e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: 28 sierpnia 2010 - ślub CZIGRY - Gratulujemy!!!  (Przeczytany 5439 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline justys0101 Kobieta

"W dniu tak wielkiej decyzji podjęcia
Waszego ślubu dla serca i szczęścia
chcemy złożyć Wam życzenia
niezmiennego powodzenia,
jak ogień gorącej miłości,
co dotrwa do późnej starości,
wyjścia z każdej sytuacji
i pozytywnych wibracji..."

Wszystkiego najlepszego z okazji ślubu oraz 100 wspólnych lat w radości miłości i szczęściu !!!

:bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet:

Offline eovina Kobieta

Wspólnej radości i zrozumienia
Gromadki dzieci i dużego mienia
Zaufania, cierpliwości i dużo MIŁOŚCI
Niech nie zabraknie i nutki zazdrości
A oprócz tego udanego życia
Słodkości, czułości i razem bycia
Siły na co dzień, męstwa i bliskości
I tak na koniec: jeszcze raz miłości!

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :)

Offline słodka_wanilia Kobieta

Wszystkiego najlepszego :)

Offline elemelka Kobieta

Dużo miłości, radości, uśmiechu, dzieci i piesków i wszystkiego co sobie wymarzycie na Waszej Nowej, Wspólnej Drodze Życia :bukiet:

Offline Anjuszka Kobieta

Ewcia!! Już dzisiaj ponoć masz ślubować swojemu Ukochanemu!!! Przyjmij najlepsze życzenia dla Was obojga na Nowej Drodze Życia!!! Przede wszystkim miłości, miłości, miłości, szczęścia i aby Wasze życie na zawsze było takie piękne jak dotychczas!!!!  :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka:

Wszystkiego najlepszego :Daje_kwiatka:

Offline madziatko Kobieta

Wszystkiego co najlepsze, miłości, miłości i zrozumienia :)

Offline misia241 Kobieta

To juz DZIS!!! :skacza:
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia Kochani ;D :D ;) :-*

Moje Gratulacje!! Życzę Wam duuużo szczęścia i jeszcze więcej Miłości!! ;D :-*

Offline ciriness

czigruś słoneczko najlepszego w waszym pięknym dniu, oby wszystkie dni były takie w waszym wspólnym życiu :)

Offline Asiste Kobieta

Ode mnie również najlepsze życzonka. Dużo miłości :-* :-* :-* :-*  :bukiet: :bukiet: :bukiet: :cancan:

Offline alinka692 Kobieta

• "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • Total likes: 4
  • data ślubu: 06.08.2010
Wszystkiego naj..naj..najlepszego na Nowej Drodze Zycia  :-* :-* :-* :-*

Offline pamela Kobieta

Wszystiego najlepszego na nowej drodze zycia!!!

Offline aeniołek Kobieta

Świadkowie w całym zamieszaniu nie mieli chwili, żeby Młodym złożyć życzenia  :mdleje: :mdleje: Zrobimy to DZIŚ. Ślub był PIĘKNY, kazanie CUDOWNE, Panna Młoda wyglądała ZJAWISKOWO. Zabijcie mnie ale zapomniałam zabrać ze sobą aparatu !! Więc musicie czekać na relacje Świeżej Żonki  ;D.

Offline Anjuszka Kobieta

Asia, a jak tak na Ciebie liczyłam... :P

Offline galaretka Kobieta

czigraaaaaaaaaa gdzieeee jessstteeesss :D czekaaaaamyyy

wszystkiego dobrego na Nowej Drodze po tej strone :D!

Offline kasia22 Kobieta

GRATULUJE ;D Wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia ;) :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka:

Offline patrycja_4r Kobieta

EWA Wszystkiego co najlepsze!!!Abyście zawsze uśmiechali się do siebie  ;D
Musisz szybko tu wrócic i zdac relację!!!  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Offline czigra Kobieta

moje kochane, a ja myślałam ze nie będziecie pamiętać :przytul: :przytul: :przytul: :przytul: ja dopiero dzisiaj piję,a  więc wybaczcie, ale opiszę wszystko jutro, przynajmniej część :-*
nie sądziłam, że ślub to tak stresująca sprawa :mdleje: nie powtórzyłabym tego, nigdy w życiu :nie: kościół był dla Nas, wesele rzeczywiście TYLKO dla gości, każde krzywe spojrzenie, a ja już drżałam, ze wesele jest do bani ::)  dostajemy mnóstwo smsów, że bawili się w najlepsze ;) ja się bawiłam OK, ale za bardzo się stresowałam, nic nie jadłam, nie byłam wstanie ::) dzisiaj nadrabiam ;D ;D ;D  napiszę coś jutro kochane :-* :-* :-*
dziękuję za życzenia :-* :-* :-*

Offline Anjuszka Kobieta

Czekamy !!!! I najedz się dziś i napij, a co!! W końcu już jesteś żoną  ;D ;D ;D

Offline Asiste Kobieta

czekamy!!! cieszę się, że wszystko się udał... Szalej Żoneczko i wypij za forumki :-*

Ewuś czekam z niecierpliwością!!!  ;D :-*

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Słodkiego, miłego życia  :Serduszka: :Serduszka: :Serduszka: :Serduszka: :skacza: :skacza: :brawo: :brawo: :brawo: :bukiet: :bukiet: :bukiet:  :skacza: :skacza: :skacza: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :jupi: :jupi:  :jupi: :jupi:  :skacza: :skacza: :skacza: :skacza: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Offline justys0101 Kobieta

Ewunia - zakładaj relacyjkę !!!  :uscisk:

Żoneczką już jesteś !!!  :los: :los: :los:

Offline czigra Kobieta

Kochane Wy moje, relacyjkę założę jak będę mieć choć jedno zdjęcie. Obiecuję :-* :-* :-* :-*
mąż wstał, wyszedł z psami, poszedł po bułeczki :brewki: :brewki: ciekawe jak długo potrwa ta sielanka :drapanie: :P
ja wciąż odsypiam, wesele skończyło sie ok 4.30, a wstawałam juz po 9 :mdleje:
dzisiaj mamy mnóstwo załatwiania, soki, patere z tortu itd ;)

Ale pech,że Asia nie wzięła aparatu!Miałybyśmy szansę szybciej zobaczyć foty  ::)

Offline paooolka Kobieta

Wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia :):):)

Offline aeniołek Kobieta

Dobra wiadomość- mam jedną fotkę, na pocieszenie !!!!  :skacza:

Świeżo zaślubione Małżeństwo  ;D

Offline Anjuszka Kobieta

łaaaa ślicznie wyglądaliście!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :Serduszka: :Serduszka: :Serduszka: :Serduszka:

Offline Aneczq1987 Kobieta

Spóźniona jestem, ale czgra - wszytskiego naaaaj świeża żonko  ;D  :-*