e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Czy nasze połówki zaglądają na forum ???  (Przeczytany 6789 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Aniołek Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 20-05-2006
hm...Miło was tu czytać...chętnie tez bym poczytała jakieś miłe słowa o sobie...Ale nie mam na co liczyc - mój narzeczony nie zaglada na  forum :(

Offline Antalis

• Chuck Norris
A mój zaglada ale i tak nic to nie daje.On się tu nie udziela .. :(

Offline groszek

• maniak
Mój zagląda czasem przez ramię, albo zmuszam go do przeczytania jakichś ciekawych postów, istotnych informacji itp. Albo czasem, jak przeczyta to mówi z niby politowaniem "Ale powariowały te baby... przesadzają, przesadzają". Ale np. dziś pochlebnie wyraził się o pomyśle pucharów w podziękowaniu dla rodziców.
Generalnie nudzi go śmiertelnie wszystko, co związane z moda i urodą (chyba, że to bielizna damska to owszem, zainteresowanie wzrasta  :wink: )

On zaś udzielać się zaczął na forum posiadaczy Volkswagenów i z kolei ja nie znoszę słuchać o śrubkach, podkładkach, lejkach, wężykach. Wszystko mi się pierniczy... Pompka, trąbka i lewarek  :|

Offline aniula

• entuzjasta
Mój to samo, czasem zagląda mi przez ramię ale ogólnie nie za bardzo go to interesuje   :?  Dopiero jak próbuję wprowadzać w życie jakies pomysły znalezione na forum to  :shock: i wtedy ma wiele do powiedzenie.  Ale jak on mnie zanudza na temat komputerów, nowych procesorów, kart graficznych itp. to jest ok i nie ważne, że kosztują kupe kasy :evil:  Tacy są własnie faceci, każdy musi mieć jakąś zabaweczkę  :)

Offline Antalis

• Chuck Norris
Dziś mój Rafcio stwierdził że jestem uzależniona od tego forum  8)

Offline Ecia

• uzależniony
Moje Kochanie w ogóle tutaj nie zagląda, ale ostatnio wykazuje się większym zainteresowaniem, jeśli chodzi o przygotowanie ślubu i wesela :) Ale ogólnie to tak jak u groszka
Cytat: "groszek"
Albo czasem, jak przeczyta to mówi z niby politowaniem "Ale powariowały te baby... przesadzają, przesadzają"

To prawie słowo w słowo jakbym Grześka słyszała hehe

Offline MaYDaY

• nowicjusz
A może nie jesteś ?? ;p oglądanie filmów na kompie to gorzej jak na polsacie :P reklamy co chwila ( czyt. a może jakiś nowy post na ewesele :P ) :D ale lepiej mieć takie uzależnienia niż jakiekolwiek inne :D ...to uzależnienie objawia się tym że wiem jak bardzo cieszysz się naszym weselem a ja razem z Tobą :* .tylko czemu jeszcze tyle trzeba nam czekać kochanie ?? !! ??

Offline marimar

• użytkownik
Mój m. też zagląda tutaj...ale tylko przez ramię :) No i czasami jest "obecny" jak ogląda tv w drugim pokoju a ja mu cos na głos czytam :) lub wołam żeby coś przeczytał...  I czsem tez komentuje :) lub się uśmiecha i nic nie mówi :)

Offline Antalis

• Chuck Norris
O ten pan na "gorze" to mój Rafcio ( MaYDaY) :) .. a jednak się udziela  8)  Nie wierzcie mu z tymi "reklamami" nie były az tak częste ( ... no ok może przesadziłam :P ) Ale fakt tak bardzo się cieszę na ślub .. a z Wami szybciej mija no i podzielacie moją radość :D

Offline Agnieszka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.08.2005
Cytat: "Antalis"
jestem uzależniona od tego forum

Mój mąż mówił do ślubu, że jest ok, ale po ślubie z "6-miesięcznym stażem" stwierdził, że to nałóg, hmm....

Offline pioteras Mężczyzna

• uzależniony
    • ZDJĘCIA KUBUSIA TUTAJ !!
  • data ślubu: 15.07.2006
Co do nałogu to się zgadzam :) ja tez go mam, ale Ania bije mnie na głowę  :mrgreen:

Offline dziubasek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
Mój Tomek forum w ogóle nie odwiedzia, choć jest zmuszony do wysłuchiwania mnie co i kto coś tam ciekawego napisał itd ;)

Offline azzurra

• maniak
Ja zostałam oficjalnym przedstawicielem naszej 2 na forum... Mój Luby sam mnie nim mianował.
Ale codziennie zdaję mu relację z ciekawych pomysłów, których forum było dla mnie inspiracją.

Ehhh... ale chciałabym też coś o sobie przeczytać... Zna mój nick, może sprawdzi, co tu wypisuję i też się zaloguje?  :twisted:

Offline asia Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 10.09.2005r.
Mój mąż nie udziela się na forum i śmieje się, że jestem uzależniona...  8)
Czasami zagląda mi przez ramię i komentuje  :wink:
Ale za to zawsze chodzi ze mną na spotkania forumowiczów  :D

Offline Marta

• phpBB Moderator
  • Chuck Norris
A mój Rafcio tylko sporadycznie coś tam przeczyta. Ale muszę powiedzieć, że był bardzo dumny ze mnie jak zostałam moderatorem.  :D  A teraz mi mówi, że powinnam pisać jakieś artukuły, jak zobaczył ile mam postów na swoim koncie. A ja mu na to mówię, że nasza Monia jeszcze więcej. :lol:

