Autor Wątek: sala MYSŁOWICE i okolice (Katowice, Murcki, itp.)  (Przeczytany 7297 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Relient
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Mężczyzna
sala MYSŁOWICE i okolice (Katowice, Murcki, itp.)
« dnia: 27 Września 2010, 12:22 »
Witam,

Razem z Moją Miłą szukam sali na wesele.  Jesteśmy oboje z Mysłowic, szukamy sali najlepiej w Mysłowicach i okolicach (Katowice, Imielin, Lędziny, Murcki, Giszowiec).

Poszukujemy sali na około 80-85 osób.  Interesują nas terminy od czerwca do września 2012 roku.

Od razu mówię że byliśmy już u PINOCEGO w Lędzinach i wiem że brak terminów i strasznie drogo bo 200 pln / os.  Tak samo odnośnie LARI na Laryszu, fajna sala, cena też OK, ale nie chcemy tam ponieważ już mieliśmy tam dość dużo wesel i imprez rodzinnych i szukamy czegoś innego.

Bardzo proszę o pomoc i opinie.
Dzięki :)

Offline aiyyo
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 1.09.2012
Odp: sala MYSŁOWICE i okolice (Katowice, Murcki, itp.)
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Września 2010, 12:52 »
A Trojak w Myslowicach? Bylam tam na weselu w pazdzierniku 2008 i wszystko bylo w jak najlepszym porzadku, jedzenie smaczne, duzo, obsluga mila. :)

Offline Relient
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: sala MYSŁOWICE i okolice (Katowice, Murcki, itp.)
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Września 2010, 13:50 »
w Trojaku tez strasznie drogo i w ogóle ostatnimi czasy podobno się popsuł :( rozmawiam z ludźmi z M-ce co tam ostatnio robili wesela i odradzali, w Turkusie (który jest zaraz obok, jest ohydnie). 

Offline aiyyo
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 1.09.2012
Odp: sala MYSŁOWICE i okolice (Katowice, Murcki, itp.)
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Września 2010, 17:06 »
Czy sie Trojak popsul nie wiem, ale w kwietniu tego roku przyjaciel TZ'a mial tam wesele, niestety z przyczyn losowych nie moglismy byc na nim, ale z tego co rozmawialismy na ten temat, byli bardzo zadowoleni. Fakt faktem placili chyba 190 zl za osobe bez alkoholu i czegos tam jeszcze, nie pamietam, bylo kolo 80 osob i impreza byla bardzo udana. Co do ceny, sama w maju zjezdzilam kolo 30 sal i musialam cos wybrac dla siebie, ale uwierz mi, ze cena czasem jest bardzo wzgledna. Przykladowo, widzielismy sale, dosc ladne np po 165 zl za osobe, bez ciasta, tortu, alkoholu, napoji, itp, gdzie jeszcze zyczyli sobie korkowe, co po przeliczeniu wyszlo mniej wiecej tyle samo, co moja sala za 200 zl, gdzie nie mam tylko alkoholu. Podobnie policz jak sprawa wygladac bedzie z dziecmi - sala tansza nad ktora sie zastanawialam oferowala 50% ceny dla dzieci w wieku 0-3, a powyzej 3 lat - platne 100%. Moja sala oferuje do 3 lat za darmo, a bodajze do 7 lat 50% ceny. Kolejna sprawa dekoracja - jedna z tanszych sal zyczyla sobie bardzo duza kwote za obowiazkowa dekoracje, ktora wykonuja. Zrobilam sobie wyliczenia w excelu chyba 4 najladniejszych dla mnie sal, w przedziale cenowym chyba od 160 zl do ponad 200 i po przeliczeniu roznica na calosci w tej za 160 byla bardzo nieznaczna niz za 200 zl, biorac pod uwage wszystkie szmery bajery :)

Offline Relient
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: sala MYSŁOWICE i okolice (Katowice, Murcki, itp.)
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Września 2010, 20:52 »
a czy słyszałyście o restauracji "Murckowianka" w Murckach? Zdjęcia na stronie www całkiem niezłe, ale wybieramy się ta w niedziele zobaczyć na żywo co i jak :)

Offline aiyyo
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 1.09.2012
Odp: sala MYSŁOWICE i okolice (Katowice, Murcki, itp.)
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Września 2010, 20:59 »
Ja tam dzwonilam w maju jak szukalam sali, rozmawialam z jakims panem, byc moze to byl wlasciciel. Nie ogladalam tej sali, wiec pewno cos mi w niej nie pasowalo jak rozmawialam przez telefon, chyba byla za mala jak dla mnie :)

