Autor Wątek: 17.09.2011 Axela i Daniel  (Przeczytany 29066 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline axela2008

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.09.2011 Ińsko
17.09.2011 Axela i Daniel
« dnia: 12 Października 2010, 15:07 »
        Daję Ci zapach wiosny,  szum lasu i ciepło lata,                                                        
    Daję Ci serce, Duszę i dłoń, dłoń co się w Twoją wplata.                                        
   Chcę dzielić się moim smutkiem i cieszyć Twoją radością.                                            
Twoje szczęście mym szczęściem, Ty jesteś moją przyszłością                                                  
                                             Daniel.                                                                                                                            
       A ja Ci daje świat cały, śpiew ptaków i blask słońca.                                                                                                    
    Wiarę, nadzieję i miłość, która trwać będzie bez końca.                              
 Twój świat jest moim światem, Twoje życie opoką moją.                          
  Bądź przy mnie zawsze i wszędzie ja będę na zawsze Twoją              
                                             Aksela.          


                                                                                                                                
Chyba pomału czas zacząć odliczanko. Przygotowania zaraz nabiorą tempa i będzie co czytać, a narazie zapraszam w swoje skromne progi...
Nie mam zbytnio talentu do pisania ale będę się starać...albo dodawać masę zdjęć bo wiem że każdy lubi je oglądać  :Szczerbaty:
Także wszystkim mówię :hello: i zapraszam do pomagania w dopięciu wszystkiego na ostatni guzik  :D
To może zacznę od tego co już mamy:
[/color]

--->ŚLUB w Sanktuarium N.M.P w Szczecinie
godzina 15.00

pozwoliłam sobie wkleić zdjęcie z relacji Marty i Piotra bo pięknie widać wnętrze Kościółka.



--->SALA Centrum-wesela w Ińsku- Kilka zdjęć przed weselnych.





po lewej stronie widać plażę :D

za oknem też :D


 kilka zdjęć krajobrazu przy sali weselnej.
     
nasza sala jest po prawej stronie ale jej tu nie widać :D                                                                


---->zespół PAB Z Choszczna
---->kamerzysta Sebastian Groszek z okolic Ińska,
----> fotografa  nie ma i funduszy na razie na niego też brak...
---->obrączki wstępnie ale chyba je zamówimy
 Apart
      

aaaaa na końcu MY  ;D
ze sobą od 01.01.2001r.
a zaręczeni od ponad 4 lat :D



[/color][/center]
zawsze byłam i zawsze będę przy Tobie. . .


Offline kaassia

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7040
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.11.2010
Odp: 17.09.2011 Axela i Daniel
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Października 2010, 16:12 »
Super :)
Długo zwlekaliście ze ślubem ;)

Sala piękna, ta plaża za oknem...mmm....absolutnie cudowna sprawa :D Kościół też naprawdę uroczy :)

Czekam na opowieść poznania i zaręczyn :D
Madzia 20.01.2012
Wojtuś 27.02.2013
Agatka 18.10.2014


Żonkowo

Offline kaassia

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7040
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.11.2010
Odp: 17.09.2011 Axela i Daniel
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Października 2010, 16:12 »
P.S. JESTEM PIERWSZA :)
Madzia 20.01.2012
Wojtuś 27.02.2013
Agatka 18.10.2014


Żonkowo

Offline axela2008

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.09.2011 Ińsko
Odp: 17.09.2011 Axela i Daniel
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Października 2010, 21:48 »
to dla pierwszej osoby zacznę Naszą opowieść dość chyba nietypową, bo poznaliśmy się w Sylwestra na którego zgodziłam się iść w dzień przed[miałam iść gdzie indziej]. Generalnie namówiły mnie koleżanki na domówkę u całkowicie nie znanych mi osób,...bólem było to że koleżanki miały swoich nie dawno poznanych kolegów więc abym nie czuła się nieswojo to owi koledzy zabrali również swojego osiedlowego kolegę który nie był ,,do pary''.
I tak wchodząc od pierwszego spojrzenia się sobą zauroczyliśmy. Byliśmy jedynymi osobami na imprezie bez pary :D
Tej nocy nawet był nasz pierwszy pocałunek. Wymieniliśmy się numerami i gdy impreza dobiegła końca z koleżankami ruszyłyśmy do domu, było jasne że za przyjście prawie nad ranem każda będzie miała karę w domu...szczególnie jak się miało wtedy 14 lat. Oczywiście mojemu Przyszłemu powiedziałam że mam 15 :D
Zadzwonił już po południu 01.01 mówiąc że chciałaby się ze mną spotkać. I tak zaczęliśmy się umawiać, nasz związek nie był kolorowy ale tak to jest jak się razem dojrzewa i widuje się raz w tygodniu. Bywało ciężko i mało romantycznie, rozstawaliśmy się i schodziliśmy ale od co najmniej 4-5 lat jest idealnie...tak idealnie że chcemy prosić Boga przed ołtarzem żeby tak już było zawsze.

Dodam że tydzień przed tamtym Sylwestrem miałam kryzys że nie mam chłopaka itd. i modląc się wieczorem poprosiłam abym spotkała tego jedynego, na całe życie. Minęło kilka dni i poznałam, ale do anioła to mu duuużo jeszcze brakowało :D
zawsze byłam i zawsze będę przy Tobie. . .


Offline misia241

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5491
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.08.2011
Odp: 17.09.2011 Axela i Daniel
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Października 2010, 22:12 »
Druga :skacza:
Piekny kosciol i sala rowniez,bardzo przestronna sie wydaje ;D bardzo ładne obraczki a Wy to juz  ::) :brewki:



Offline kaassia

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7040
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.11.2010
Odp: 17.09.2011 Axela i Daniel
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Października 2010, 22:18 »
Zaczynaj zaczynaj :) będę uważnie śledzić ;)

Hahaha :) super historia poznania :) Wiesz, mężczyznom, z tego co zauważyłam, ogólnie jest dość daleko do aniołów :P ale każda z nas zorientuje się dopiero gdy z takim zamieszka i będzie przed miesiączką  :hahahaha:

No i poprzednio zapomniałam powiedzieć, że strasznie podobają mi się Wasze obrączki. Naprawdę przecudowne są :D

A jak się oświadczył?
Madzia 20.01.2012
Wojtuś 27.02.2013
Agatka 18.10.2014


Żonkowo

Offline aniolek86
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2682
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: :Serduszka:18.08.2012r. :Serduszka:
Odp: 17.09.2011 Axela i Daniel
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Października 2010, 22:34 »
 :hello: to ja też będę podczytywać  ;D
Czyli jednak ktoś tam na górze pilnuje kiedy mamy kogoś spotkać, skoro Ty po kilku dniach poznałaś swojego PM ;D
A do anioła to każdemu facetowi daleko  :P
Bardzo mi się podoba kościoł  :) Obrączki też ładne, choć mi osobiście się podobają klasyczne ;) ;)
No i rewelacja z tą plażą za oknem  ;D

Offline axela2008

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.09.2011 Ińsko
Odp: 17.09.2011 Axela i Daniel
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Października 2010, 22:45 »
misia241
aniolek86
kaassia
witam Was w skromnych progach :D
Obrączki są klasyczne, zwykłe 6mm tylko moja ma 3 oczka. Zastanawiamy się jeszcze nad 5mm bez brylancików. Myślę że zamówimy w listopadzie.
Ja wiele lat wierzyłam w to że to mój przyszły Pm, były chwile zwątpienia, ale wierzę że moje wtedy wypowiedziane zapłakane życzenie się spełniło. Choć czasami żałuję że poznaliśmy się tak wcześnie. Choć z drugiej strony byliśmy dla siebie jedyni i nadal jesteśmy  ;)
No i razem uczyliśmy się siebie i dorastając razem, teraz znamy się na wylot i wiem że chajtam się ze swoim najlepszym przyjacielem.
pzdr dobranoc :wanna:
zawsze byłam i zawsze będę przy Tobie. . .


Offline kaassia

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7040
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.11.2010
Odp: 17.09.2011 Axela i Daniel
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Października 2010, 22:51 »
Cudownie, że tak Ci się wszystko ułożyła :)
Życzę Wam, żebyście zawsze byli szczęśliwi ze sobą :)

Te, które pokazałaś na zdjęciach są cudowne. Sama bym takie wybrała, gdyby nie to, że my wybieraliśmy obrączki na szybko w trzy dni...
Madzia 20.01.2012
Wojtuś 27.02.2013
Agatka 18.10.2014


