Autor Wątek: Makijaż ślubny - kosmetyczka Bydgoszcz  (Przeczytany 90193 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline magna

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 967
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27 czerwiec 2015
Odp: Makijaż ślubny - kosmetyczka Bydgoszcz
« Odpowiedź #210 dnia: 4 Sierpnia 2014, 15:47 »
Szczuka mi nie utrwalała makijażu.

Offline Karola19xm
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.014
Odp: Makijaż ślubny - kosmetyczka Bydgoszcz
« Odpowiedź #211 dnia: 8 Sierpnia 2014, 15:47 »
A jak Wasze wrażenia po makijażu u Moniki Madaj? wiem że kilka osób było do niej zapisanych


Offline AlicjaEwa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6580
  • Płeć: Kobieta
  • Ja kocham tylko Ciebie, Ty jesteś moim niebem :*
  • data ślubu: 03.08.2013
Odp: Makijaż ślubny - kosmetyczka Bydgoszcz
« Odpowiedź #212 dnia: 9 Sierpnia 2014, 09:14 »
Ja bylam zachwycona. Przetrwal 40 stopniowy upal + poprawiny.

Offline AnnaMaria87

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 135
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.06.2014
Odp: Makijaż ślubny - kosmetyczka Bydgoszcz
« Odpowiedź #213 dnia: 9 Sierpnia 2014, 11:05 »
No nie zmylam NIESTETY Bo plener trwal do godziny 2 w nocy.... od samego rana.... a ja na 8 do pracy.. nie mialam już sił od 9 do 2 w nocy bylismy na plenerze.... a makijaz trzymał sie świetnie;)))

co do paznokci jesli jestes zainteresowana moja kumpela kladzie żele super.... na formie bez tipsow i kleju...:) ksztalty rozne moge dac namiar

Offline natalina86
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09-08-2014
Odp: Makijaż ślubny - kosmetyczka Bydgoszcz
« Odpowiedź #214 dnia: 11 Sierpnia 2014, 19:32 »
Ja też się malowałam u Moniki Madaj i gorąco polecam.  Ślub brałam teraz w sobotę, upał jak diabli natomiast makijaż nietknięty do rana :) No i Monia pięknie wydobyła zalety buzi, makijaż bardzo subtelny natomiast na tyle wyrazisty, że na zdjęciach oko widać konkretnie ;) Z czystym sumieniem polecam.

Offline natalii
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 9.08.2014
Odp: Makijaż ślubny - kosmetyczka Bydgoszcz
« Odpowiedź #215 dnia: 11 Sierpnia 2014, 22:20 »
Ja zdecydowanie polecam p. Kamilę Jastrzębską ze studia "feniks style" makijaż bardzo ładny a przede wszystkim trwały. Nic nie spływało pomimo upalnego dnia.

Offline takakasia
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 6.09.2014
Odp: Makijaż ślubny - kosmetyczka Bydgoszcz
« Odpowiedź #216 dnia: 11 Sierpnia 2014, 22:46 »
A czy Wasze makijazystki uzywaly utrwalacza?

Offline natalii
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 9.08.2014
Odp: Makijaż ślubny - kosmetyczka Bydgoszcz
« Odpowiedź #217 dnia: 12 Sierpnia 2014, 15:02 »
p.Kamila używała utrwalacza no i co najważniejsze a czego zapomniałam dodać. Mam duży problem z moimi czerwonymi polikami czasami są bordowe a jak jest 30 stopni to już wogóle:)  a P.Kamila zrobiła z nich cudeńko,nic nie było widać ,że jestem ani troszkę czerwona .

Offline Natalusia

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.06.2012
  • Skąd:: Bydgoszcz/Szczecin
  • Ślub w: Bydgoszcz
Odp: Makijaż ślubny - kosmetyczka Bydgoszcz
« Odpowiedź #218 dnia: 17 Sierpnia 2014, 20:05 »
Mnie malowała również p. Kamilla Jastrzębska z Feniks Style :)

Byłam u niej 3 razy - na makijażu próbnym, na makijażu w dniu ślubu i w dniu sesji w plenerze. Choć trzy takie wizyty to nie jest mały koszt, ale uważam, że na pewno warto.  :)