Offline Relient
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: sala MYSŁOWICE i okolice (Katowice, Murcki, itp.)
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Września 2010, 14:53 »
Aiyyo możliwe że była za mała bo na ta chwilę maja max 80 osób, ale w przyszłym roku już będą mieli większą salę do 120 osób :) a my szukamy an 2012 :)

Offline MySkin

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011-06-04
Odp: sala MYSŁOWICE i okolice (Katowice, Murcki, itp.)
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Września 2010, 15:21 »
A Hoga w Myslowicach? powinna sprostac
pozdrawiam
Agata

Offline Relient
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: sala MYSŁOWICE i okolice (Katowice, Murcki, itp.)
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Września 2010, 16:44 »
Nie chcę być wybredny ale Hoga na pewno nie.  Słyszałem o tym lokalu więcej złego niż dobrego i tyle mi wystarczy   ;D

Z lokali które planujemy jeszcze odwiedzić to:
Murckowianka (Murcki)
Hubertus (Murcki)
U Knopka (Imielin)
Avocado (Katowice)
Sylvestrowa (Katowice)
Club 99 (Katowice)
Samanta (Mysłowie, Krasowy)
Restauracja Ambasador (Katowice)

Póki co to wszystkie swoje nadzieje pokrywam w pierwszych 5 :) w najgorszym wypadku zawsze jest sprawdzone Lari na Laryszu :)

Byliśmy już  min. :

Stara Baśń
EuroHotel
Pinocy
Angelo
Pod Lipami

i coś tam jeszcze było :) póki co to je odrzuciliśmy ze względu na cenę, brak klimy, ponury klimat :P
Jak ktoś zna jeszcze jakieś sale to proszę pisać :) Nie potrzebuje opinii, bo te znajdę na forum, a jak nie znajdę to o nie poproszę.  Na tą chwile potrzebuję tylko nazwę i lokalizację, żebysmy moli pojechać i zobaczyć.

Dzięki,
Reilent

Offline kubus
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • data ślubu: 2010
Odp: sala MYSŁOWICE i okolice (Katowice, Murcki, itp.)
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Września 2010, 16:51 »
Czy byliście w Restauracji Krasowia w Mysłowicach-Krasowach.  Teraz jest podobno najtańszą restauracją w okolicy, bo za wesele kolega zapłacił 165zł za osobę za  jedzenie , ciasto , tort i owoce. Napoje własne , ale wystrój cały robi lokal. Kelnerzy byli mili , a jedzenia było dużo i dobre i przede wszystkim ciepłe. Nie wiem  jakie mają wolne miejsca, ale opinia jest dobra. 

Offline gulka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
Odp: sala MYSŁOWICE i okolice (Katowice, Murcki, itp.)
« Odpowiedź #10 dnia: 11 Października 2010, 13:14 »
Dom przyjęć irys w mysłowicach -brzęczkowicach (teren ogródków działkowych) polecam
www. halokwiaty. sklepna5. pl

Offline Dziobasek25
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.10.2011
Odp: sala MYSŁOWICE i okolice (Katowice, Murcki, itp.)
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Października 2010, 00:27 »
My będziemy mieć wesele w Lari w Mysłowicach. Jedzonko i organizację wszyscy zachwalają. Ceny baaardzo przystępne jak dla nas bo w granicach 150-160zł za jeden dzień z ciastami, lodami i TORTEM! :) bez napoi i alkoholi.


Offline barbara21
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.08.2009
Odp: sala MYSŁOWICE i okolice (Katowice, Murcki, itp.)
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Października 2010, 22:44 »
Dziwne, że Hoga ma taką złą opinię, My z meżem często bywamy tam na różnych imprezach z racji bliskiego zamieszkania.  Jednak nie to jest powodem do zachwalania.  Ile razy tam byliśmy zawsze wychodziliśmy zadowoleni i najedzeni do syta.  Ostatnio byliśmy z mężem gośćmi na weselu we wrześniu i to co można powiedzieć, to same superlatywy.  Osobiście myślę, że najlepiej sprawdzić samemu, bo te liczne opinie internetowe ze słyszenia mają różny charakter.  Rozumię, że są różne gusta i smaki ale wielu pozytywnym faktom nie da sie zaprzeczyc.  Z tego co wiem ( a menu z cenami i ilościami mają w internecie) to są wyjatkowo konkurencyjni a może nawet bezkonkurencyjni.  Jednym słowem jak sam nie sprawdzisz to się prawdy nie dowiesz.  Gorące pozdrowionka dla wszystkich weselników.

