e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: lokale w Olsztynie  (Przeczytany 22357 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 31.07.1999
lokale w Olsztynie
29 listopada 2004, 13:35
czekamy na jakieś podpowiedzi....
gdzie warto, gdzie nie warto,
każda informacja przydatna...
Będzie nam Cię brakowało Maju....

Offline agniesiak1

• użytkownik
lokale w Olsztynie
5 kwietnia 2005, 08:55
Lokale w Olsztynie:

- Restauracja Przystań na ul. Żeglarskiej - zniewalające położenie na jeziorze, ale minusem jest to że jednocześnie mogą odbywać się dwa wesela i nie można zrobić porządnych poprawin.

- Troche dalej też nad jeziorem restauracja "U Pirata". Minusem jest to że sala jest w piwnicy więc brak naturalnego oświetlenia i wejście na salę jest przez garaż :x

- Hotel Warmiński w centrum miasta - sala ładna, hotel ładny ale drogie noclegi

Ja osobiście jestem za Ośrodkami wypoczynkowymi za Olsztynem np.

- Osrodek Wypoczynkowy Rybaki nad Jez. Łańskim - piękna okolica, las, jezioro ale niestety trzeba dobrze udekorowac sale bo jest strasznie wysoka i taka troche PRL-owska

- Pałac w Sorkwitach ale to juz kolo 50 km za Olsztynem - tez drozyzna

Jesli macie jakies propozycje dzielcie się

Offline michał

• nowicjusz
ja proponuje sale
18 kwietnia 2005, 23:07
Ja proponuje lokal (ośrodek wypoczynkowy)za olsztynem, gdzie prowdze imprezy jako dj-oprawa muzyczna w ośrodku SYRENKA niedaleko Olsztynaka.
michał z olsztyna

Offline JustyśkaM

• nowicjusz
lokale w Olsztynie
26 czerwca 2005, 17:41
Zgadzam się z Agniesiak - restauracja Przystań (u Kicermana) jest pięknie położona ma dużą salę ale minusem jest z jednej strony to, że mogą tam być dwa wesela naraz, po drugie raczej preferują szwedzki stół co moim zdaniem na weselach się niesprawdza a po trzecie u mojej koleżanki lokal nie był zamknięty podczas wesela i wczasowicze mogli sobie wejść na salę (na górę) :!:  :!:  :!:
Mieliśmy tam zorganizować swoje wesele ale byliśmy świadkiem awantury - przyszedł jakiś facet bo rachunek mu się nie zgadzał, musiał dopłacić 2,5 tyś. nie wiadomo do końca za co :shock:  :shock:

Jeżeli chodzi o Pirata to myślę tak samo - ta sala w piwnicy.... nie dzięki a podejście tej właścicielki do klientów jest żenujące.

Przepiękne miejsce - Przystań Kortowska (szczególnie latem) ale to na mniejsze wesela tak do 60 osób no i są 2 sale - taneczna i konsumpcyjna oddzielnie - u nas odpada.

Po długich poszukiwaniach koleżanka podpowiedziała mi restaurację ''Pod Żaglami'' na ul. M.Zientary - Malewskiej - wcześniej nawet nie wiedziałam, że istnieje takowa. Otoczenie nie za szczególne z zewnątrz też średnio (w porównaniu np. do Kicermana) ale sala ładna - dosyć duża i przytulna no i super jedzonko :D  Restauracja ta jest znana z wesel z dj'em przy okazji bardzo dobrym - oglądałam kasetę znajomej super zabawa, wszystko jest  zorganizowane. My zamówiliśmy właśnie dj'a chociaż na początku planowaliśmy zespół - żadnego dj'a czy wodzireja.

Ośrodki za miastem:
Nie polecam ''Leśnych Wrót'' - Klewki
Hotel Dadaj - moja koleżanka ma tam ślub w październiku podobno też jest fajnie.

Offline jaro

• nowicjusz
lokale w Olsztynie
12 września 2005, 18:36
macie jeszcze jakies propozycje Planuje z dziewczyna slub za rok juz powinnismy zaczynac myslec. Czy oprocz tych knajpek jest cos w olszt ciekawszego?

Offline Smietanowie

• użytkownik
lokale w Olsztynie
1 października 2005, 16:54
Witam,
czy słyszeliście może jakieś opinie na temat Hotelu Anders w Starych Jabłonkach, poniewaz przymierzamy sie do się do zorganizowania tam przyjęcia???

Pozdrowienia z Lublina, S&M. :D

Offline deesse

• użytkownik
lokale w Olsztynie
5 lutego 2006, 09:32
od zanjomych (gości weselnych) słyszałam że było to NAJGORSZE wesele na jakim byli..wszyscy goście weselni siedzili głodni, bo żarcie było wyliczone na ludzi co do plasterka wędliny, a porcje dań ciepłych strasznie okrojone- fakt wszystko wyglądało przepięknie...

