e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Jakie kwiaty w czerwcu?  (Przeczytany 11330 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ines85 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 11.06.2011
Jakie kwiaty w czerwcu?
20 września 2010, 17:21
Dziewczyny jakie kwiaty kwitną w czerwcu?Bo jak wiadomo kwiaty sezonowe są tańsze na ustrojenie stołów weselnych i Kościoła jest ich sporo potrzebnych.

Offline słodka_wanilia Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 17.09.2011
Odp: Jakie kwiaty w czerwcu?
24 września 2010, 13:21
Jakie...
Generalnie wszystkie, przecież czerwiec to jest lato, a wiadomo, że latem to prawie wszystkie kwiaty dostaniesz...
Może z wyjątkiem jakiś konwalii albo coś...

Offline sitael Mężczyzna

• ...w tym cała rzecz...
  • nowicjusz
  • data ślubu: never
24 września 2010, 13:59
Witaj,

zawsze - bez względu na porę roku - kwiaty sezonowe.  Są bardziej trwałe, są związane z porą roku, i są zdecydowanie tańsze. 
W Polsce: absolutnie zachwycające o tej porze roku są PIWONIE.  I właśnie piwonie polecam najbardziej.  Ale warto przemyśleć by bukiet był z kwiatów mieszanych, wtedy jest bardziej lekki i sprawia wrażenie bardziej naturalnego. 
I najważniejsze pamiętaj, o czym już pisałem - kwiaty sezonowe.  ;-)
Powodzenia. 

Offline ines85 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 11.06.2011
27 września 2010, 18:15
sitael ja wiem że kwiaty sezonowe tylko jakie to są w czerwcu prócz piwonii?

Offline Pandi Kobieta

• maniak
11 grudnia 2011, 19:23
Odświeże watek - czerwcowych bukietów. Wlasnie o takim musze myslec osobiscie i padło na goździki, ale tylko i wylcznie ze wzgledu na kolorystyke i ulozenie - wymarzyła mi sie kula :D.
Piwonie niestety mi odpadły - bo nie wytrzymuja za dlugo zarowno w bukiecie jak i w butonierce  :-[ a szkoda, bo juz mialam piekny pomysł  :) ..
Eustomy tak czesto wykorzystywane w przeroznej kolorystyce ..

Offline SFA

• nowicjusz
  • data ślubu: 21.10.2012
25 lipca 2012, 14:41
Moim zdaniem w czerwcu to jest dość duży wybór kwiatów jak na stoły na salę jak i do bukietów Panny młodej. To prawda Konwali już nie kupisz, chodź są ładne, ale te podstawowe jak lilie czy róże i inne dostaniesz w każdej kwiaciarni. Zależy kto jakie lubi i zapachy.

Offline margaret12 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 17.06.2017
  • Ślub w: Chojnice
6 stycznia 2016, 15:24
bukiety ślubne w których głównym motywem są piwonie - w różnych odmianach i kolorach z nie bagatelnymi dodatkami - to cudo samo w sobie! idealnie wyglądają w bukietach na stołach gości oraz na stole młodych!
Mam za sobą wiele wesel - z racji  - dorabiane sobie kelnerując - widziałam już tulipany - róż z bielą - kwiecień - fantastycznie, czerwiec - dominowały słoneczniki! ;) no róże są widoczne wszędzie... klasyka fakt, nie mniej jednak zawsze kobietki możemy zaszaleć i popłynąć z wyobraźnią ;)

Offline SandraGorka

• nowicjusz
  • data ślubu: 16 lipca 2016
  • Ślub w: Piekielnik
12 stycznia 2016, 00:31
Czerwiec to raj dla miłosników kwiatów! Może warto skusić się na wiązankę skomponowaną z różnych kwiatów w podobnej gamie kolorystycznej. Dla bardziej niezależnych Panien młodych salony oferują nowoczesnei niestandardowe wiązanki.  Najlepiej udać się do kwiaciarni, tam specjalisci z pewnością dobiorą odpowiednią wiązankę.