Offline gulka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
Odp: sala MYSŁOWICE i okolice (Katowice, Murcki, itp.)
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Października 2010, 08:52 »
Dokładnie Barbaro zgadzam sie z tobą . Sama tez jestem właścicielka domu przyjęć i czytając opinie innych to najlepiej sprawdzić samemu . Zawsze sie ktos znajdzie kto nie będzie zadowolony z jedzenia ,obsługi itp. Sa gusta i guściki hehe. Spotkałam sie z opiniami o innych że tak powiem domach przyjęć z wieloletnią tradycją i ludzie zarzucali im to czy tamto a tez sie z tymi opiniami nie zgadzałam bo byłam tu czy tam na weselu . Więc najlepiej zaufać tym co organizują wesele i nie stresować sie za dużo przed ta wążną dla młodych imprezą . a czym więcej człowiek zasięgnie porad i opini tym gorzej ma wybrać . pozdrawiam
www. halokwiaty. sklepna5. pl

Offline albertk2
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: sala MYSŁOWICE i okolice (Katowice, Murcki, itp.)
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Października 2010, 11:22 »
Witam ja znalazłem sale na wesele w Katowicach poprzez www. GdzieWesele. pl[/b]]www. GdzieWesele. pl bardzo dużo sal weselnych oraz dużo opinii o salach z katowic i śląska.  Ja pisałem maile do każdej sali weselnej odnośnie wolnego terminu i na następny dzień miałem już wszystko jasne gdzie można zorganizować przyjęcie weselene

Offline MySkin

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011-06-04
Odp: sala MYSŁOWICE i okolice (Katowice, Murcki, itp.)
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Października 2010, 13:12 »
o jakis spemer :/
pozdrawiam
Agata

Offline Relient
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: sala MYSŁOWICE i okolice (Katowice, Murcki, itp.)
« Odpowiedź #16 dnia: 19 Stycznia 2011, 22:03 »
Myśmy wybrali restauracje "Irys" przy wjeździe do Tych.  Cena nawet ok, bo 180 PLN, sala duża i ładna, opinie też dobre.  Teraz szukamy zespołu na wesele :) Ustalony termin to 01. 09. 12 :)

Offline aiyyo
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 1.09.2012
Odp: sala MYSŁOWICE i okolice (Katowice, Murcki, itp.)
« Odpowiedź #17 dnia: 23 Stycznia 2011, 19:16 »
Relient - no to mamy ta sama date slubu :)

Offline Relient
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: sala MYSŁOWICE i okolice (Katowice, Murcki, itp.)
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Stycznia 2011, 17:59 »
super :) a powiedz mi, masz już jakąś fajną kapele?? Myśmy mieli jedną na oku, ale cena 3200 PLN mnie zabiła i szukam czegoś innego.

Offline hacia

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.08.2014
Odp: sala MYSŁOWICE i okolice (Katowice, Murcki, itp.)
« Odpowiedź #19 dnia: 8 Lutego 2013, 18:38 »
Czy ktoś ma aktualne informacje nt. Restauracji Hoga ?

Offline paskudka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28-12-2013
Odp: sala MYSŁOWICE i okolice (Katowice, Murcki, itp.)
« Odpowiedź #20 dnia: 16 Lutego 2013, 20:04 »
a próbowaliście w Finezji na Wesołej? (dawna Amfora) - jest nowy właściciel i wiem, że mają chyba tylko 3 terminy w tym roku zajęte;)

Offline BasiaN
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.06.2013
Odp: sala MYSŁOWICE i okolice (Katowice, Murcki, itp.)
« Odpowiedź #21 dnia: 1 Lipca 2013, 20:39 »
My mieliśmy nasze wesele(29. 06. 2013) w restauracji Hoga w Mysłowicach . Jesteśmy zadowoleni, mieliśmy wesele na dolnej sali na 30 osób, jedzenie było rewelacyjne, wszyscy goście sobie to chwalili, co zostało spakowali nam na koniec do domu.  Mieliśmy do wyboru różne wersje wystroju stołu, tort był już wliczony w menu, jedynie ciasto i napoje płatne osobno od osoby 25zł, ale warto sobie wybrać taką opcję, bo jednak ciężko byłoby samemu piec jeszcze na wesele:) bardzo fajne jest jam oświetlenie parkietu, jak na dyskotece, kolorowe światelka.  sala ma klimatyzację.  My polecamy, jak będzie okazja to tam wrócimy na inną imprezę :)