Offline Smietanowie

• użytkownik
lokale w Olsztynie
27 lutego 2006, 14:40
No to troszeczke mnie zmartwilas :(

Offline deesse

• użytkownik
lokale w Olsztynie
27 lutego 2006, 18:43
ale słuchaj nie łamcie się. jesli chodzi o stare jabłonki to tuz obok andersa jest osrodek wypoczynkowy elemis (My wlasnie tam robimy nasze wesele) sa naprawdę niedrodzy i z tego co slyszalam to imprezy sa u nich super :) to co mi sie podobalo bardzo indywidualnie do nas podeszli, nie chcieli rozmawiac o kosztach zanim ich nie odwiedzilismy, nie obejrzeliśmy całości, nie porozmawialiśmy. To co było dla mnie najważniejsze to, to że jak rozmawiałam z właścicielami czuło się poprostu, że maja doświadczenie. To jest Wasze pierwsze wesele, dla nich to już n-te z kolei i naprawde zwrócili moją uwagęna sprawy o których ja nawet nie myślałam. no tylko że renoma juz nie ta :)

Offline anetta23

• nowicjusz
lokale w Olsztynie
15 marca 2006, 12:31
a co myślicie o Krys-Stanie ma miec tam wesele ale szczerze wam powiem nie wiem jak tam jest moze byl ktos tam na weselu !!!!!dajcie pare rad

Offline deesse

• użytkownik
lokale w Olsztynie
18 marca 2006, 09:28
a konkretnie to októrego Krys-stana Ci chodzi? tego przywieży ciśnień czy na kolejowej?

Offline anetta

• nowicjusz
lokale w Olsztynie
21 marca 2006, 13:18
chodzi mi o tego na zietary malewskiej ten naj blizej dworca  ??

Offline anetta

• nowicjusz
lokale w Olsztynie
22 marca 2006, 12:12
wiesz o ktory mi chodzi??bardzo bym chciala prosic o jakas opinie na jego temat :|

Offline wm

• użytkownik
lokale w Olsztynie
12 maja 2006, 13:25
my będziemy mieli wesele w Karnitach. ok 40 km od Olsztyna. Piękny zamek w środku lasu nad jeziorkiem...

a cenowo wychodzi tak samo jak w Olsztynie. Za to sala jest baaardzo duża!:)

Offline Olita

• użytkownik
  • data ślubu: 23.06.2007
lokale w Olsztynie
12 maja 2006, 17:13
wm,
jakie są koszty na osobę w Karnitach?
 :?:

Offline wm

• użytkownik
lokale w Olsztynie
13 maja 2006, 15:01
hey, koszt to 125 zł za pierszy dzień a za drugi 30 zł (poprawiny)

też jest zasadnicza różnica w terminie....
najlepiej wejdź na ich stronę i napisz maila...
my jeszcz ebierzemy pokoje, których jest tam ogólnie 190.

tak mniej więcej to wygląda...czyli na osobę wychodzi nie całe 200 zł za dwa dni z nocką.
ps a że kierowniczka to mojego taty znajoma, więc pokoje mamy tanie bardzo;)

ale jest tam ślicznie...las, polana, jezioro, zwierzaki...

Offline Olita

• użytkownik
  • data ślubu: 23.06.2007
lokale w Olsztynie
13 maja 2006, 17:54
Dzięki!  :)

wchodziłam na stronkę,wygląda to bardzo fajnie!
Ja jednak zdecydowałam się na Przystań,dziś zarezerwowaliśmy :jupi:
Wcześniej myślałam o Różanej,jest ślicznie ale podobno są nie do końca kompetentni.
Mam nadzieję, że obie będziemy zadowolone 8)

Offline deesse

• użytkownik
lokale w Olsztynie
15 maja 2006, 13:34
Cytat: "anetta"
wiesz o ktory mi chodzi??bardzo bym chciala prosic o jakas opinie na jego temat :|

przepraszam ze dopiero teraz ale wczesniej nie za bardzo jak mialam dostac sie na forum.  :mdleje:    :mdleje:    :mdleje:  

oczywiscie ze wiem ktory to lokal:)
a coz moge powiedziec?  widzialam to tylko oczami goscia, wiec z jednej strony info nie pelne a z drugiej bardzo wazne. i tak pomimo lokalizacji niezbyt ciekawej badz co badz lokal jest naprawde super! zarcie bylo mniamiusne, obsługa spoko, no i klimat lokalu OK. tylko ze wesele na ktorym bylam mialo slaba oprawe muzyczna.. ale i tak bawilam sie swietnie!

Offline Jacob

• nowicjusz
lokale w Olsztynie
17 maja 2006, 21:07
Polecam nowo otwartą Oberżę Pod Aniołem na ulicy Radiowej.Była Restauracja "Parkowa".Nowy właściciel zupełnie inny klimat (w końcu oberża nie restauracja)Wszystkie informację na mail lub lepiej (namiary na PW- regulamin!!).Zawsze można się umówić,obejrzeć porozmawiać o ewentualnych szczegółach.Pozdrawiam.