Żonkowo

Offline aniolek86
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2682
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: :Serduszka:18.08.2012r. :Serduszka:
Odp: 17.09.2011 Axela i Daniel
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Października 2010, 23:00 »
No mi chodziło,że klasyczne bez diamencików  ;) ale wasze są ładne,przecież każdy ma inny gust  ;) ;) A ja Ci zazdroszczę,że tak wcześnie swojego PM poznałaś i że dorastaliście razem i się poznawaliście-to fajne uczucie musi być  :-* :-* :-*

Offline ylka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1615
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011-05-14
Odp: 17.09.2011 Axela i Daniel
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Października 2010, 09:20 »
ooo kolejne odliczanko  ;D nie może mnie tu zabraknąć  :-*

Offline lolalola

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6788
  • data ślubu: 02.10.10
Odp: 17.09.2011 Axela i Daniel
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Października 2010, 01:37 »
 hello ;D

Offline s_erduszko
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10507
  • Płeć: Kobieta
  • :-D
Odp: 17.09.2011 Axela i Daniel
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Października 2010, 08:59 »
Jestem :)

Ale macie długi staż  ;DGratulacje. I fajnie, że w końcu zdecydowaliście się na ślub.
Sala weselna w ładnej okolicy. Napewno wszystko będzie super.
To pierw opisuj Nam wszystko o Was, a potemmmmmmmmmmmmmmmmmm wszystko co dotyczy slubu :D
CZEKAMY  ;D

Offline kaassia

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7040
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.11.2010
Odp: 17.09.2011 Axela i Daniel
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Października 2010, 11:49 »
Nooo...opowiadaj! :D
Madzia 20.01.2012
Wojtuś 27.02.2013
Agatka 18.10.2014


Żonkowo

Offline marena84

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 729
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2011r. g. 16:00 :)
Odp: 17.09.2011 Axela i Daniel
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Października 2010, 12:01 »
jestem i ja :hopsa:
super miejsce na sale, plaża mmmm super  ;D obrączki też bardzo ładne, ja bym została przy brylancikach  ;D
a jeśli chodzi o was, to jesteście naprawde śliczną parą  ;D

Offline listek

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 609
  • Płeć: Kobieta
Odp: 17.09.2011 Axela i Daniel
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Października 2010, 15:35 »
jestem i ja :D

sala piękna :) krajobraz i klimat pewnie niepowtarzalny :)
 
jednak jestem ciekawa dalszej części opowieści :)
Ciągle czegoś brak...

Offline axela2008

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.09.2011 Ińsko
Odp: 17.09.2011 Axela i Daniel
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Października 2010, 22:39 »
listek
marena84
s_erduszko
lolalola
ylka
serdecznie witam w moim odliczanku,  zaręczyny opiszę ale dopiero jutro dziś jestem zmęczona po pracy więc sobie daruję.
Dziś mogę troszkę opisać nas ;D

Jednym słowem jesteśmy jak brat z siostrą, mieszkamy razem od około 3 lat z moimi rodzicami.
Ze ślubem zwlekaliśmy ze względów finansowych no i nie mogliśmy zdecydować czy skromne przyjęcie czy weselicho.
Oboje pracujemy, naszą dodatkową pasją są motocykle, mamy ich dwa...zaczęło się w zeszłym roku jak namówił mnie na prawko na motocykl, poszłam-zdałam i tak sobie jeżdźimy w sezonie razem. Trzeba mieć wspólny męski temat z mężczyzną  :D
A później stwierdziłam że skoro się zgodziłam na motocykl, a nawet wciągnęłam się  w ten temat bardziej niż on i spełniłam jego największe marzenie to ....teraz pora na moją kolej...i tak postanowiliśmy że robimy wesele  :skacza: :skacza:
Mam nadzieję że zawsze będziemy tak bezproblemowo spełniać swoje marzenia :D
Tym bardziej że przez kilka lat zabraniałam mu nawet myślenia na tematy związane z motocyklem a tym bardziej jeżdżenia nim, ale wszystko się zmieniła z czasem... aż sama w to nie wierze   :bredzisz:
On na początku sceptycznie podchodził do tematu wesela tym bardziej że podliczając razem swych gości wyszło nam 170osób [99% to rodzinka], ale stwierdziliśmy że jego stronę prosimy bez kuzynostwa bo jego też nie prosili....a co tam, wolę się bawić z osobami z którymi się widuję częściej niż raz na 10lat  ::)  Dzięki temu przestał się aż tak martwić że nie damy rady finansowo.

Dobra idę oglądać szpilki na giewoncie i spać bo mam na rano do pracy...
Buziaki
 :hopsa:
zawsze byłam i zawsze będę przy Tobie. . .


