e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: restauracja MAGNAT Jaworzno  (Przeczytany 6886 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Madyik Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 11.06.2011
restauracja MAGNAT Jaworzno
17 września 2010, 08:15
bardzo proszę o jakieś opinie o restauracji MAGNAT (Jaworzno, niedaleko stadniny).   Planujemy tam wesele w czerwcu, sala bardzo nam się podoba, ale nie wiemy nic jak z jedzeniem, obsługą itd.   Jeżeli ktoś zna, bardzo proszę o opinie.

Offline mirekmm Mężczyzna

• nowicjusz
Odp: restauracja MAGNAT Jaworzno
17 września 2010, 22:04
Jak mam Ci doradzic zrób wesele w najlepiej w magdalence.  W  magnacie włosy pływają w rosole, schabowy chyba ze świeżo rozjechanego kota.  sałatki deptane śmierdzacymi nogami,  obsługa zasmarkana chodzi całe wesele ( brak chusteczek firmowych) kudły nie umyte jakieś takie wyleniałe, myszy biegają po sali, od czasu do czasu pojawi się naje. . . . ny kucharz z tasaczkiem no i to tyle co od obsługi.  Gnojuwa od czasu do czasu wypływa pod obiekt.  No i musisz uwazac na Pana młodego bo w czasie wesela pod obiekt przyjeżdzają striptizerki z rumunii.

Pozdrawiam

Offline MARIAk22 Kobieta

• nowicjusz
22 września 2010, 00:07
Cytat: Madyik link=topic=22013. msg1364789#msg1364789 date=1284704128
bardzo proszę o jakieś opinie o restauracji MAGNAT (Jaworzno, niedaleko stadniny).    Planujemy tam wesele w czerwcu, sala bardzo nam się podoba, ale nie wiemy nic jak z jedzeniem, obsługą itd.    Jeżeli ktoś zna, bardzo proszę o opinie. 

Cześc
Nie słuchaj tego błazna.  Lokal jest swietny, obsługa równiez.  Byłam dwa tygodnie temu na weselu.  Nie było osoby która zle powiedziałaby o tym lokalu.  Organizacja naprawde jest ok.  Jedzenie równiez.  Powiem Ci tylko tyle przyjdź przed weselem i zobacz patery to sie przekonasz sama. 
Pozdrawiam

Offline magdaxxx

• nowicjusz
11 października 2010, 14:19
witam
ogólnie sala ładna mieści max 90 osób na wiecej jest za ciasno.  Duży minus to jeżeli jest ciepło to nie ma klimatyzacji na parkiecie i człowiek jest cały mokry, jest za to na sali gdzie siedza goście ale zwykle trzeba poprosic o włączenie i za chwile wyłączaja.  Jeżeli chodzi o jedzenie to wszyscy dostali zimny rosół na poczatek wiec myslałam ze bedzie tylko gorzej, no ale jakoś poszło drugie danie wyliczone na paterach jedzenie wystarczająco, zimna płyta nawet ok chociaż wcale nie jakoś dużo, gdyby stoły nie były ładnie przystrojone to by sie wydawało mało.  Wiadomo jedzenie i tak zostaje ale zawsze chodzi o to by było co sobie wybrać na talerz.  Pozostałe posiłki smaczne.  Natomiast radze pilnować byłam tam dwa razy, gdy sie na koniec imprezy zbiera jedzenie do domu to co zostało to z kuchni kelnerki nie daja wszystkiego.  No a szef tej "restauracji" to jeszcze dużo musi się nauczyc myślałam na początku ze te opinie to może tak tylko ale niestety nie należy do miłych ludzi, i z tego co już wiem od innych ludzi z tego sezonu weselnego zwykle po imprezie pan znajduje jakies usterki na sali, w ubikacji itd.  wiec trzeba sie nastawic na dodatkowe koszty.  Ale od strony gościa to nie wygląda to tak źle oprócz tego co napisałam na początku. 

• nowicjusz
17 października 2010, 13:26
MAGDA zajmij się lepiej dystrybucją swojego kiepskiego ciasta.  Co do żarcia żekomo nie oddawanego przez obsługę to straciłaś pamięc ? przeciez miałaś wszystko na stole wyłożone czy nie ? Co do twojego męża to jest kawał świni i chyba wiesz o co chodzi.  Nie przypominam sobie żeby ktoś z twoich gości za coś płacił po weselu widocznie nie jesteś w temacie.  Właściciel poszedł nawet za daleko na ustępstwa.  Świnia jak nie umie pic to niech pije mleko!!! Szkoda że nie przyjechał po paterę bo dopiero by dostał opier_ol.  Myślę że cię szybko nie zobaczę i twojego kiepskiego ciasta i oczywiście będę odradzał wszystkim zakup tego badziewia.

• nowicjusz
17 października 2010, 13:38
Acha i jeszcze  JEDNO,  czyż pani Magdaleno z Jaworzna dystrybutorze ciasta (NUGETS) ciasto z wesela które leżakowało na paterach nie poszło do sklepu? - bo z tego co wiem na drugi dzień po weselu była tam promocja.

Offline elusia89 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 23.06.2013
11 września 2011, 14:49
Bardzo proszę o odnowienie wątku :) i jakieś nowe opinie ponieważ myślimy nad tą sala
Dziękuję i pozdrawiam !!

Offline kamila123 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 2.10.2013
10 grudnia 2014, 00:09
SZCZERZE ODRADZAM! Widać po odpowiedzi powyżej że "szef-właściciel" nie ma za grosz kultury - ZWYKŁY WIEŚNIAK (przynajmniej na forum mógłby zgrywać pozory a nie podpisywać się swoją firmą i takie coś pisać. . . , tak samo jest w stosunku do klientów.  Zgodzę się z odpowiedzią powyżej że zawsze będą Państwo oddawać za dziwnym trafem szkody które są "znalezione" po wyjściu gości.  Jedzenie przeciętne a zatrudniane kelnerki są bez doświadczenia oraz co najgorsze BEZ KSIĄŻECZEK SANEPIDOWSKICH! - 7 godzin pracy są na sali, 7 na kuchni przygotowują jedzenie! Liczy się kasa, najniższym kosztem. 

Offline jessijaworzno

• nowicjusz
31 marca 2016, 21:31
szczerze odradzam bardzo się rozczarowaliśmy niemiłą obsługą a menu było bardzo ubogie jak za tak wysoką kasę!

Offline mariagrabowska56

• nowicjusz
  • data ślubu: 06.2017
  • Ślub w: JAWORZNO
14 stycznia 2018, 15:46
Organizowałam wesele w tym lokalu w czerwcu 2017 r  polecam, wszystko było przygotowane idealnie, super współpraca z manedżerem Panem Andrzejem.Kelnerki i kelnerzy super się spisywali. Gorąco Polecam Maria Grabowska