e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Makijaż ślubny - kosmetyczka Bydgoszcz  (Przeczytany 54785 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AlicjaEwa Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 03.08.2013
no ba ":D;* wesele A i P ;*
a ja będę pełnić bardzo ważną funkcję, będę przydupasem świadka! :D

Offline Malachite Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 10.06.2011
I ja polecam Panią Angelikę Piotrowską, rewelacja :-D

Offline kinia87 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 08.09.2012
ja tez poprosze :)

MOJE FINAL COUNTDOWN! Odliczajcie ze mną... -> http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=39013.0

Offline luka88 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 23.06.2012
A słyszał ktoś o nowym studiu  "SZCZUKA VISAGE"  na ul.  Długiej  w Bydgoszczy??
Oficjalne otwarcie było 20. 04. 2012 i tak myślę, aby wybrać się tam na makijaż próbny:) Jestem też ciekawa jak to wygląda cenowo.

Offline wojwit Mężczyzna

• nowicjusz
moja klientka była zadowolona, także raczej ok ;)

Offline aga29 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 7.07.2012
Witam wszystkie Panny młode!:)

Ja jestem już po 2 próbnych makijażach i żaden z nich mnie nie satysfakcjonuje. . .  Niby były to osoby z polecenia, ale jak się okazuje każdy ma inne wymagania i oczekiwania.  Nie straciłam wiele bo 30 i 40 zł, ale efekt ani pierwszego ani drugiego nie powalił mnie.  Nie byłam zadowolona, dlatego zaczęłam szukać dalej, poczytałam opinie, przewaliłam forum no i chyba znalazłam odpowiednią osobę.  Za 2 tygodnie jestem umówiona na kolejną próbę i mam nadzieję ostatnią:) Makijaż próbny dużo droższy bo 110 zł, ale może właśnie coś w tym jest. . .   Także dziewczyny dobrze się zastanówcie nad tym próbnym makijażem, jeśli ktoś Wam kogoś poleca, najpierw obejrzyjcie prace tej osoby, przykładowe makijaże, nie idźcie w ciemno.  Ja uczę sie na swoich błędach, oby ten 3 raz był naprawdę ostatni, bo ślub już tuż tuż. . .  Powodzenia!

Offline ladyangel Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 15.09.2012
czy któraś w Was zna jakiś dobry salon w Bydgoszczy/Osielsku w którym można załatwić i fryzurę i makijaż?

Offline Precelek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2011
Mam koleżankę, która jest wizażytką i kosmetologiem, robi wszystkie makijaże, moge na prv podać Wam namiar na jej salon.

W Osielsku jest chyba tylko jeden salon gdzie robią i to i to :) Rozejrzałabym sie po Forodnie, bo będziesz miała blisko.
Jesli chodzi o fryzjera mam sprawdzoną, fajną dziewczyne, ale na Błoniu.
Powodzenia :)

Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline Mandinka Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 29.06.2013
Ja wczoraj napisałam maile do Moniki Madaj i Angeliki Piotrowskiej.  Monika Madaj niestety miała już termin zajęty (coś mi świta nawet, że na targach mówiła, że termin 29. 06. 2013 ma zajęty, ale wtedy jeszcze nie mieliśmy daty), na szczęście u pani Angeliki Piotrowskiej udało mi się zarezerwować termin.  Panią Angelikę znalazłam dzięki temu forum, a potem okazało się, że moja kuzynka korzystała z jej usług i była bardzo zadowolona.  Kuzynka mówiła nawet, że spała w tym makijażu i nawet tusz się nie pokruszył. . .  także jestem spokojna o swój wybór :)

Offline ripo

• użytkownik
  • data ślubu: 15.06.2012
Precious czy mogę poprosić namiar na jej salon? Wiesz może jak twoja koleżanka wycenia swoje usługi?

Offline kathien Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 5.05.2012
Ja polecam Kamilę Jastrzębską. Zrobiła mi przepiękny makijaż ślubny!! Gorąco polecam!!!

Offline Karolina_kkk Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 12.05.2012r.
Mi robiła makijaż Monika Madaj. Jestem zadowolona aczkolwiek oczywiście juz w kościele się świeciłam i musiałam na przerwach latać do pokoju się poprawiać. Miałam nadzieję, że jak zapłacę sporo za makijaż to skóra będzie dłużej matowa. P. Monika zrobiła mi analizę kolorystyczną i stwierdziła, że zielony będzie idealny. Trochę się obawiałam, ale w rezultacie byłam w szoku, że tak ładnie ten kolor może wyglądać na powiekach i że może do mnie pasować ;p

Offline Pandi Kobieta

• maniak
Czyli nie bedzie tak łatwo jak myslalam, ciagle poprawki w trakcie wesela :)

Offline zaba Kobieta

• maniak
  • data ślubu: lipiec 2011
to zalezy jaka masz skore...mnie tez malowala pani Monika i nie wymagalam zadnych poprawek, a skore mam tlusta w strefie T ;)...
nie ma co sie zastanawiac, tyko isc na probny i samemu stwierdzic ja to bedzie ;)...

