e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: wesele na 200 osób w okolicach krakowa  (Przeczytany 2201 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nottinghill Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 16.06.2012
wesele na 200 osób w okolicach krakowa
13 sierpnia 2010, 15:17
Witam wszystkich.  Chciałabym zaznaczyć, że znalazłam się tu dlatego, iż obiecałam koleżance, na której ślubie jestem świadkiem, pomoc w poszukiwaniu sali.  Jej ślub odbędzie się za dwa lata w czerwcu.  Przeszukałam juz trochę for i tych sal jest naprawdę sporo, a ja nie mam doświadczenia w tego typu sprawach.  Sala musi pomieścić te 200 osób i dobrze by było, gdyby miała klimatyzację, z racji tego, że mogą być upały.  Podczas moich poszukiwań internetowych trafiłam na stronę www. krakowskieprzedmiescie. eu.  Jest to strona lokalu o nazwie Krakowskie Przedmieście, gdzie właśnie organizują między innymi wesela.  Mnie się sala w zasadzie podoba, jednak zanim podsunę mojej koleżance zestawienie tych sal chciałam jeszcze popytać o opinie innych.  Może ktoś tam już był i pytał o szczegóły? Albo wypowie się na podstawie zdjęć na stronie? Będę wdzięczna za wszelką pomoc :)

Offline Kicia29 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: nie wiadomo;/
Jeśli to jest ta restauracja w Zabierzowie w centrum Business Park, to ją kojarzę.  Tak na oko to się tam zmieści spokojnie tyle gości a oni zdaje się zajmują się między innymi organizacją wesel.  Jest tam ładnie, dojazd jest dobry i można zrobić niezłe zdjęcia.  Moim zdaniem plusem jest odległość od centrum - przynajmniej dziewczyna nie przepłaci.