Byłam bardzo zadowolona z efektu. :)
Nie mam jakichś problemów z cerą, ale w dniu ślubu niestety obudziłam się z podkrążonymi oczami (co z tego, ze położyłam się wcześnie spać, skoro emocje nie pozwoliły mi zbyt wcześnie usnąć..) :( Najpierw była wizyta u fryzjera - siedząc na fotelu patrzyłam na swoją twarz i podkrążone oczy i byłam załamana, nie wierzyłam, że makijaż to zatuszuje...  :'( A jednak p.Kamilla dokonała cudu - nie tylko udało jej się wyczarować na mojej twarzy piękny, trwały makijaż, ale też rewelacyjnie zakamuflowała cienie pod oczami..  :D  :D  :D

Makijaż wytrzymał cały ślub, wesele, cały kolejny dzień odpoczywania w domu. Mogłabym go mieć jeszcze dobre parę dni, ale z ciężkim sercem zmyłam przez kwestie pielęgnacji cery.  Oprócz tego, że był trwały, to nie było "efektu maski". Na wszystkich zdjęciach mam ładną gładką cerę - retusz w programach do obróbki zdjęć już nie był potrzebny ;)



Offline magna

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 967
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27 czerwiec 2015
Odp: Makijaż ślubny - kosmetyczka Bydgoszcz
« Odpowiedź #219 dnia: 2 Lipca 2015, 17:28 »
Dziewczyny, ja byłam na 4 próbnych makijażach u różnych wizażystek i byłam już naprawdę załamana. Na szczęście trafiłam do Pani Kamili Jastrzębskiej. To właśnie u niej zdecydowałam się na makijaż ślubny. Polecam.

Offline ferret
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
Odp: Makijaż ślubny - kosmetyczka Bydgoszcz
« Odpowiedź #220 dnia: 10 Lipca 2015, 12:14 »
Mnie temat makijażu i wybranie wizażystki spędzały sen z powiek.  Przeglądałam strony polecanych przez Was Pań, ale że nie jestem z tych, co potrafią coś przewidzieć i zaplanować wiele wcześniej, więc nawet nie było po co dzwonić- brak terminów. 
W końcu zaryzykowałam i poszłam po prostu do salonu blisko mnie.  Tam trafiłam na świetną i profesjonalną wizażystkę, Kamilę Jurgielską (Makijażownia Bydgoszcz na fb), która na szczęście wiedziała, czego chcę lepiej niż ja sama i wyszykowała mnie tak, że usłyszałam tyle komplementów, co przez wszystkie dni mojego życia razem wzięte.  Także warto czasem dać szansę komuś spoza ścisłej czołówki wymienianej na forach. 

Offline iwonaaa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.06.2015
Odp: Makijaż ślubny - kosmetyczka Bydgoszcz
« Odpowiedź #221 dnia: 10 Lipca 2015, 16:49 »

zgadzam się w 100%. Byłam na próbie u jednej z polecanych wizażystek i nie byłam zadowolona a o trwałości nie wspomnę. Nie chciałam potem próbować kolejnych makijaży za 120zł wzwyż więc poszłam do kosmetyczki która malowała mnie za 50 zł. Malowała mnie, moje siostry, mamę, potem plener i nie dość, że nie wydałyśmy fortuny to makijaż był lepszy niż ten dwa lub TRZY razy droższy u znanych wizażystek. Wszystko zależy od kosmetyków a jeśli operują dobrymi kosmetykami to uważam, że nie ma sensu wydawać tyle pieniędzy za makijaż jeśli można mieć go taniej :) przeliczając próbę, ślub i plener to przecież prawie 400zł. A w normalnych salonach kosmetycznych byłby to koszt rzędu 150-200 zł za 3 makijaże :) dlatego wiele panien młodych na sesje plenerowe nie korzysta z makijażystek a szkoda bo efekt na zdjęciach przy takim mocniejszym makijażu jest zupełnie inny niż przy jego braku :) więc proponuję dziewczyny najpierw pójść popytać kosmetyczek jakimi kosmetykami malują  i próbny makijaż wykonać za 50-70 zł a nie za 120 czy też 150 :)
« Ostatnia zmiana: 10 Lipca 2015, 16:51 wysłana przez Maja »

Offline Kara-90

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 753
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2016
Odp: Makijaż ślubny - kosmetyczka Bydgoszcz
« Odpowiedź #222 dnia: 10 Lipca 2015, 21:15 »
iwonaa a u kogos bylas i nie jesteś zadowolona z efektu?

Offline joaha87
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.07.2015
Odp: Makijaż ślubny - kosmetyczka Bydgoszcz
« Odpowiedź #223 dnia: 12 Lipca 2015, 12:16 »
Szczerze polecam wizażystkę Annę Ryńską z salonu Masque Style w Fordonie.  Ślub miałam nieco ponad tydzień temu w największy upał, a makijaż trzymał się do samego rana.  Polecam również fryzjerkę, która tam pracuje.  Ma nowoczesne podejście do fryzur oraz bierze pod uwagę upodobania klientki.  Fryzura również trzymała się do końca.

Offline lorelei
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.07.2015
Odp: Makijaż ślubny - kosmetyczka Bydgoszcz
« Odpowiedź #224 dnia: 22 Lipca 2015, 21:00 »
A ja dołączę do grona dziewczyn, które wiele razy już polecały tutaj - p.  Kamilę Jastrzębską z Feniks Style :)
Miałam piękny, trwały i co było dla mnie najważniejsze delikatny i naturalny makijaż :) idealnie dopasowany do mojej cery i całej kreacji ślubnej :)
Naprawdę polecam! :)

Offline pjvisage
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
Odp: Makijaż ślubny - kosmetyczka Bydgoszcz
« Odpowiedź #225 dnia: 23 Września 2015, 14:04 »
Szukasz wizażystki, która zrobi Ci rewelacyjny makijaż? Zapraszam do mnie - na stronie znajdziesz moją ofertę wraz z bogatym portfolio.

ZAPRASZAM :) :D :)

ni podajemy linków
« Ostatnia zmiana: 9 Października 2015, 16:51 wysłana przez zibi »

Offline anka_6655
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2016
Odp: Makijaż ślubny - kosmetyczka Bydgoszcz
« Odpowiedź #226 dnia: 5 Października 2015, 20:07 »
Hej, wiecie coś może na temat trwałości makijażu wykonywanego przez Katarzynę Maliszewską?

Offline joaszo
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 229
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2016
Odp: Makijaż ślubny - kosmetyczka Bydgoszcz
« Odpowiedź #227 dnia: 5 Października 2015, 20:13 »
witajcie :) 
wszystkie klientki Karoliny Szczuki z Szczuka Visage proszę Was o opinie na temat wykonanego przez Karolinę makijażu :)
z góry dziękuję :)

Offline Pudelek_29
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 78
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: Jesień
Odp: Makijaż ślubny - kosmetyczka Bydgoszcz
« Odpowiedź #228 dnia: 7 Października 2015, 19:06 »
2 października malowała mnie Justyna Horyd - oczy w kolorze śliwki, dobry podkład, utrwalacz. Makijaż przetrwał całą noc, użyłam raz bibułek matujących i sypkiego pudru, makijaż trzymał się bez zarzutu, kępki rzęs także (a miałam ich sporo).

Offline anka_6655
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2016
Odp: Makijaż ślubny - kosmetyczka Bydgoszcz
« Odpowiedź #229 dnia: 8 Października 2015, 19:10 »
A masz może jakieś zdjęcie makijażu? :)

Offline Pudelek_29
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 78
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: Jesień
Odp: Makijaż ślubny - kosmetyczka Bydgoszcz
« Odpowiedź #230 dnia: 9 Października 2015, 16:28 »
A masz może jakieś zdjęcie makijażu? :)

Jeszcze nie, tylko zdjęcia od gości, ale nie widać na nich makijażu. Jak dostanę jakieś z widocznymi oczami, podzielę się :)

Offline anka_6655
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2016
Odp: Makijaż ślubny - kosmetyczka Bydgoszcz
« Odpowiedź #231 dnia: 10 Października 2015, 18:51 »
Byłoby super, bo też jestem do niej zapisana i chciałabym zobaczyć jak to faktycznie wygląda :)

Offline sandi90
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 60
  • data ślubu: 27.05.2017
  • Skąd:: Bydgoszcz
Odp: Makijaż ślubny - kosmetyczka Bydgoszcz
« Odpowiedź #232 dnia: 11 Listopada 2015, 14:55 »
Dziewczyny nie wiecie może czy na targach będą jakieś makijażystki?