Offline Ani@ Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 08.06.2013
hej dziewczyny:) mi zależy żeby zrobić i fryzurę i makijaż (dobrze by było też paznokcie i brwi:P) w jednym miejscu znalazłam salon p.  Moniki Potockiej czy ktoś ma opinię na temat robionego tam makijażu i fryzury ?? :)

Offline kinia87 Kobieta

• forumowicz
baaaardzo polecam Panią Angelikę Piotrowską - nie dość , że dusza człowiek, to makijaż próbny wykonany tak perfekcyjnie, że nie mam żadnych obaw na dzień ślubu. Jestem zachwycona! Dla testu przespałam się bez zmywania makijażu i co? i na następny dzień obudziłam się w pełnym make up'ie ;)))) tak więc BAAAARDZO polecam!

MOJE FINAL COUNTDOWN! Odliczajcie ze mną... -> http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=39013.0

Offline patrycja_g87 Kobieta

• użytkownik
dziewczyny czy któraś z Was korzystała z usług skinlower odnośnie rzęs 1:1?? szukam opini o tym salonie

Offline marikusia Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 24 września 2011
hej dziewczyny:) mi zależy żeby zrobić i fryzurę i makijaż (dobrze by było też paznokcie i brwi:P) w jednym miejscu znalazłam salon p.  Moniki Potockiej czy ktoś ma opinię na temat robionego tam makijażu i fryzury ?? :)

Polecam zatem Secesję Nova na Cieszkowskiego- ja tam robiłam pazurki, brwi, fryzurę i makijaż i powiem tylko tyle, że od tamtego czasu jestem ich stałą klientką.

Offline Myszk@ Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 22.09.2012
Kinia dzięki za info :) Mnie też będzie malowała Angelika Piotrowska - próbny w najbliższy wtorek :D

Offline kinia87 Kobieta

• forumowicz
ooo to daj znaka, jak tam! Ja się zarzekałam, że nie chcę kolorów, a wyszło, że będę w fioletach-różach :D

Offline zaba Kobieta

• maniak
  • data ślubu: lipiec 2011
hehe kinia u mnie bylo podobnie ;) chcialam brazy ale makijazystka powiedziala mi, ze brazy to dla starych bab i na inne okazje, a nie dla panny mlodej i tez wyladowalam w fioletach i rozach z czego bylam mega zadowolona jak sie pozniej okazalo ;)...

Offline Ani@ Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 08.06.2013
marikusia dziękuję za odpowiedź o to właśnie mi chodziło:)

Offline Myszk@ Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 22.09.2012
Ja też w fioletach i różach :) ale bardzo ładnie wyszło, chociaż się obawiałam że będzie trochę za mocno ;)

Offline serduszko

• nowicjusz
Odp: Makijaż ślubny - kosmetyczka Bydgoszcz
23 października 2012, 12:37
Bardzo polecam Panią Justynę Laskowską z salonu ANGEL w Fordonie.
Miejsce mało znane i z wyglądu nie zachęca do odwiedzin, ale Pani naprwde bardzo dobra.

Robiła mi do ślubu paznokcie makijaż rzęsy i jeszcze pare małych zabiegów i jestem bardzo zadowolona z rezultatu.

Dodam jeszcze, że Pani przyjechała do mnie do domu w dzień ślubu.

Salon mieści sie koło przystanku na ulicy Korfantego, niedaleko ZUS, w jednym z pawilonów:)

Offline natalka90 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 1.05.2013
Ja skorzystam z usług p.  Moniki Madaj.  Wydaje mi się bardzo profesjonalna, również zrobiła mi analizę kolorystyczną. . jestem wiosną;)

Offline lebara Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.08.2012
a ja Bardzo polecam Kaję Gulewicz dziewczyna zna się na rzeczy, a makijaż zrobiony przez nią był genialny i co najważniejsze trzymał się całą noc :)
,,Geny to nie wszystko, zdrowie i mądrość Twojego dziecka zależą od Ciebie"

Offline madelain Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 25.06.2011
Witajcie:) ja,moja bratowa i siostra-na swoje śluby i nie tylko- w ciągu ostatnich 4 lat korzystamy z usług Pani Magdy Andler z Atelier Wizerunku AWMA w Bydgoszczy.  Jesteśmy bardzo zadowolone makijaże zawsze idealnie dopasowane,piękne i bardzo trwałe.  z pewnościąjeszczenie raz zawitamy na Zaułku by czuć się i wygladać jak księżniczki;) Gorąco polecam poszukującym.

Offline Olka1983 Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 11.07.2009
Mnie, siostre, mame, tesciowa..... na moj slub malowala Angelika Piotrowska.... Makijaz suuuuper.... planuje sie z nia umowic na slub brata,,, mam nadzieje ze bedzie wolna :d

Offline Bride

• nowicjusz
ja wybrałam panią Kamilę Jastrzębską z Atelier Feniks Style.  Pani Kamila również wykonuje fryzury. 

Brałam pod uwagę jeszcze panią Szczukę, p.  Madaj, p.  Piotrowską. .  ale jakoś prace p.  Jastrzębskiej najbardziej mnie zachęciły :)

Offline ASR

• nowicjusz
  • data ślubu: 05.10.2013
Właśnie zajrzałam na stronę p.  Kamili i faktycznie wygląda to dobrze :) musze teraz porównać jak cenowo wychodzi zrobienie makijazu u p.  Kamili Jastrzebskiej, Moniki Madaj i Angeliki Piotrowskiej (moze ktos sie orientuje to piszcie).  No i chyba trzeba sie bedzie z czasem wybrac na probny makijaz. . .