Offline monika_mb Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 29 lipiec 2006
Mój Maruś również twierdzi, że się uzależniłam :) Sam niestety nie przejawia zainteresowania, ale musi wysłuchiwać co nowego się tu dzieje i czasami oglądać jakieś zdjęcia i czytać posty... czsem nawet sam zapyta co słychać na forum :)
Ale obiecał mi, że po 7 marca, kiedy to zaliczy ostatni w swoim życiu egzamin na tych cholernych jego studiach - to odda się bez reszty tematowi ślubu i może wtedy go na forum zaciągne ;)

Offline madziulek Kobieta

• Chuck Norris
Mój T. też nie zagląda  :roll:  ale ja to sie ciesze ... :twisted:  on wie że ja to o wszystkim to "plotkuje" ale nie ma to jak rozmówki między dziewczynami (i paroma panami  :oops: ) bo jednak kobitki to bardziej sie tym wszystkim przejmują i lubią jak im ktoś powie ( napisze) ze to czy tamto jest ładne  :twisted:

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
Misiek obiecał, że nie będzie zaglądał, bo wie, że chcę dać foty sukni ślubnej.
Jak obiecał to nie zajrzy.
A  i tak wszystkie neewsy z forum od razu mu obwieszczam.

Offline Agnieszka32

• phpBB Moderator
  • uzależniony
Cytat: "liliann"
Jak obiecał to nie zajrzy.
A i tak wszystkie neewsy z forum od razu mu obwieszczam.

U mnie było tak samo...Wojtas wiedział, że ja sie tu wywewnętrzniam (jak to on mawia), więc nie zaglądał, nawet nie pytał....dopiero po ślubie czasami zerkał mi przez ramię, albo kazał sobie czytać życzenia ślubne od Was :D  :D  :D

Offline ela Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.08.2005
Mój mąż wogóle nie interesuje się tym forum :(
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline Corollka

• użytkownik
mój też nie zaglada  :D

Offline agulkaaa Kobieta

• Chuck Norris
mój Marek też nigdy tu nie wchodzi
czasem już mnie nie może słuchać bo ciągle gadam o weselu i pomysłach forumkowych

Offline groszek

• maniak
Myślę, że lepiej tak ciągle nie zadręczać faceta tym babskim rozdrabnianiem się nad całym tym slubnym kramem, bo to zwyczajnie go irytuje. Ja tam wolę wiele nie mówić, chyba, że pomysł mam już przemyślany i potrzebuję jedynie opinii czy zgody.
Projektując zaproszenia nie przyszło mi na myśl, by go pytac o radę, bo bym go tylko załamała pytaniami "a jaki kolor papieru? a jakie ozdoby, a kwiatek tu przykleić czy tam" On tego nie znosi. Nie chcę, by mu ślub zaczął nosem wychodzić, więc nie zmuszam go do entuzjazmowania się tymi pobocznymi sprawami, jakie kobietom zazwyczaj sprawiają radość.

Offline Moongirl Kobieta

• zapaleniec
Mój Przemuś próbował wciągnąć się w forumowe życie, ale chyba już mu bokiem wyszło (nic tylko moda i uroda:)))) i ostatnio cosik nie włazi.... ciśnienia nie wytrzymał:P

Offline Szymuś

• nowicjusz
Cytat: "azzurra"
Ja zostałam oficjalnym przedstawicielem naszej 2 na forum... Mój Luby sam mnie nim mianował.
Ale codziennie zdaję mu relację z ciekawych pomysłów, których forum było dla mnie inspiracją.

Ehhh... ale chciałabym też coś o sobie przeczytać... Zna mój nick, może sprawdzi, co tu wypisuję i też się zaloguje?  :twisted:

Taaaak... To prawda, jeszcze kilka tygodni temu jak slyszalem haslo "znalazłam na forum..." z ust mojej narzeczonej, to już wiedziałem, że mamy najbliższą godzinę z głowy ;)  Ale do tego konkretnego forum powoli już się przekonuję, sporo tu ciekawych informacji, kilka pomysłów na pewno wykorzystamy sami przy organizacji naszego ślubu.

A tak odpowiadając - jestes najwspanialsza na świecie! Uwielbiam Cię i czekam na TEN dzień!

Offline merkunek Kobieta

• Chuck Norris
Mój mężuś zagląda do tematu o naszym Kubusiu,znaczy się podczytuje ;-) wcześniej nie wchodził na forum.

Offline pioteras Mężczyzna

• uzależniony
    • ZDJĘCIA KUBUSIA TUTAJ !!
  • data ślubu: 15.07.2006
Cytat: "Moongirl"
ale chyba już mu bokiem wyszło (nic tylko moda i uroda

bo to trzeba umiec dystans trzymać  :mrgreen:  faktem jest że spora częś tematów jest wyjątkowo "babska" ja je tez omijam  :P

Offline atka83

• użytkownik
Czy nasze połówki zaglądają na forum ???
2 października 2006, 15:57
Mó narzeczony nie wchodzi na forum.Noo raz,czy dwa mu się zdarzyło,ale tak już nie-chyba.Jedynie jak pisze na slubnym forum zerka mi przez ramie,bo jest ciekawy pewnie czy o nim coś pisze :lol: :>

Offline redzia Kobieta

• Gosia
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 02.09.2006
2 października 2006, 15:59
Taaaa zaglada przez ramie :mrgreen: i sie ze mnie nasmiewa, potem jest zmiana bo on siada na kompie i ja mu zagladam przez ramie i sie nasmiewam z jego forum :mrgreen:

Offline anetka161 Kobieta

• 16.06.2007-nasz wspaniały dzień
  • maniak
  • data ślubu: 16.06.2007
2 października 2006, 16:16
Taaaa zaglada przez ramie  i sie ze mnie nasmiewa, potem jest zmiana bo on siada na kompie i ja mu zagladam przez ramie i sie nasmiewam z jego forum

Redziu my mamy dokładnie tak samo :lol: