Autor Wątek: Targi Ślubne - Bydgoszcz  (Przeczytany 13383 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Aniołek

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20-05-2006
Targi Ślubne - Bydgoszcz
« dnia: 22 Lutego 2006, 14:34 »
Informuję wszystkich, ze 3 marca na Zawiszy odbęda się Targi Ślubne! hurra! Nic więcej nie wiem, wiec jesli Wy coś wiecie wiecej, napiszcie. Ja tez się jeszcze czegoś dowiem, wiec jeszcze to sprecyzuję



Offline Aniołek

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20-05-2006
Targi Ślubne - Bydgoszcz
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Lutego 2006, 15:55 »
Pomyliłam się, ale juz to naprawiam  :oops:
Targi są 5 marca, sale sportowe Zawiszy i nazywają się dokładnie" Kujawsko-Pomorskie Targi "Piękny Ślub Wspaniałe Wesele".Godziny otwarcia nie znam.
wstęp 4 zł.
To wszystko co wiem.



Offline klaris
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 54
Targi Ślubne - Bydgoszcz
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Lutego 2006, 20:04 »
Są otwarte 10-18, rozumiem że bilety można kupić na miejscu?

Offline klaris
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 54
Targi Ślubne - Bydgoszcz
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Lutego 2006, 20:06 »
Wreszcie Bydgoszcz się doczekała.Był ktoś z Was na takich targach? Czy rzeczywiście można coś tam podejrzeć?

Offline Aniołek

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20-05-2006
Targi Ślubne - Bydgoszcz
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Lutego 2006, 21:05 »
Cytat: "klaris"
Są otwarte 10-18

O ! Super! to mi pasuje! tak, bilety na miejscu się kupuje.
Cytat: "klaris"
Był ktoś z Was na takich targach? Czy rzeczywiście można coś tam podejrzeć?
Ja nie byłam, ale na pewno mozna duzo podejrzeć! ja tam sie napaliłam jak cholera! mam nadzieję, ze duzo skorzystamy.
Niedawno Targi były w Szczecinie, organizowane nawet chyba przez e-wesele (jeśli sie mylę, to mnie Zibi popraw). Dziewczyny z forum były, to moze cos powiedzą?



Offline Aguś
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 42
Targi Ślubne - Bydgoszcz
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Lutego 2006, 16:09 »
Super dziewczyny nareszcie cos bedzie sie działo w Bydzi, będe na 100%

wiem ze tydzien wczesniej targi odbywaja sie w Toruniu.......brak dalszych info


Offline aniula

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 717
Targi Ślubne - Bydgoszcz
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Lutego 2006, 19:30 »
Wybieram sie na te tagri w niedzielę (26 luty) w Toruniu, napisze wam potem jak było  :)

Miejsce: Aula UMK ul. Gagarina 11
Godz: 11-18
Zaproszenie dla 2 osób: 4 zł

Offline Aniołek

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20-05-2006
Targi Ślubne - Bydgoszcz
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Lutego 2006, 15:31 »
koniecznie napisz, bo się zastanawiam czy warto iść w Bydgoszczy na te Targi....



Offline aniula

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 717
Targi Ślubne - Bydgoszcz
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Lutego 2006, 09:30 »
Cześć,

Byłam wczoraj na targach ( Nie cały dzień oczywiście).s

-Było kilka firm sprzedających suknie ślubne, można było obejrzeć, popytać o ceny.
-Kilka firm zajmujących się wiażankami, dekoracjami sal i samochodów (kwaitami i balonami)
-Jedna firma z garniturami
- Jubiler YES
- Kilkoro fotografów  
- był też duży salon kosmetyczni - można było zrobić sobie próbny makijaż, fryzurę, paznokcie  :D ( o ile się miało cierpliwość do stania w kolejce)
Były tez konkursy dla przyszłych par młodych, ale Włodu nie chciał brać w nich udziału (nieśmiały jest)
- Niestety nie było zbyt wielu restauracji ( chyba tylko 2 ) z prezentacją urządzenia wesele

W Bydgoszczy chyba też wpadnę na chwilę bo chce sobie poszukać kwiaciarni która zrobi mi bukiet taki jak chce ( w Toruniu go znalazłam - cena 100 zł więc nie jest źle) no i kosmetyczki i fryzjerki

Offline Aniołek

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20-05-2006
Targi Ślubne - Bydgoszcz
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Lutego 2006, 17:35 »
Aniula, a mozna od razu cos kupić? czy tylko zbierać wizytówki? bo my byśmy chcieli moze garnitur"odpykać" i ja kapelusz chciałabym kupić...
Na bukiety też chciałabym popatrzeć...Makijaż sobie dobrać (ale wspomniane kolejki mnie przerazają)...



Offline aniula

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 717
Targi Ślubne - Bydgoszcz
« Odpowiedź #10 dnia: 27 Lutego 2006, 18:37 »
Niestety nie, można było tylko pooglądać (chyba że bydgoskie firmy będą inne zasady). A wiązanki z kwiatów były tylko na pokaz, bo ze sztucznych. Kapeluszy wogóle nie widziałam, zreszta z butów też wyboru nie było nawet do oglądania.

Offline Aniołek

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20-05-2006
Targi Ślubne - Bydgoszcz
« Odpowiedź #11 dnia: 27 Lutego 2006, 21:50 »
to tak średnio...sukienkę i buty już mam...wesela nie robię w Bydgoszczy wiec mało mnie interesują tutejsze fryzjerki, kosmetyczki itd...



Offline aniula

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 717
Targi Ślubne - Bydgoszcz
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Lutego 2006, 21:58 »
W sumie racja, ale zawsze możesz zapytać jaką fryzurę czy makijaż by Ci zaproponowały  :D
Były jeszcze firmy sprzedające zaproszenia, księgi gości, podziękowania dla rodziców, wizytówki, zawieszki na butelki itp. związane z tym tematem ;)  
Powtarzam jeszcze, że to były firmy z Torunia, więc nie wiadomo jakie i ile pojawi się na targach w Bydgoszczy. Całkiem możliwie, że będzie tego więcej bo Bydgoszcz jest większym miastem i więcej tu firm.

Offline bączek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
Targi Ślubne - Bydgoszcz
« Odpowiedź #13 dnia: 1 Marca 2006, 21:03 »
jeśli chodzi o sukienki to będzie tylko Agnes,Romantica i Kasia ze Żnina

Offline Aniołek

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20-05-2006
Targi Ślubne - Bydgoszcz
« Odpowiedź #14 dnia: 1 Marca 2006, 21:14 »
o? skad wiesz? oglądałam sukienki Kasi na jej stronie i nic mi sie nie podoba (ale tanio ma).

Wiesz cos jeszcze?
a garnitury? Alkohol?



Offline bączek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
Targi Ślubne - Bydgoszcz
« Odpowiedź #15 dnia: 2 Marca 2006, 19:55 »
sukienka jak sukienka(ja się może nie znam)ale wiesz,albo masz kieckę za 500 i wyglądasz jak za 500 albo dasz drugie tyle i wyglądasz jak milion dolców  :brewki:

Offline Aniołek

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20-05-2006
Targi Ślubne - Bydgoszcz
« Odpowiedź #16 dnia: 2 Marca 2006, 20:24 »
Cytat: "bączek"
sukienka jak sukienka(ja się może nie znam)ale wiesz,albo masz kieckę za 500 i wyglądasz jak za 500 albo dasz drugie tyle i wyglądasz jak milion dolców

nie rozumiem, czego to dotyczy, wiec sie wstrzymam od komentarza :evil:



Offline ala
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
HEJ my też idziemy
« Odpowiedź #17 dnia: 3 Marca 2006, 11:37 »
cześć dawno mnie tu nie było. My też sie wybieramy na te targi. Chcemy zobaczyć może za butami ale jeśli nie będzie można nic kupić to trudno. ja mam też zamiar poszukać może kwiaciarnie, bo bukiet już znalazłam jaki chce tylko kwestia wykonania-gdzie i za ile.
 do bączka
Jeśli chodzi o cene sukni to nie ma znaczenia czy zaplacisz 500 czy 1000 Ja znalazłam sukienkę za 650 -wypożyczenie ale jest na prawdę bardzo ładna i elegancka i nie uważam że wygląda na tą cene a widziałam tez sukienki w cenach 1000-2000 wypożyczenie i szczerze mówiąc nie założyłabym ich nigdzie. Pozdrawiam

Offline klaris
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 54
Targi Ślubne - Bydgoszcz
« Odpowiedź #18 dnia: 3 Marca 2006, 15:55 »
Czy ktoś się orientuje jak wygląda dzień na targach, tzn. czy o konkretynych godzinach coś się dzieje?

