Autor Wątek: "Miłość jest ślepa, a małżeństwo najlepszym okulistą." :D - 18.06.2011r.  (Przeczytany 90947 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ylka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1615
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011-05-14
Kaisa, w Katowicach na bochenie jest dużo fajnych rzeczy, butów tym butów. Ostatnio byłam po stanik i obeszłam kilka stoisk. Buty Ryłko nawet były, między innymi takie, jak ja kupiłam i to 30 zł tańsze  >:( >:( Zwłaszcza na takiej nowej zakrytej hali, która wygląda właściwie jak centrum handlowe, sa fajne rzeczy  ;D ;D

Ja tam chyba poszukam jakiegoś bolerka, ostatni fajne oglądałam, ale mieli tylko ecru i inne koloty, ale białego nie było  :(

Offline JolaM85

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1785
  • Płeć: Kobieta
  • Dobrze,że mamy w sobie tyle siły...
  • data ślubu: 14.02.2015r
  • Skąd:: Sosnowiec
ylka wytłumacz mi ja dziecku gdzie to dokładnie jest ok? :D bo brzmi kusząco tylko nazwy dzielnic K-ce mi nic nie mówią  ;D


Offline ylka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1615
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011-05-14
hehe, Jola :hahaha: Bochen mówimy z koleżankami na giełdę przy ul. Bocheńskiego w Katowicach Załężu. Myślę, że każdy, kto mieszka na Śląsku, zna to miejsce  ;D Kojarzysz?

Offline JolaM85

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1785
  • Płeć: Kobieta
  • Dobrze,że mamy w sobie tyle siły...
  • data ślubu: 14.02.2015r
  • Skąd:: Sosnowiec
no to dałam ciała  ;D ;D ;D


Offline Roksana

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 743
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.08.2011
Też miałam pytać, co to za bochen jest  :P
A to chodzi o tę słynną giełdę/targ na Załężu  ;)

Offline ylka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1615
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011-05-14
Dawno tam nie byłam, bo zaczęła mi się z badziewiem kojarzyć i ceny bardzo poszły do góry, ale ostatnio bardzo miło się zaskoczyłam  ;D Na pewno tam niedługo skoczę na dłużej. Najbardziej mnie te tłumy przerażają  ::)

Offline kacha8609

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3170
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.06.2011r.
Sylwia aleś pojechała z tym Bochenem hehehe ja też nie miałam zielonego pojęcia że chodzi o Załęże!!
Oj ja tez bardzo dawno tam nie byłam ::)
Dziewczyny dziś na naukach odbębniliśmy dwa spotkania w jednym także w sumie mamy zaliczone trzy jeszcze tylko jedno i poradnia  ;D
Dzisiaj nie było żadnych jazd, Pani chora była...  ;) ;) 
Ale za to pochwale się Wam, zamówiłam buty, nie mam zielonego pojęcia czy będą wygodne ale co tam tak mi się spodobały że je kupiłam hehehe Ponoć wysyłka jest w ciągu 24 godzin, jak tylko przyjdą to wkleję Wam fotkę  ;) ;D





Offline ylka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1615
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011-05-14
Ale super, juz nie mogę się doczekać, zeby je zobaczyć  ;D mam nadzieję, ze będę dobrze leżały  ;D

Offline Aneczq1987
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3210
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.07.2011
A jakiekolwiek foto ?  ;D

Offline Roksana

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 743
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.08.2011
No to zaszalałaś  ;D
To zapodaj linka do tych butków, już sobie je zobaczymy  ;)

Offline Paulincia:)

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6987
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.05.2011
Pokazuj szybko linka,zanim przyjda..pstrykniesz fotke...wstawisz....... to juz moj slub bedzie :P :P :P
:*:*:*


Offline kacha8609

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3170
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.06.2011r.
Dziewczyny link wysłany... Nie wiem czy się Wam spodobają, mogą nie być w Waszym guście  ;)
Mnie się spodobały ogromnie a do tego jaka cena!!  ;D
Gdyby okazały się jednak  nie wygodne mogę w ciągu 10 dni wymienić lub zwrócić  ;D



Offline ylka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1615
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011-05-14
Kasia, są po prostu świetne, pięknie się prezentują  ;D ;D Ciekawa jestem efektu na Twojej nodze  :P ;D

Offline patrycja_4r

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5513
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
A ja tam żadnego linka nie widzę  :'(


Offline kacha8609

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3170
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.06.2011r.
Pati wysłane  ;)
Sylwia ale się ciesze że też Ci się spodobały!!  ;D ;D Jejku mam nadzieje że będą wygodne i nie będę musiała ich wymieniać  ;D ;D


Ciekawa jestem efektu na Twojej nodze  :P ;D

Ło żesz będę musiała w końcu ogolić nogę żeby Wam zdjęcia wkleić  :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :glupek:



Offline patrycja_4r

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5513
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
WOW!Świetne buty!!!Bardzo mi się podobają!!!piękne sa i na pewno po ślubie jeszcze je wykorzystasz!  :)


Offline ciriness

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 15056
  • data ślubu: 11.09.2010
 :obrazony:
Ja też nie mam!




