosci na ten temat? Gdzie w szczecinie mozna wypozyczyc badz zamowic takich wlasnie ludzi od dekorowania i czy to  sie oplaca?

• maniak
Powiem tak... czy się opłaca zalezy od tego co byś chciała  :lol:

Np my w pierwszej wersji chcielismy tylko ozdobiony mieć klęcznik i 4 krzesła (jedno krzesło chyba 28zł, ale nie pamiętam).

Jednak gdy bylismy obejrzec juz przystrojony kościół, zwrócilismy uwagę na takie kokardy wiszące po bokach łąwek... Wygląda to bardzo ładnie, rozjaśnia kościół itp  :P

Z tym, ze te własnie kokardy są najdroższe.. :cry:
Za kokardy na 30 ławkach płaci się 119zł (no i tyle mielismy) do tego 4 krzesła po 28 (oni chyba sami przywożą ładne 2 krzesła dla pary,jesli kościół nie posiada)  i klęcznik.. łącznie koszt przystrojenia naszego kościoła wyniósł ok 250zł.... Przyjechali wszystko przygotowali, potem zabrali, żadnych problemów   :D
 Z tym, ze ja dywan mialam z kościoła, bo tak to w firmach kosztuje wypożyczenie 50zł..

Polecam Ci Dekoracje na Krzywoustego, mnie się moja dekoracja podobała...
zajrzyj na mój wątek  w relacjach i gratulacjach,tam są zdjęcia samego udekorowanego kościoła  :wink:

Poza tym możesz obejrzec dekoracje tej firmy (kościoły różne) na  http://www.nowozency.pl/galeria.php?kategoria=3

Aaa zapomniałam powiedziec, ze tam masz w sumie to 3 opcje:
1)najdroższa- kupic co Ci się podoba
2) średnia- wypożyczyc co trzeba, oni przyjadą zamontują, zdemontują
3) najtańsza- wypożyczyć, ale samemu to zabrac, udekorować, potem zmontować i w poniedzialek im odwieżć

Także w sumie... no jak chcesz...  :mrgreen:

Offline EdytaW

• użytkownik
Zanim zamówisz ozdoby do Kościoła dowiedz się czy w twoim kościele jest to możliwe. (chyba że już się dowiadywałaś)  :P
My dogadaliśmy sie z innymi parami biorącymi tego dnia ślub i już mieliśmy zamówic profesjonalną firmę dekoratorską kiedy okazało sie że ksiądz nie pozwolił na ubranie kościoła według własnego upodobania :shock: . Jedyną możliwośc jaką mieliśmy to przyniesc kwiaty nie przybrane w pęczkach, które następnie siostry zakonne za darmo układały - na szczęście pięknie wyglądało. Do nas należał tylko wybór kwiatów. :D

• maniak
eh bo to Warszawa właśnie...
 u nas jest to niedozwolone tylko w niektórych kościołach, ale nielicznych.... na szczęście  :lol:

zresztą kościół, który nie zezwala na własne dekoracje, ma jakieś ale np. do własnego organisty czy innych rzeczy byłby u mnie skreślony...

Offline DODEK

• nowicjusz
Cytat: "EdytaW"
Jedyną możliwośc jaką mieliśmy to przyniesc kwiaty nie przybrane w pęczkach, które następnie siostry zakonne za darmo układały - na szczęście pięknie wyglądało.  :D

to ksiądz strasznie mądry  :twisted:  bo nie dośc że zapłacicie za slub to jeszcze zasponsorujecie mu kwiaty do kościoła na cały tydzień.......... :?  
a my znależliśmy firmę z W-wy która bierze za aleję kwiatową ze świecami wzięła 150 zł. to jak na W-we to tanio.....

Offline EdytaW

• użytkownik
to że kupilismy kwiaty do kościoła i siostry nam ustroiły to było bardzo kożystne. Złożyliśmy się wszystkie pary, które brały ślub tego samego dnia i wyniosło nas to ok 30 zł na parę. I dodam, bardzo ładnie to wyglądało - zreszta sama wybierałam kwiaty  :P czyli nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło  :)