Autor Wątek: Szukam sali w Zawierciu(lub okolicach) na 160osób  (Przeczytany 4028 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anullkaq
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
Szukam sali w Zawierciu(lub okolicach) na 160osób
« dnia: 31 Sierpnia 2010, 19:14 »
Witam!:)
Jesteśmy na etapie poszukiwania sali na 160osób w okolicach Poręby,Zawiercia.  Jak można się domyślić zależy nam na dobrym jedzonku,fajnej obsłudze oraz ładnej sali.  Co byście polecili Waszym zdaniem lub co już przetestowaliście i jesteście zadowoleni?;)

Offline wiki100
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: już jakiś czas temu ...
Odp: Szukam sali w Zawierciu(lub okolicach) na 160osób
« Odpowiedź #1 dnia: 1 Września 2010, 07:21 »
Witaj.
W okolicy masz dużo fajnych ale obiektów, ale tylko jeden pomieści taką ilość gości.  Polecam Ci Orle Gniazdo w Hucisku.  Masz tam do wyboru dwie sale w dwóch oddzielnych budynkach - jedna przygotowana na max 180 osób, druga na max 250 osób.  W każdym budynku masz kilkadziesiąt pokojów dla gości weselnych.  Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa a przede wszystkim kompleksowa organizacja.  O nic nie musisz się martwić - tam mają wszystko - autokar, bus - dla gości, super limuzynę (lincoln) dla młodych.
Ja tam miałam wesele w zeszłym roku, w tym też bylam tam dwa razy i było za każdym razem super.  Jeśli chcesz to Ci wyślę więcej info i zdjęcia tych sal.
Pozdrawiam.
Wiktoria

Offline kordekof
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Szukam sali w Zawierciu(lub okolicach) na 160osób
« Odpowiedź #2 dnia: 1 Września 2010, 10:19 »
A ja polecam Dom Weselny "U Muzyka" w Blanowicach.  Ładna,duża sala,dobre jedzenie,obsługa też w porządku.  Są też pokoje.  Byłem tam na weselu i było ok.

Offline aleksaandraa24
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szukam sali w Zawierciu(lub okolicach) na 160osób
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Września 2010, 12:47 »
Witam! :) Jeśli chodzi o sale to polecam nova riviera w zawierciu.  Sama mam zaklepany termin na przyszły rok tylko że mamy watpliwości bo jest to sala duża jak na nasze wesele które bedzie na 80-90osób i boimy się że goście znikną na takiej sali, ale jeśli szukasz sali na 160osób to ta jest warta polecenia.  Jedzonko pyszne ładny nowoczesny wystrój, obsługa w porządku i cena też jak na nasze miasto dobra. 

Offline anullkaq
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szukam sali w Zawierciu(lub okolicach) na 160osób
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Października 2010, 18:50 »
Dziękuje za wszelkie porady:)

kordekof- mam takie pytanie, jak byłeś na weselu to na ile osób ono było? bo koleżanka była na weselu tam właśnie, gdzie było ponad 100osób i podobno mało miejsca do tańczenia było;/

aleksaandraa24 -zastanawiałam się nad tą salą właśnie. . z tym, że miałam pewne wątpliwości, gdyż parę lat do tyłu miałam tam studniówkę no i parkiet w ogóle nie nadawał się do tańczenia, był strasznie śliski a buty i spodnie panów stawały się po dłuższym tam przebywaniu białe;) ale podobno tam był generalny remont i przejął to inny właściciel, tak? A z jakim wyprzedzeniem rezerwowaliście termin?

Pozdrawiam:)

Offline jutrzenka123
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szukam sali w Zawierciu(lub okolicach) na 160osób
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Grudnia 2013, 08:56 »
Witam,

Ja pisze pierwszy raz na tym forum.  Właśnie przymierzamy się do ślubu i rozpoczelismy poszukiwania sali.  Ogladalismy sale Nova Rivera, która bardzo nam sie spodobała.  Chcieliśmy tylko poznać opinie osób, które sie tam bawiły.  Takich opinii w internecie jest bardzo malo, a szczególnie nowych.  Czy taka dużą sala na 100 osób nie będzie za wielka? Jak było u Was? Cz było dobre jedzenie i jak dużo? Pozdrawiam i dziękuje :-)

Offline UD
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Szukam sali w Zawierciu(lub okolicach) na 160osób
« Odpowiedź #6 dnia: 3 Lutego 2014, 22:24 »
Byliśmy na weselu w Novej Rivierze gości było troszkę ponad setkę i było komfortowo.
Na tej sali jest kotara (kurtyna, zasłona ) jak kto woli, która się rozsuwa i sala się zmniejsza wiec nie ma problemu.
Jedzenie bardzo dobre , fachowa i miła obsługa.