Offline atra_vet

• użytkownik
lokale w Olsztynie
21 maja 2006, 00:00
Polecam hotel Sajmino w Ostrodzie ( ok 40 km od Olsztyna)  koszt 120 zl od osoby, sa tam dwie sale jedna na 100, druga na 200, bardzo smaczne jedzenie, profesjonalna obsługa. Obecnie w budowie jest takze Karczma Sajmino (tam bedzie nasze wesele :) ) gdzie bedzie sala na 100 osob. Karczma jest stylizowana na stara karczme, w cegle, kamieniu, drewnie, z kominkiem :)

Offline pan_młody_2006

• nowicjusz
lokale w Olsztynie
9 września 2006, 23:23
A czy ktoś ma jakąś opinię na temat Villa Pallas w Olsztynie?

Kurna taki zakochany jestem.♥♥♥♥♥

Offline wm

• użytkownik
lokale w Olsztynie
11 września 2006, 18:07
miałam tam studniówkę...i parę bali...;)
ogólnie bardzo ładnie i fajnie, jedzonko dobre, obsługa także...tylko parkiet mały...(rzecz gustu), polecam:)

Offline pan_młody_2006

• nowicjusz
lokale w Olsztynie
11 września 2006, 20:25
Jeśli mówisz o tym małym kółku w środku sali, to masz rację, nie jest duże. Ale nie wiem kiedy byłaś tam ostatnio, bo teraz są inne kolory (wcześniej było "czerwono") no i jest powiększona sala. a Poza tym to wesele tylko na około 50 osób więc chyba się pomieścimy? jak uważasz?

:koncert:

Offline carlunia Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 10.02.2007 Cywilny~16.06.2007 Kościelny
lokale w Olsztynie
4 października 2006, 21:16
My mamy wesele w Różanej właśnie. Moi rodzice wspolpracuja z ta firma juz jakis czas wiec przebojow i niekompetencji sie nie spodziewam. A jak bedzie to sie okaze :wink:

Offline dusiak Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 29grudzien2007
Odp: lokale w Olsztynie
25 czerwca 2007, 21:56
Dla tych co maja jakies obawy co do Restauracji Pirat pisze ze nie potrzebnie sala sliczna ,obsluga fantastyczn ,jedzonko pyszne ja robie tam wesele w grudniu kolezanka byla tam pare razy na weselach i mowi ze jest swietnie a tak naprawde to duzo zalezy od orkiestry a nie tam gdzie sie robi wiem ze chodzi o zdjecia,wystruj to jest wazne tak samo i dla mnie ale chciala bym zeby ludzie sie dobrze bawili takze ze swojej strony polecam napisze napewno wiecej i na co trzeba zwrocic uwage po swoim weselu Pozdrawiam wszystkich zareczonych olsztynian:)

Offline Kastor (Olcia) Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.04.2006cywilny 28.04.2007kościelny
13 lipca 2007, 18:25
ja w Tawernie Pirat miala przyjecie po slubie cywilnym bylo super zgadzam sie z Dusiak w 100%

Offline carlunia Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 10.02.2007 Cywilny~16.06.2007 Kościelny
13 lipca 2007, 20:50
Juz po weselu w Rozanej moge z reka na sercu polecic kazdemu. Wspaniale miejsce, obsluga, jedzenie pyszne. Wszystko bylo dopracowane i dopilnowane. Posilki podane na czas. W tym miejscu moge podziekowac panu Grzegorzowi :)

Offline zakochana Kobieta

• nowicjusz
24 lutego 2008, 19:00
czesc wszystkim ja mogę polecic bar u bozeny na ul.  Metalowej  w którym miałam swoje wesele jest duza sala ja miałam 130 osób i spokojnie sie pomiescilismy przede wszystkim jest w olsztynie i jest tanio ja placilam w tamtym roku 95 zl teraz moze cos podniesli nie wiem  :)
ale za to wiem ze  robia pyszne jedzenie wszyscy goscie wyszli najedzeni zadowoleni co bylo dla mnie najwazniejsze ,wlascicielka nic nie nazucała zgadzala sie na nasze pomysly,
 mila młoda  obsługa dziewczyny i jeden pan  :) uwijali sie tak ze nie zdazylismy sie obejzec a juz wszyscy mieli obiad na stole naprawde z czystym sumieniem polecam zamierzam tam zrobic tez chrzciny mojego skarbka  :dzidzia:
namiary moge wysłac na priv

Offline mONIA 001 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 25 lipca 2009
24 sierpnia 2008, 13:29
JA POPROSZE NA PRIV NAMIAR DO TEJ PANI:)

Offline majeczka123 Kobieta

• nowicjusz
22 września 2008, 18:36
Witam
A słyszała któraś z was o Osadzie Danków koło Miłomłyna?Może byłyście tam na weselu lub wasi znajomi?proszę o jakieś informacje. bo miejsce jest przepiękne tak jak widziałam w internecie,tylko nie wiem jak wszystko wygląda w rzeczywistości.
Pozdrawiam