Offline aniolek86
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2682
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: :Serduszka:18.08.2012r. :Serduszka:
Odp: 17.09.2011 Axela i Daniel
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Października 2010, 22:53 »
Czyli coś za coś  ;D Ty zafascynowałaś się motocyklami, on przystał na wesele  ;D
I ja też jestem za tym,żeby zapraszać znajomych niż kuzynów raz na dziesięć lat widzianych,tym bardziej,że mówisz,że oni Twojego PM nie prosili  ;D
No i czekam na dalsze opowieści  :-*

Offline ciriness

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 15056
  • data ślubu: 11.09.2010
Odp: 17.09.2011 Axela i Daniel
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Października 2010, 09:05 »
i ja się dołącze :)

Świetnie piszesz! No to jaki macie ogółem staż? Bo zapowiada się imponująco :D
Masz rację z tą męską rzeczą z mężczyzną :)
A suknia wybrana?




Offline listek

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 609
  • Płeć: Kobieta
Odp: 17.09.2011 Axela i Daniel
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Października 2010, 09:07 »
hehe no  trzeba mieć męski temat z mężczyzną mój to jest F1 :)
Ciągle czegoś brak...

Offline kaassia

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7040
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.11.2010
Odp: 17.09.2011 Axela i Daniel
« Odpowiedź #20 dnia: 15 Października 2010, 10:07 »
No ale zasyp nas informacjami! :P
Suknia? Jakie były zaręczyny?

A myśleliście już gdzie będziecie mieszkać po ślubie?
Madzia 20.01.2012
Wojtuś 27.02.2013
Agatka 18.10.2014


Żonkowo

Offline marena84

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 729
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2011r. g. 16:00 :)
Odp: 17.09.2011 Axela i Daniel
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Października 2010, 10:46 »
grunt to spełniać marzenia  ;D tak trzymać  ;D czekamy na reszte opowieści  :tupot:

Offline axela2008

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.09.2011 Ińsko
Odp: 17.09.2011 Axela i Daniel
« Odpowiedź #22 dnia: 15 Października 2010, 18:27 »
heheh :D jak fajnie że jesteście ciekawe  :D

nasz staż w Sylwestra będzie wynosił 10lat bo właściwie od pierwszego spotkania byliśmy już razem. Na początku było ciężko bo widywaliśmy się tylko w niedzielę, przez co strasznie się kłóciliśmy. Oczywiście  z czasem spotykaliśmy się częściej a tak poważniejszy związek zaczął się właściwie jak miałam z 18 lat a on 21, [teraz mam 24, on 27] ale szczerze mówiąc  tak naprawdę poznaję się człowieka zaczynając z nim mieszkać. A mieszkanie razem wyszło tak pomalutku samo, ponieważ Daniel przyjeżdżał do mnie co raz częściej, czasami nocował, rodzice oswajali się stopniowo, aż przyszedł czas nawet sama nie wiem kiedy, że przyjeżdżał do mnie codziennie po pracy..i codziennie zaczął nocować. Także trzeba było zabrać jego ciuchy z jego domu co by miał w czym chodzić i tak nie pytając właściwie moich rodziców zamieszkał u nas. Co sprawiło że nasz związek zmienił się o 180stopni. Przestaliśmy się kłócić, przestałam się martwić że wracając z pracy zgarną go kolesie na piwko itp. Bo trzeba dodać że święty to On nigdy nie był. Zawsze coś spartolił, zawsze coś miał na sumieniu, o wszystkim dowiadywałam się po czasie od jego kolegów...Bywało naprawdę źle, ale jak zaczęliśmy razem mieszkać, zrozumiał że czas zacząć poważniej traktować życie...

I to dzięki temu możemy odłożyć na wesele, bo nie musimy płacić za wynajęcie czy kredyt na mieszkanie.
Planujemy pomieszkać jeszcze z rok po ślubie z rodzicami żeby odłożyć jak najwięcej a bynajmniej jakąś pełną sumę na mieszkanie żeby ten kredyt brać jak najmniejszy.
A nie mamy żadnych problemów z dogadywaniem się z rodzicami, więc trzeba korzystać jak najdłużej-oczywiście żeby móc odkładać szmal ;D ;D

Co do motocykli ja nigdy nie jeździłam wcześniej, tylko skuterem, dlatego była to ciężka decyzja czy będę potrafiła, co prawda mam auto i prawko od 3 lat ale motocykl to zupełnie inna bajka. Dlatego mój PM chodził dumny jak paw jak poszłam z nim na prawko. Zresztą po części trochę mu to obiecałam za moją łącznie czteromiesięczną nie obecność [praca za granicą], że jak wrócę to w ramach rekompensaty pozwalam na to aby zrobił prawko... tylko prawko,... ale sprawa potoczyła się zupełnie inaczej i sama wciągnęłam się w temat moto.
W zeszłym roku mój luby  kupił pierwszy motocykl wspólny ale po dwóch miesiącach zdecydował że sobie kupi inny a ten słabszy zostawi mi :D
I tak zyskałam kolejną ,,skarbonkę'' finansową....  :Maruda:
Ale czego się nie robi dla mężczyzny szczególnie widząc jak jest dumny jak zsiadam z moto, ściągam kask a wszystkim mężczyzną wokół szczena opada z wrażenia, że kobieta na motocyklu jeździ.  :kierowca:  

Co do zaręczyn, nie wiem czy to nie za dużo opowieści na dziś :D Tym bardziej że nie były jakieś wymyślne tylko nasze wspólne zaplanowane  :aniolek:  Zamęczę Was pisaniem. Może wkleję trochę zdjęć :D dla rozlużnienia.
To zdjęcia pierwszego moto które teraz jest moje, moja pierwsza przymiarka do dopiero co ściągniętego z lawety motocykla.


Ciriness sukni jeszcze nie mam ale projekt w głowie i do spełnienia tylko przez krawcową dlatego boję się podjąć decyzję czy szyć i czekać na nie pewny efekt czy zrezygnować z marzeń i wybrać coś standardowego w salonie... Sama jeszcze nie wiem...  Narazie zwlekam z decyzją..


Aniołek86 on ma potwornie dużą rodzinę bo rodzice mają chyba aż po siedmioro rodzeństwa [i jego mama i tata] a każdy po 2-3 dzieci już pochajtanych i dzieciatych, więc podziękowaliśmy kuzynostwu, zapraszamy tylko rodzeństwo jego rodziców[ to już jest około 30 osób plus do tego znajomi rodziców] Przecież nie będę rezygnować z marzeń wesela przez liczną rodzinę a kogo stać teraz robić wesele na 170 osób...i prosić kuzyna którego nie widziałam 15 lat   ::) ::) a żeby było sprawiedliwie nie prosimy żadnego żeby nie było wyróżniania że jeden kuzyn jest zaproszony i inny nie.

Dobra na dziś starczy bo piszę najdłuższe posty na forum :D
Pozdrawiam Buziaki
 :Serduszka:


zawsze byłam i zawsze będę przy Tobie. . .


Offline anjams

  • forever & ever
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.09.2011 r.
Odp: 17.09.2011 Axela i Daniel
« Odpowiedź #23 dnia: 15 Października 2010, 19:57 »
Witaj! Czy ja też mogę dołączyć?  :D Jestem nowicjuszką na forum, tzn.  nie odliczam, ale czytam z wypiekami na twarzy wszystkie przygotowania i relacje  ;D No a przy okazji ślubujemy w tym samym dniu  :D Mój ślub jest dokładnie 17. 09. 2011 roku o godzinie 17  ;D Dlatego tym bardziej czekam na Twoje odliczanko :)
PS Śliczny motocykl!  :D

Offline axela2008

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.09.2011 Ińsko
Odp: 17.09.2011 Axela i Daniel
« Odpowiedź #24 dnia: 15 Października 2010, 20:58 »
anjams miło mi cię powitać, super że ślubujemy w tym samym dniu, my o 15,00 więc o 17,00 powinniśmy być  w  drodze na salę :D zakładaj odliczanko, będziemy mogły doglądać swoich przygotowań.
:D
zawsze byłam i zawsze będę przy Tobie. . .


Offline kaassia

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7040
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.11.2010
Odp: 17.09.2011 Axela i Daniel
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Października 2010, 21:02 »
To cudownie, że tak się zmienił...mało kiedy to się zdarza...

