Autor Wątek: DOBRA RADA DLA DZIEWCZYN SZUKAJĄCYCH FRYZJERA  (Przeczytany 1859 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ewita.29

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11-09-2010
DOBRA RADA DLA DZIEWCZYN SZUKAJĄCYCH FRYZJERA
« dnia: 6 Września 2010, 15:28 »
Witam 11 września mam ślub i chce wam dać kilka dobrych rad do szukania dobrego fryzjera,
Mi polecono dobrego i z  taka informacja  poszłam do salonu  pod  koniec sierpnia, niestety to co  pokazałam  fryzjerowi na  foto  a  fryzura którą mi  zrobił to dwa inne światy nie miał pojęcia jak za to się zabrać i zrobił tak jak on chciał porażka nie wypracował fryzury do końca dla mnie fryzura  próbna to  musi by tak zrobiona jak w dzień ślubu ''a nie  mniej więcej tak to będzie wyglądało '' to jego słowa  fryzura wytrzymała 2 godziny,następnie poszłam do innego salonu  pokazałam kobiecie  fryzurę  na  foto i znowu to samo uczesana byłam a styl jaki czesano  w  latach 70 tych a co najlepsze kiedy skończyła  powiedziała tak mniej więcej to będzie a teraz to  ściągamy mnie zatkało jak weszłam w  rozpuszczonych  włosach tak samo wyszłam.

Dziewczyny moja rada najlepiej jak się chce sprawdzić fryzurę  która się podoba to iść do fryzjera,  powiedzieć że się  idzie na wesele  i po prosić o  zrobienie takiej  fryzury  wtedy nie  zrobi wam na odczepnego
 ''mniej więcej ''tylko musi  ja  dobrze  wypracować wy  wtedy  sobie sprawdzicie jak będzie  się długo trzymać i czy wam pasuje to moja dobra rada po  przejściach z fryzjerami .


« Ostatnia zmiana: 6 Września 2010, 15:39 wysłana przez liliann »