e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Bracia Cugowscy - zespol na weselu?  (Przeczytany 1821 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kinia87 Kobieta

Bracia Cugowscy - zespol na weselu?
2 Września 2010, 15:52
zapewne zaraz mi napiszecie, ze mam nierowno pod sufitem troche ;) i wcale sie nie dziwie :) otoz wpadlam na pomysl, by sciagnac na moj slub braci Cugowskich jako zespol weselny. . .  oczywiscie pojecia nie mam, czy w ogole oni od osob prywatnych biora tego typu zlecenia. . .  ale bylby to szczyt moich marzen. . .  domyslam sie, ze cena tez bedzie konkretna. . .  czekam na odpowiedz od ich menadzera. . .  ;)
czy ja jestem normalna. . .  ?  ;)
moze ktos z Was korzystal kiedys z uslug jakichs slynnych wokalistow/zespolow i podzieli sie informacjami cenowymi, bo ja juz oczywiscie wytrzymac nie moge do odpowiedzi :)

Offline MGI1

"Czy Ty jesteś normalna" to jest złe pytanie. Pytanie właściwe jest jedynie czy jesteś na tyle bogata, żeby wyłożyć ok 50 000 zł za jakieś 2h grania (stawka zespołu + rider techniczny)  :)

A nienormalnego w tym nic nie widzę, na weselach śpiewały największe gwiazdy światowej estrady. To jedynie kwestia stawki. Czekam na rezultat z niekłamanym zainteresowaniem !

Offline kinia87 Kobieta

dla mnie P. Cugowski to jeden z najlepszych wokalistow. . .  tak cudnego drugiego glosu to nie znam, dlugo by szukac. . . 
dzieki za informacje wstepne odnosnie kwoty :) jak sie domyslalam, bedzie ciezko. . .  do aż tak bogatych nie naleze, zeby nie bylo:P ale do slubu jeszcze 2 lata, wiec jak sie postarac, to troche mozna odlozyc mysle :) bynajmniej mam taka nadzieje. .  czego sie nie robi dla spelnienia marzen. . .  czekam jeszcze z wielka niecierpliwoscia, co odpisze menadzer. .  :) bede informowac Was na bieżąco :)

Offline obserwator

Podejrzewam, że wszystko zależy od kasy. Każdy zagra do kotleta za odpowiednie dla niego wynagrodzenie :D. Tylko, że to nie jest 2 godziny, a co najmniej 10. I w tym jest właśnie sęk. ;)

Offline MGI1

10 nie zagrają żeby skały ... ły.

Offline obserwator

Też tak myślę.  :D

Offline kinia87 Kobieta

stawka za cale wesele to 60 tys. zł.

Offline MGI1

No to się jak widać wiele nie pomyliłem  :)

Offline MELODYJKA

wszystko fajnie,ale ja tam caly wieczor nie chcialabym sluchac Cugowskich,a podejrzewam,ze wszyscy goscie nie sa ich fanami:)

poza tym musieli by grac covery ,bo nie maja na bank repertuaru na 10h ;)

Offline MELODYJKA

no i jak wesele za 2 lata to stawka moze podskoczyc 8)

ale trzymam kciuki zebys spelnila swoje marzenia:)

Offline veronka17 Kobieta

:) Super pomysł z tym Cugowskim :) Vocal nr 1 na polskim rynku jak dla mnie :)....ale 60 tys.....troche dużo ....:)
Poza tym zgadzam się z Melodyjką , że na całe wesele to trochę nie bardzo ( coverów maja dużo-w to nie wątpię) , mogłoby byc trochę za monotonnie.
Natomiast jako atrakcja na weselu i spełnienie marzeń koncert-recital jak najbardziej . Myślę że 30-40 min by wystarczyło , a i cena na pewno nizsza :) a reszta mógłby się zająć jakiś normalny zespół albo dj.

Offline obserwator

Odp: Bracia Cugowscy - zespol na weselu?
13 Września 2010, 10:41
Jak ktoś ma kasę, a 100 tysięcy nosi w kieszeni jako drobne, to co to dla niego taki koszt. :hahahaha:

Offline MGI1

13 Września 2010, 20:53
No, ja tyle gubię biegnąc do tramwaju  ;)

Offline obserwator

14 Września 2010, 08:15
Powiedz, którym tramwajem jeździsz.... :Uu:

Offline Nemezis Kobieta

24 Września 2010, 02:35
Chciałam zaproponować to samo co veronka17 - żeby Cugowscy zagrali godzinkę a przez resztę wesela niech gra "normalny" zespół lub DJ ;) Ale coś mi się przypomina, że masz już zarezerwowany bardzo dobry zespół...? :brewki: :brewki: :brewki: I to bynajmniej nie za 60 tysięcy :p

Offline obserwator

24 Września 2010, 13:57
Jaki zespół, można wiedzieć? ;)

Offline kinia87 Kobieta

17 Listopada 2010, 15:36
tak tak;) mam zarezerwowany ZWIERZBAND :) rewelacja:))))))
Macie racje, Cugowski dobry na max godzine... ;) ale koszt bylby niewiele mniejszy, wiec bez sensu;)