e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Muzyczny pociąg zaskakujących zwierzaków Fisher Price - sprzedam :)  (Przeczytany 4442 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 14.06.2008
Witam.

Mam do sprzedania wspaniały, wielki pociąg z serii Amazing Animals firmy Fisher Price, czyli pociąg zaskakujących zwierzaków.

Pociąg posiada dwa tryby zabawy, dla dziecka, które jeszcze nie raczkuje, tryb zabawy bez ruchu, gra muzyczka, świeci się komin. Gdy dziecko wsadza zwierzaczka do lokomotywy, słychać głos maszynisty - j. ang. - oraz wesołe melodyjki.

W trybie dla dziecka raczkującego, pociąg, po naciśnięciu zielonego komina, ruszy w wesołą podróż.
Mały żółty kominek, po naciśnięciu, wydaje odgłosy zwierząt.

Pociąg nosi ślady używania - zdjęcia.

W komplecie żyrafa, słonik, małpka się zagubiła. Zwierzątka posiadają terkoczące, ruchome elementy ciała oraz specyficzne, fakturowane spody nóg.
Zabawka posiada regulację głośności jest naprawdę duża,około 58 x 18 x 33 cm. Zasilana trzema betriami LR 14 - brak w zestawie

Cena 59 złotych plus ew. wysyłka.

Odbiór osobisty mile widziany.

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Mam również:

Muzyczna piłeczka Fisher Price która nawiązuje swoim wyglądem do afrykańskiej dżungli. Przezroczysta plastikowa pokrywa pozwala swobodnie ogladać wszystko, co dzieje się wewnątrz zabawki. Na zielonej podstawie piłki znajdują się trzy postacie. Turlanie piłki sprawia że zabawka wydaje naturalne i ciekawe efekty dźwiękowe.  Stan idealny!

Cena 20 zł.

Pełzak Fisher Price. Wspiera raczkowanie. Po dotknięciu przez dziecko kula zaczyna się toczyć,gra wesoła melodyjka i migają światełka zachęcając tym malca do pogoni za nią.
Stan idealny!

Cena 25 zł. anusiah - rezerwacja

Piesek Snoopy Fisher Price do ciągania na sznureczku. Podczas jazdy piesek wydaje odgłos szczekania, macha uszkami i kręci główką i co najwazniejsze - nie wymaga baterii :D
Stan bardzo dobry+

Cena 18 zł.

Szczeniaczek Uczniaczek Fisher Price, śpiewa, mówi, uczy liczyć. Nie działa uszko - oderwał się jeden kabelek - nie mam lutownicy, więc nie naprawię. Poza tym wygląda jak nowy.

Cena 32 zł

Ciuchcia cyrkowa Fisher Price z dwoma klockami. Gdy lokomotywa jedzie, klocek w środku podnosi się w górę i opada w dół. Klocek w wagoniku jest obracany i podświetlany.
Stan bardzo dobry.

Cena 25 zł.

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
oj szkoda, że Anusia zarezerwowała tego pełzaka... Może jednak go nie będzie chciała??  ;D ;D ;D

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Testowałam go - zapiernicza jak szalony  koło 80 cm i czeka aż się go szturchnie :) Niezły jest :D :D :D Ale nam się nie przyda...

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Mi by się bardzo przydał, bo myślę że zainteresowałby Natalkę - ona teraz z podciągania się przechodzi w raczkowanie :)

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Oj chyba przesadziłam z tymi 80 cm...ale w przełożeniu na tempo i rozmiary dziecka, to gdzieś tyle by było :D :D :D

Offline anusiah Kobieta

• Chuck Norris
Pati ależ nie ma problemu ... jak chcesz to oddam rezerwację Tobie ;D ;D ;D
Mamy dużo zabawek i aż tak mi się nie spieszy ...jeszcze go sobie upoluję! ;)

Jakbyś jednak go nie kupiła to ja jestem następna w kolejce! ;D

Offline ika3w Kobieta

• Ilona
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 23.08.2008r
Heh, na pełzaka to i ja bym była chętna :)

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
No nie, wszystkie chętne a w końcu żadna nie kupi :D

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Jak Ania nie chce to ja biorę :) Aga przeleję Ci pieniążki albo jutro wieczorem albo w sobotę rano :) Chyba że bedę miała drobne w portfelu to dam Ci do ręki :)

A wezmę go jak najszybciej :)

Offline s.aga Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 16.10.2004
a ile byś chciała za Piesek Snoopy Fisher Price z przesyłką, ewentualnie jeszcze ze szczeniaczkiem

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Pati, nie ma sprawy - jak Ania zwalnia go to ok.

Aga - one są lekkie - ja myślę, że paczka do kilograma by wyszła, czyli ek. 9,5 albo prior. 11