Offline ylka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1615
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011-05-14
Ło żesz będę musiała w końcu ogolić nogę żeby Wam zdjęcia wkleić  :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :glupek:

Przynajmniej będzie pretekst. Koniec z zimowym futerkiem  :P :P Tylko pamiętaj, żeby zakupić Kreta, coby rury się nie zatkały :hahaha:

Offline kacha8609

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3170
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.06.2011r.
Gosiaczku już Ci wysłałam  :-*
Pati fenkju  :Daje_kwiatka:



Offline ciriness

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 15056
  • data ślubu: 11.09.2010
Aha! Widziałam je ostatnio jak z ciekawości przeglądałam ślubne i od razu rzuciły mi się w oczy :D Takie buciki są bajeczne!

Poza tym ja bardzo lubię ten sklep, prawda to że szybko wysyłają i jestem mega zadowolona z ich butków, a po promocji można kupić niektóre za grosze, poza tym za każdy zakup zbiera się punkty i potem jest rabat :D




Offline kacha8609

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3170
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.06.2011r.
Ło żesz będę musiała w końcu ogolić nogę żeby Wam zdjęcia wkleić  :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :glupek:

Przynajmniej będzie pretekst. Koniec z zimowym futerkiem  :P :P Tylko pamiętaj, żeby zakupić Kreta, coby rury się nie zatkały :hahaha:

hahahah Sylwia ale teraz będzie mi zimno... Zobacz jaka zima!!  :hahahaha:
Kreta nie mam chyba w domu  :drapanie: muszę się wybrać do sklepu  :bredzisz: :hahaha:



Offline kacha8609

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3170
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.06.2011r.
Aha! Widziałam je ostatnio jak z ciekawości przeglądałam ślubne i od razu rzuciły mi się w oczy :D Takie buciki są bajeczne!

Poza tym ja bardzo lubię ten sklep, prawda to że szybko wysyłają i jestem mega zadowolona z ich butków, a po promocji można kupić niektóre za grosze, poza tym za każdy zakup zbiera się punkty i potem jest rabat :D

Kurde to super że chwalisz sobie, ja zamówiłam w ciemno nawet nie znałam tego sklepu!! Mam nadzieje że i te okażą się super wygodne  ;D A co do cen to masz racje, naprawdę tanie mają buty, chyba zamówię sobie na wiosnę jeszcze jakieś baleriny  ;D ;D



Offline JolaM85

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1785
  • Płeć: Kobieta
  • Dobrze,że mamy w sobie tyle siły...
  • data ślubu: 14.02.2015r
  • Skąd:: Sosnowiec
Ja te chce linka  ;D


Offline mka

  • Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5815
  • Płeć: Kobieta
  • We are connected that is how I feel...e-zadymiary
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
MI TU MI TU :D :D :D :D :D

Offline kaassia

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7040
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.11.2010
Ej! A ja nie dostałam linku :(
Madzia 20.01.2012
Wojtuś 27.02.2013
Agatka 18.10.2014


Żonkowo

Offline Anjuszka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6903
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.07.2011
Ani ja :(

Offline Anjuszka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6903
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.07.2011
Piękne te buciki, też jakiś czas temu trafiłam na tę stronę - dużo butów mi się tam podoba ;) ja chcę zakryte palce i chyba zdecyduję się na kolorowe buty.... sama jeszcze nie wiem co zrobić :( ale Ty wybrałaś śliczne i trzymam kciuki, aby były wygodne ;)

Offline neta88sc

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1785
  • Płeć: Kobieta
  • "najważniesze jest niewidoczne dla oczu"
  • data ślubu: :serce::serce:
A ja też chcę linka:P
btw to Kasia napisz mi gdzie macie te nauki :P Na priv :P


Offline mkarolinka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10103
  • Płeć: Kobieta
I ja chcę zobaczyć buty :D

Offline mka

  • Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5815
  • Płeć: Kobieta
  • We are connected that is how I feel...e-zadymiary
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Hhahah widzę, że obczajmy buty z tej samej strony...ja znalazła świetne fioletowe  ;) ;) ;)

Ale nie zamówiłam w końcu bo jakoś mam wątpliwości co do jakości..boję się, że buty ze sztucznego materiału nie będą się nadawać na całonocne szaleństwa  ::) ::) ::)