Autor Wątek: Skasowane zdjęcia ?  (Przeczytany 4211 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adiana

  • Agnieszka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16270
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.06.2008
Skasowane zdjęcia ?
« dnia: 19 Sierpnia 2010, 18:15 »
Tak dumam nad jednym problemem. Otóż, wyprzedałam sporo rzeczy po dziecku w odpowiednim wątku tu na forum, skasowałam zdjęcia z serwera IS - mam tam założone konto i już ich tam nie widzę...a na forum w wątku nadal się wyświetlają...jak to zrobić aby już ich nie było ? Nie mam możliwości edycji swoich postów. Za jakiś czas chciałabym ponownie powrócić do wystawienia kolejnych rzeczy po dziecku i nie chciałabym aby wyświetlały się nadal stare, nieaktualne, zdjęcia, bo wprowadza to niepotrzebne zamieszanie.
Zdjęcia skasowałam wczoraj, około 24 godzin temu już w sumie...gdzie tkwi problem ?

Offline madzia_n

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 20831
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
Odp: Skasowane zdjęcia ?
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Sierpnia 2010, 20:38 »
Wydaje mi się że to problem z IS. Mam tak samo. A zdjęcia które się nie usunęły, proszę, by usunęli mi moderatorzy, wskazując konkretny post i konkretne zdjęcie.
Czasem mam tak, że po dłuższej nieobecności na IS wchodzę i co widzę? Wcześniej usuwane zdjęcia... Tak więc to na pewno problem od nich.


Offline Adiana

  • Agnieszka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16270
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.06.2008
Odp: Skasowane zdjęcia ?
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Sierpnia 2010, 21:56 »
Ja się już domyślam, że to problem serwera, ale czy na prawdę nie ma innej opcji ? Ja mam tam sporo zdjęć i niektóre z nich chcę usunąć a niektóre zostawić, za jakiś czas znowu będę nimi tasować i za każdym razem muszę prosić o pomoc moderatora ? Bardzo przydałaby się opcja edycji. Ja rozumiem, że administratorzy nie mają do nas zaufania po problemach z pewnymi forumowiczami, ale może chociaż troszkę ?

Właśnie testowałam inny serwer do hostingu i tam sprawa wygląda równie "dobrze", wprawdzie zdjęcia znikają po pewnym czasie, ale nowo dodanym przypisywane są stare nazwy i mogą się one pojawiać zarówno w miejscu docelowym jak i w miejsce starych zdjęć - info od jednej z forumowiczek. 

Offline madzia_n

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 20831
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
Odp: Skasowane zdjęcia ?
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Sierpnia 2010, 01:34 »
No tak, w sumie mogliby przywrócić edycję... Ale co my możemy! :) Ja podałam opcję jakiej ja używam, z tym że ja fotki dodaję stosunkowo rzadko, więc i stosunkowo rzadko je usuwam... A może pokombinuj z  jeszcze innymi serwerami? Niestety żadnego nie polecę...


Offline Anjuschka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10267
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.05.2010
Odp: Skasowane zdjęcia ?
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Sierpnia 2010, 11:48 »
Adiana, ja wrzucam zdjęcia poprzez program JALBUM - założyłam tam sobie konto. I jak mam za mało miejsca, to usuwam cały katalog i zdjęcia się nie wyświetlają. Nie miałam jeszcze z nimi problemu.

http://jalbum.net/

Offline Mariolka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16728
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 kwietnia 2005 r.
Odp: Skasowane zdjęcia ?
« Odpowiedź #5 dnia: 4 Października 2010, 15:50 »
dokładnie...tu an forum jest tak,że musisz potem prosić moderatora o usunięcia zdjeć

też czasem mam ochotę coś wywalić
"Dwie rzeczy są nieskończone:Wszechświat i głupota ludzka, chociaż przy tym pierwszym nie upierałbym się" A.Einstein