Fakt - ciężko jest dostać kredyt, ciężko jest go spłacać...ogólnie ciężko jest żyć, więc skoro tak dobrze Wam z rodzicami - zbierajcie pieniążki, żeby jak najszybciej być na swoim i jednocześnie jakoś przeżyć ;)

Co do motoru - naprawdę podziwiam.
Ja nie chcę słyszeć nawet o takich pomysłach :P
Opowiadaj o zaręczynach! :)

Warto jest spełniać swoje marzenia, a zwłaszcza ślubne, biorąc pod uwagę, że to TYLKO raz w życiu...no ale z drugiej strony - warto byłoby pochodzić po salonach i mierzyć podobne, żebyś wiedziała jak mniej więcej w swojej będziesz wyglądać.
Ja na przykład marzyłam o takiej z dekoltem po szyję z koronki - kojarzycie chyba o jakiej mówię - mam nawet w tym stylu bluzeczkę z orsay'a i wyglądam super. A jak założyłam suknie - LITOŚCI!!!
Koszmar jakich mało.
Więc lepiej się upewnić troszke, zanim podejmiesz taką decyzję...

Owszem, wesela są teraz baardzo drogie - ale czy nie boicie się, że się kuzynostwo obrazi?

Ja za to chyba piszę najdłuższe komentarze :P
Madzia 20.01.2012
Wojtuś 27.02.2013
Agatka 18.10.2014


Żonkowo

Offline anulla_p

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6506
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27-06-09
Odp: 17.09.2011 Axela i Daniel
« Odpowiedź #26 dnia: 15 Października 2010, 21:39 »
mam nadzieję, że jeszcze można?  :)



a kto wymyślił Ińsko i dlaczego?



Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline axela2008

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.09.2011 Ińsko
Odp: 17.09.2011 Axela i Daniel
« Odpowiedź #27 dnia: 15 Października 2010, 22:28 »
ińsko ponieważ duża część mojej rodziny z  pochodzi z Ińska i okolic a po drugie troszkę taniej a impreza dwudniowa.
No i nie ukrywam mój Pm zarzekł się że w Szczecinie wesela nie chce, więc poszliśmy na kompromis że ślub w Szczecinie a impreza w Ińsku, trochę to problematyczne bo wymaga dojazdu ale zapewniamy noclegi a resztę gości porozwozimy do okolicznych domów.
A klimat fajniejszy, do odpoczynku dla gości.
A zresztą troje mojego rodzeństwa tam ślubowało tylko że zabawa była na innej sali i ślub na miejscu, my tak troszkę inaczej postanowiliśmy ..mam nadzieję że nie gorzej ;D

Kuzynostwo chyba raczej zna problem dużej rodziny bo mój Pm był tylko raz na ślubie jednego kuzyna, na resztę nikt go nie prosił. A po drugie czemu mają się obrazić, przecież dziećmi nie są , wiedzą o co chodzi...

kaassia właśnie chce pochodzić pomierzyć która góra sukni do mnie pasuję bo dół chcę taki taneczny, zwiewny bez usztywnień, więc tutaj byłoby ryzyko, że taki właśnie będzie...

http://tanieczgwiazdami.plejada.pl/3663,wideo,1,205228,,odcinek_5,odcinki_detal.html

coś na ten styl jak na tym filmiku, tylko dół sukni równy, nie szarpany i bardziej ślubną górę. Chcę po prostu zwiewną suknię która podczas tańca będzie zapierać dech w piersiach, a po drugie marzę o długim ale całkowicie odpinanym trenie. hmmm za dużo wymagam  :cegly:
dobranoc dziewczyny.
pzdr
zawsze byłam i zawsze będę przy Tobie. . .


Offline anulla_p

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6506
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27-06-09
Odp: 17.09.2011 Axela i Daniel
« Odpowiedź #28 dnia: 16 Października 2010, 00:01 »
wybacz moje wcześniejsze pytanie ale ja wprost kocham Ińsko  :) wspaniała miejscowość cudowne wspomnienia, fantastyczne znajomości

gratuluję miejsca  :ok:



Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline kaassia

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7040
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.11.2010
Odp: 17.09.2011 Axela i Daniel
« Odpowiedź #29 dnia: 16 Października 2010, 10:30 »
Nie istnieje coś takiego jak za duże wymagania jeśli chodzi o ślub. Istnieją tylko ograniczenia finansowe ;)
Suknia może być rzeczywiście piękna...poczekaj do wiosny...wtedy powinny się pojawić w salonach takie zwiewne suknie - kto wie, moze podsuną Ci ciekawy pomysł, a może utwierdzą w tym, który już masz :D
Madzia 20.01.2012
Wojtuś 27.02.2013
Agatka 18.10.2014


Żonkowo