Zastanawiam się nad Gina albo Piękne Oko, ale chciałabym zobaczyć jakich kosmetyków używają (albo może któraś z Was wie?). Myślicie że wypada zadzwonić i poprosić o informacje na temat marek jakich używają? Jakoś tak mi głupio  ;D

Mam bardzo wymagająca cerę, nieliczne kosmetyki mi pasują i to przeważnie górnopółkowe, mogłabym co prawda przynieść swoje kosmetyki na malowanie, ale nie wiem czy jest sens się wtedy umawiać na makijaż.. potrafię sama siebie pomalować, maluje koleżanki na wesela, ale wiadomo w dniu ślubu będzie stres, boje się ze się nie wyrobie, w pośpiechu i zdenerwowaniu coś nie wyjdzie  :-[

Offline olunia196
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 55
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.08.2016
Odp: Makijaż ślubny - kosmetyczka Bydgoszcz
« Odpowiedź #233 dnia: 11 Listopada 2015, 15:41 »
Dziewczyny, znacie może kosmetyczkę i fryzjerkę , które mogłyby zrobić makijaż i fryzurę w niedziele? Idę na wesele w niedzielę i mam problem co tu wykombinować. Wszystkie salony w niedziele są pozamykane...

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: Makijaż ślubny - kosmetyczka Bydgoszcz
« Odpowiedź #234 dnia: 11 Listopada 2015, 23:49 »
To jest właśnie problem wesel w dni świąteczne.  Salony fryzjerskie np są pozsmykane...

Offline Kara-90

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 753
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2016
Odp: Makijaż ślubny - kosmetyczka Bydgoszcz
« Odpowiedź #235 dnia: 14 Listopada 2015, 05:10 »
Dziewczyny nie wiecie może czy na targach będą jakieś makijażystki?

Zastanawiam się nad Gina albo Piękne Oko, ale chciałabym zobaczyć jakich kosmetyków używają (albo może któraś z Was wie?). Myślicie że wypada zadzwonić i poprosić o informacje na temat marek jakich używają? Jakoś tak mi głupio  ;D

Mam bardzo wymagająca cerę, nieliczne kosmetyki mi pasują i to przeważnie górnopółkowe, mogłabym co prawda przynieść swoje kosmetyki na malowanie, ale nie wiem czy jest sens się wtedy umawiać na makijaż.. potrafię sama siebie pomalować, maluje koleżanki na wesela, ale wiadomo w dniu ślubu będzie stres, boje się ze się nie wyrobie, w pośpiechu i zdenerwowaniu coś nie wyjdzie  :-[

Wiem, że pani Justyna z "piekne oko" była na targach w Operze, ale czy na tych w Łuczniczce będzie to nie wiem. Zadzwoń i zapytaj :) O kosmetyki tez śmiało dzwoń, myśle, że to normalne pytanie. Sama zdecydowałam się na makijaż u pani Justyny, nie byłam jeszcze na próbnym, ale widziałam na żywo makijaże pani Justyny (ślubny) i pani Angeliki "Giny" (do sesji zdjęciowej), ale jakos pani Justyna bardziej mnie przekonała.

Offline em_ka89

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 305
  • Płeć: Kobieta
Odp: Makijaż ślubny - kosmetyczka Bydgoszcz
« Odpowiedź #236 dnia: 15 Listopada 2015, 11:34 »
miałam dodać zdjęcie mojego makijażu ślubnego wykonanego przez Margo look i oczywiście zapomniałam
makijaż trzymał się calutką noc co dziwne przy mojej przetłuszczającej się cerze także gorąco polecam

Offline majkaaaa

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.04.2016
Odp: Makijaż ślubny - kosmetyczka Bydgoszcz
« Odpowiedź #237 dnia: 15 Listopada 2015, 16:28 »
Baaaardzo ładnie :)

Offline sandi90
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 60
  • data ślubu: 27.05.2017
  • Skąd:: Bydgoszcz
Odp: Makijaż ślubny - kosmetyczka Bydgoszcz
« Odpowiedź #238 dnia: 19 Listopada 2015, 20:21 »
Dziewczyny doradźcie mi, chce iść na próbny do 2 pań, czy mam u oby dwóch zapisać się już na termin ślubu i potem po próbnym u jednej zrezygnować? Jak to rozegrać? Na próbny będę mogła iść pewnie w lipcu najszybciej, a do tego czasu może już nie być terminów, więc muszę to jakoś załatwić teraz.

Offline Darina
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 25.08.2017
  • Skąd:: BYDGOSZCZ
  • Ślub w: BYDGOSZCZ
Odp: Makijaż ślubny - kosmetyczka Bydgoszcz
« Odpowiedź #239 dnia: 22 Listopada 2016, 16:12 »
U kogo polecacie wykonać makijaż ślubny ? mam trochę problemów ze skórą, i szukam makijażystki która zrobi naprawdę cudo ;P ;)