Offline Aniołek

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20-05-2006
Targi Ślubne - Bydgoszcz
« Odpowiedź #19 dnia: 3 Marca 2006, 16:07 »
Cytat: "ala"
do bączka
Jeśli chodzi o cene sukni to nie ma znaczenia czy zaplacisz 500 czy 1000 Ja znalazłam sukienkę za 650 -wypożyczenie ale jest na prawdę bardzo ładna i elegancka i nie uważam że wygląda na tą cene a widziałam tez sukienki w cenach 1000-2000 wypożyczenie i szczerze mówiąc nie założyłabym ich nigdzie. Pozdrawiam

dzieki ala, wyręczyłaś mnie! identycznie bym skomentowała, tylko jeszcze bym obniżyła cenę sukienki- moja jest tańsza i jest odzwierciedleniem moich marzeń

klaris, myślę, ze nic sie nie dzieje z podziałem na godziny. Oni pewnie wszyscy przyjeżdzaja i tak siedza przez te kilka godzin...Taka jest moja wizja



Offline bączek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
Targi Ślubne - Bydgoszcz
« Odpowiedź #20 dnia: 3 Marca 2006, 19:36 »
uuu,widzę,że dyskusja nam się ożywiła,ale ja już nic nie piszę,żeby nie wnerwiać naszych drogich pań.co złego to nie ja

Offline Aniołek

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20-05-2006
Targi Ślubne - Bydgoszcz
« Odpowiedź #21 dnia: 3 Marca 2006, 19:56 »
Cytat: "bączek"
uuu,widzę,że dyskusja nam się ożywiła,ale ja już nic nie piszę,żeby nie wnerwiać naszych drogich pań.co złego to nie ja

nie, no co ty! pisz, pisz! :P nikt nie ma żalu- taki mały chrzest na początek...



Offline bączek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
Targi Ślubne - Bydgoszcz
« Odpowiedź #22 dnia: 4 Marca 2006, 21:40 »
no to już mi  lepiej.jutro targi-tylko kasia będzie robić pokaz z modelkami,ale klimat dziwny,na sali gimnastycznej!do zobaczenia  :hopsa:

Offline Aniołek

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20-05-2006
Targi Ślubne - Bydgoszcz
« Odpowiedź #23 dnia: 4 Marca 2006, 23:05 »
Cytat: "bączek"
na sali gimnastycznej!do zobaczenia

na sali???ja sie tam pogiubie! nigdy nie byłam na Zawiszy :| . W ogole juz mi sie odechciewa isć na te Targi...Będzie duzo par, a mi bedzie przykro, ze muszę być sama... :evil: No i najważniejsze- po co mi tak naprawdę wiadomość o bydgoskich firmach, jak i tak nie będe z nich korzystac...qrczę, sama nie wiem- z jednej strony jestem ciekawa, z drugiej mi sie nie chce...



Offline lukes
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 59
Targi Ślubne - Bydgoszcz
« Odpowiedź #24 dnia: 5 Marca 2006, 14:32 »
Hejka! Bylem z Narzeczoną na targach i...czuje niedosyt. Częsci meskiej prawie ...moze z 2 stoiska i bardzo ubogie...butow  nie bylo, tak samo z przedstawicielami np sal biesiadno-weselnych. Nie prezentowaly sie zespoly muzyczne...hmmm..duzo ludzi-mało miejsca!!! Nie to co w Szczecinie...:P Pozdrawiam!





Offline Aniołek

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20-05-2006
Targi Ślubne - Bydgoszcz
« Odpowiedź #25 dnia: 5 Marca 2006, 21:24 »
Cytat: "lukes"
butow  nie bylo

jak to nie???widzocznie przeoczyłeś te cztery pary kolorowych meskich bucików, które były przy garniturach :) My byliśmy godzinę i też nam sie nie podobało



Offline pszczolka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
Targi Ślubne - Bydgoszcz
« Odpowiedź #26 dnia: 5 Marca 2006, 21:57 »
Ale lipa te targi!! Najbardziej liczylam na jakies fajne orkiestry i ... nic!!!!! Moze wy macie jakies fajne orkiestry z Bydgoszczy zeby mi polecic??

Offline bączek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
Targi Ślubne - Bydgoszcz
« Odpowiedź #27 dnia: 5 Marca 2006, 22:15 »
Słabo,prawda?Bydgoszcz jakoś zostaje w tyle.

Offline ala
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
cześć my też byliśmy
« Odpowiedź #28 dnia: 5 Marca 2006, 22:15 »
Stoisk trochę było- zależy czego kto szukał. Co prawda my nie szukaliśmy zespołu ale faktycznie był chyba tylko 1 o ile pamiętam. bylismy raczej nastawieni na poszukiwania samochodu, fotografa i dekoracji - ale te ceny.... :? za to jestem rozczarowana bo wygląda na to że mój wymarzony bukiet właśnie przekwitł ( kwiaty które wybrałam  cieżko jest dostać w okresie letnim a jeśli sie to uda to cena bukietu... chyba poszukam czegos innego :( ) jeszcze zobaczymy pozdrawiam

Offline yvonn
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
Targi Ślubne - Bydgoszcz
« Odpowiedź #29 dnia: 6 Marca 2006, 08:11 »
Strasznie ubogie te "targi", jeżeli wogóle można je nazwać targami. Dobrze że większość mam już pozałatwiane i za dużo nie musze szukać ;)