e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Skasowane zdjęcia ?  (Przeczytany 3825 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adiana Kobieta

Skasowane zdjęcia ?
19 Sierpnia 2010, 18:15
Tak dumam nad jednym problemem. Otóż, wyprzedałam sporo rzeczy po dziecku w odpowiednim wątku tu na forum, skasowałam zdjęcia z serwera IS - mam tam założone konto i już ich tam nie widzę...a na forum w wątku nadal się wyświetlają...jak to zrobić aby już ich nie było ? Nie mam możliwości edycji swoich postów. Za jakiś czas chciałabym ponownie powrócić do wystawienia kolejnych rzeczy po dziecku i nie chciałabym aby wyświetlały się nadal stare, nieaktualne, zdjęcia, bo wprowadza to niepotrzebne zamieszanie.
Zdjęcia skasowałam wczoraj, około 24 godzin temu już w sumie...gdzie tkwi problem ?

Offline madzia_n Kobieta

Odp: Skasowane zdjęcia ?
19 Sierpnia 2010, 20:38
Wydaje mi się że to problem z IS. Mam tak samo. A zdjęcia które się nie usunęły, proszę, by usunęli mi moderatorzy, wskazując konkretny post i konkretne zdjęcie.
Czasem mam tak, że po dłuższej nieobecności na IS wchodzę i co widzę? Wcześniej usuwane zdjęcia... Tak więc to na pewno problem od nich.

Offline Adiana Kobieta

Odp: Skasowane zdjęcia ?
19 Sierpnia 2010, 21:56
Ja się już domyślam, że to problem serwera, ale czy na prawdę nie ma innej opcji ? Ja mam tam sporo zdjęć i niektóre z nich chcę usunąć a niektóre zostawić, za jakiś czas znowu będę nimi tasować i za każdym razem muszę prosić o pomoc moderatora ? Bardzo przydałaby się opcja edycji. Ja rozumiem, że administratorzy nie mają do nas zaufania po problemach z pewnymi forumowiczami, ale może chociaż troszkę ?

Właśnie testowałam inny serwer do hostingu i tam sprawa wygląda równie "dobrze", wprawdzie zdjęcia znikają po pewnym czasie, ale nowo dodanym przypisywane są stare nazwy i mogą się one pojawiać zarówno w miejscu docelowym jak i w miejsce starych zdjęć - info od jednej z forumowiczek. 

Offline madzia_n Kobieta

Odp: Skasowane zdjęcia ?
20 Sierpnia 2010, 01:34
No tak, w sumie mogliby przywrócić edycję... Ale co my możemy! :) Ja podałam opcję jakiej ja używam, z tym że ja fotki dodaję stosunkowo rzadko, więc i stosunkowo rzadko je usuwam... A może pokombinuj z  jeszcze innymi serwerami? Niestety żadnego nie polecę...

Offline Anjuschka Kobieta

Odp: Skasowane zdjęcia ?
21 Sierpnia 2010, 11:48
Adiana, ja wrzucam zdjęcia poprzez program JALBUM - założyłam tam sobie konto. I jak mam za mało miejsca, to usuwam cały katalog i zdjęcia się nie wyświetlają. Nie miałam jeszcze z nimi problemu.

http://jalbum.net/

Offline Mariolka Kobieta

Odp: Skasowane zdjęcia ?
4 Października 2010, 15:50
dokładnie...tu an forum jest tak,że musisz potem prosić moderatora o usunięcia zdjeć

też czasem mam ochotę coś wywalić